• Announcements

• IMPORTANT - REACH US IN THE NEW FORUM   05/04/2017

Ladies and gentlemen ATTENTION please:
      It's time to move into a new house!
        As previously announced, from now on IT WON'T BE POSSIBLE TO CREATE THREADS OR REPLY in the old forums. From now on the old forums will be readable only. If you need to move/copy/migrate any post/material from here, feel free to contact the staff in the new home. We’ll be waiting for you in the NEW Forums!

https://community.blackdesertonline.com/index.php

*New features and amazing tools are waiting for you, even more is yet to come in the future.. just like world exploration in BDO leads to new possibilities.
      So don't be afraid about changes, click the link above and follow us!
      Enjoy and see you on the other side!  
    • WICHTIG: Das Forum ist umgezogen!   05/04/2017

Damen und Herren, wir bitten um Eure Aufmerksamkeit, es ist an der Zeit umzuziehen!
        Wie wir bereits angekündigt hatten, ist es ab sofort nicht mehr möglich, neue Diskussionen in diesem Forum zu starten. Um Euch Zeit zu geben, laufende Diskussionen abzuschließen, könnt Ihr noch für zwei Wochen in offenen Diskussionen antworten. Danach geht dieses Forum hier in den Ruhestand und das NEUE FORUM übernimmt vollständig.
      Das Forum hier bleibt allerdings erhalten und lesbar.   Neue und verbesserte Funktionen warten auf Euch im neuen Forum und wir arbeiten bereits an weiteren Erweiterungen.
      Wir sehen uns auf der anderen Seite!

https://community.blackdesertonline.com/index.php Update:
      Wie angekündigt könen ab sofort in diesem Forum auch keine neuen Beiträge mehr veröffentlicht werden.
    • IMPORTANT: Le nouveau forum   05/04/2017

Aventurières, aventuriers, votre attention s'il vous plaît, il est grand temps de déménager!
      Comme nous vous l'avons déjà annoncé précédemment, il n'est désormais plus possible de créer de nouveau sujet ni de répondre aux anciens sur ce bon vieux forum.
      Venez visiter le nouveau forum!
      https://community.blackdesertonline.com
      De nouvelles fonctionnalités ainsi que de nouveaux outils vous attendent dès à présent et d'autres arriveront prochainement! N'ayez pas peur du changement et rejoignez-nous! Amusez-vous bien et a bientôt dans notre nouveau chez nous

Do Polskich Graczy

181 posts in this topic

Posted (edited)

Na serwerze jest masa polskich graczy do tego sporo bardzo dobrze wygearowanych, jednak pomimo tego nie ma na serwerze naprawdę silnej Polskiej Gildii PVP.

Najlepsi polscy gracze są rozrzuceni po zagranicznych gildiach. Wiem że część gra w zagranicznych z własnego wyboru ale może w grupie tych graczy są osoby które może chciałyby stworzyć jakąś naprawdę silną polską gildie? Oprócz tego jest multum polskich gildii w BDO, w których też pewnie gra sporo dobrych polskich graczy, którzy też może chcieliby stworzyć coś dużego.

Chciałbym znać Waszą opinie dlatego stworzyłem ten topic

EDIT

Pierwszy pozytyw tego tematu, powstał channel dla polskiego community na Discordzie:

http://forum.blackdesertonline.com/index.php?/topic/135459-polska-społeczność-discord/

https://discord.gg/QwTapgd

Edited by Please type your name here
1 person likes this

Posted

Ci co są w zagranicznych gildiach po prostu szukali lepszej ogranizacji z dala od dram i wewnętrznych konfliktów. Starano się coś stworzyć ale niestety skończyło się jak w innych tytułach.

Posted

Ten thread kieruje do osób które chcą naprawdę dobrego PVP w polskim community, do graczy aktywnych, których dramy nie interesują chcą po prostu mieć dobre PVP.

Chce żeby polscy gracze dogadali się w tym temacie co dalej czy robimy coś razem, czy lepiej pozostać w tym miejscu w którym jesteśmy czyli siedzieć w kilkudziesięciu małych polskich gildiach które na chwile obecną jak i w dłuższym okresie czasu(tak przypuszczam) nie mają szans na jakieś większe osiagnięcia.

Posted

Polacy nie potrafią ze sobą grać. Pamiętam jak przed mergem serwerów były "spotkania liderów" w celu zawarcia pewnego "paktu o nieagresji". Wszystko fajnie, pięknie. Co robią polskie gildie będąc na tym samym nodzie/terytorium? Najpierw atakują siebie bo przecież trzeba udowodnić która polska gildia jest najlepsza (pozdro RLXT, Destroyers).

Polacy którzy chcą grać na wysokim poziomie rozeszli się do topowych gildii (Addicted, Sov, Oldskool, Enemy, nawet woleli iść do mongolis). Wieczne kłótnie, dramy bo "ten nie lubi tamtego a tamten nie lubi tego" - to my, Polacy.

Posted

Chyba nieco za późno na takie rozważania. Szczerze to wątpię, żeby Polacy z gildii international gdziekolwiek się teraz ruszyli, może gdyby jeszcze z taką inicjatywą wyszedł ktoś bardziej znany w polskim community BDO to przynajmniej byłoby to poważniej rozważone, ale jak nagle pojawia się post kogoś o kim nikt nie słyszał (bez urazy) albo z fake'owego konta i dąży do stworzenia silnej polskiej gildii pvp to większość po prostu wzruszy ramionami.

Co do mniejszych polskich gildii, to gdyby tam byli poszczególni silni gracze którzy by chcieli grać w poważnej gildii PVP to by już z tamtych gildii wyszli, zostali gracze którzy zgrali się z swoją ekipą i podoba im się gra tam gdzie są. Żeby ich ściągnąć trzeba by było w raz nimi wziąć graczy bez gearu albo bez chęci do brania aktywnego udziału w PVP.

Niemniej mogę się mylić, będę obserwował ten topic ;).

Posted

Polskie gildie to siara, krótko mówiąc.

Posted

Chyba nieco za późno na takie rozważania. Szczerze to wątpię, żeby Polacy z gildii international gdziekolwiek się teraz ruszyli, może gdyby jeszcze z taką inicjatywą wyszedł ktoś bardziej znany w polskim community BDO to przynajmniej byłoby to poważniej rozważone, ale jak nagle pojawia się post kogoś o kim nikt nie słyszał (bez urazy) albo z fake'owego konta i dąży do stworzenia silnej polskiej gildii pvp to większość po prostu wzruszy ramionami.

Co do mniejszych polskich gildii, to gdyby tam byli poszczególni silni gracze którzy by chcieli grać w poważnej gildii PVP to by już z tamtych gildii wyszli, zostali gracze którzy zgrali się z swoją ekipą i podoba im się gra tam gdzie są. Żeby ich ściągnąć trzeba by było w raz nimi wziąć graczy bez gearu albo bez chęci do brania aktywnego udziału w PVP.

Niemniej mogę się mylić, będę obserwował ten topic ;).

Jakby Hazune wrócił i powiedział że robimy mocną polską gildie to odrazu wychodze i ide do niego. Kappa

Posted

Kolejne MMorpg gdzie Polacy pokazali swoja wyzszosc xD dyktatura w gildi nikogo nigdzie i nigdy nie doprowadzila szczegolnie typowo w Polskich gildiach xD pozdro

Posted

Kolejne MMorpg gdzie Polacy pokazali swoja wyzszosc xD dyktatura w gildi nikogo nigdzie i nigdy nie doprowadzila szczegolnie typowo w Polskich gildiach xD pozdro

Lol to właśnie brak dyktatury i brak jasno określonego celu doprowadza do tego, że w gildiach jest kilkanaście osób które chcą coś ugrać a reszta ma to gdzieś, co doprowadza często do wyjścia właśnie tych graczy którym zależy na osiągnięciu czegoś więcej niż nody tier 2.

Posted

Ot mamy typowego cebulaka, który tylko doszukuje się brudów w innych polskich gildiach i wyciąga je na forum, bo jeszcze bodajże by coś ugrali. Uważam że takie osoby jak ty nie powinny brać udziału w tej dyskusji.

Jakby Hazune wrócił i powiedział że robimy mocną polską gildie to odrazu wychodze i ide do niego. Kappa

Czekamy na powrót mesjasza Hazune!

Posted

Lol to właśnie brak dyktatury i brak jasno określonego celu doprowadza do tego, że w gildiach jest kilkanaście osób które chcą coś ugrać a reszta ma to gdzieś, co doprowadza często do wyjścia właśnie tych graczy którym zależy na osiągnięciu czegoś więcej niż nody tier 2.

nie bede juz dawal przykladow gildyjnych gdzie Leaderzy i pseudo leaderzy mieli dosc czysto obrane cele a potem zmieniali wszystko jak papier w toalecie i skaczyli jak skaczyli :> kto gra w bdo na EU od cbt wie dokladnie co mam namysli pozdro :>

Ot mamy typowego cebulaka, który tylko doszukuje się brudów w innych polskich gildiach i wyciąga je na forum, bo jeszcze bodajże by coś ugrali. Uważam że takie osoby jak ty nie powinny brać udziału w tej dyskusji.

Czekamy na powrót mesjasza Hazune!

No widac poziom Cebulaka ?xD moze zaczne pisac Gimb??:> bedzie tez fajnie bzmialo :> ja ugralem swoje jak dotad i czerpie od groma zabawy z gry trzymajac sie z dala od takich ludzi jak ty xD

Posted

Wystarczy stworzyć temat a wy zaczynacie się kłócić. Polaczki cebulaczki nikt was nie zaprasza na siłę, a jak nie macie nic mądrego do powiedzenia albo nie jesteście zainteresowani to czytajcie ze zrozumieniem. Ludzie z minimum rozumu zwyczajnie od was uciekają bo brakuje wam tej prostej umiejętności. Choćby problem was nie dotyczył i tak musicie powiedzieć swoje żeby wykazać się anonimową internetową elokwencją. Gratulacje.

Z charakteru mojej pracy nie miałem czasu grać ostatnie 3 miesiące i zostałem trochę w tyle z gearem. Ciekawe czemu wolę się męczyć sam i poprawić gear, czy nawet obrzydzić sobie tym grę niż pakować się w jakąkolwiek "polską" gildię.

Posted

Wystarczy stworzyć temat a wy zaczynacie się kłócić. Polaczki cebulaczki nikt was nie zaprasza na siłę, a jak nie macie nic mądrego do powiedzenia albo nie jesteście zainteresowani to czytajcie ze zrozumieniem. Ludzie z minimum rozumu zwyczajnie od was uciekają bo brakuje wam tej prostej umiejętności. Choćby problem was nie dotyczył i tak musicie powiedzieć swoje żeby wykazać się anonimową internetową elokwencją. Gratulacje.

Z charakteru mojej pracy nie miałem czasu grać ostatnie 3 miesiące i zostałem trochę w tyle z gearem. Ciekawe czemu wolę się męczyć sam i poprawić gear, czy nawet obrzydzić sobie tym grę niż pakować się w jakąkolwiek "polską" gildię.

Nie potrafisz nawet odróżnić kłótni od normalnej wymiany zdań. Jesteś jedną z 2 osób które użyły określenia "polaki cebulaki" udowadniając, że to raczej nie te "polskie" gildie (jak to określiłeś} są problemem tylko ty ;)

2 people like this

Posted

Ok, może za szybko wyskoczyłem z cebulą w tym temacie :D Nie mniej nadal podtrzymuje moja opinie o Rozwalu, który stara się rozwalać polskie community zamiast je budować (wystarczy przejrzeć jego posty w temacie Sfory).

@TheBadMan Nie dopisuj sobie wyższych motywów co do Twojego grania bez gildii :P 

1 person likes this

Posted

Moim zdaniem w polskich gildiach jest ten problem ze jesteśmy tak zwanymi "psami ogrodnika" jak ja czegoś nie mam, inni tym bardziej tego nie będą mieli, jeden patrzy na drugiego i zawsze ktoś jest mądrzejszy, a nie ma ludzi nie omylnych.
Belmond ma racje że pierw polskie gildie rzucają się na siebie, żeby tylko inna polska gildia nie była lepsza ja jako lider bym był za tym żeby stworzyć wielki allians polskich gildii i zająć jakiś zamek, Sfora by miała Zamek i by odpalała kasę reszcie nie ma sensu się kłócić między sobą i zadowalać się pomyjami z ziemi tylko powalczyć o to głównie danie przy stole:)
Sfore nominuje do przejęcie Zamku bo na dzień dzisiejszy są chyba najmocniejsi na serwerze.

Pozdrawiam Lider małej gildii MementoVivere:)

3 people like this

Posted

"ale jak nagle pojawia się post kogoś o kim nikt nie słyszał (bez urazy) albo z fake'owego konta i dąży do stworzenia silnej polskiej gildii pvp to większość po prostu wzruszy ramionami."

Dlatego pisze incognito, żeby nie zostać osądzony odgórnie przez osoby które nawet mnie nie znają ale mogli coś usłyszeć i tylko powtarzają narracje narzuconą przez kogoś. 

Dalej mnie interesuje to, czy Chcecie stworzyć taką gildie. Temat jest stworzony po to żeby z naszego community zebrać grupę ludzi którzy naprawdę są zainteresowani stworzeniem takiej gildii stricte PVP.

Posted

Ok, może za szybko wyskoczyłem z cebulą w tym temacie :D Nie mniej nadal podtrzymuje moja opinie o Rozwalu, który stara się rozwalać polskie community zamiast je budować (wystarczy przejrzeć jego posty w temacie Sfory).

@TheBadMan Nie dopisuj sobie wyższych motywów co do Twojego grania bez gildii :P 

Zepsuc Polskie community , radze ci otworzyc Google i poczytac coto wogole znaczy , bo drogi kolego ktory sie tak wszedzie wywyzsza coto nie on xD zawsze masz sporo do powiedzenia w kazdym temacie a skaczyles na samym dnie xD

Posted

Panowie, to nie ma znaczenia tak na prawde, możecie przestać sobie skakać do gardeł? Własnie potwierdzacie to co pisali ludzie powyżej...

1 person likes this

Posted

Hmm nie wiem czy jakakolwiek osoba ma na tyle mocny autorytet żeby poprowadzić taką gildie obecni liderzy są spaleni bo jakiś no name nawrzucał na niego jakiś nieprawdziwych informacji czy może popełnili jakiś jeden błąd i ludzie już sobie wyrobili opinie, polskiej mentalności nie da się zmienić niestety:(
jak Lider nie traktuje gildii jako pracy charytatywnej, z której nie będzie miał korzyści, to Polacy nigdy mu nie zaufają.

Posted

Niestety nawet w tym temacie widać dlaczego  Polacy nic nie osiągną w tej grze, długo bylem w Polskiej gildii ale teraz nie zmieniłbym gildii za nic.

Posted

Dalej mnie interesuje to, czy Chcecie stworzyć taką gildie. Temat jest stworzony po to żeby z naszego community zebrać grupę ludzi którzy naprawdę są zainteresowani stworzeniem takiej gildii stricte PVP.

Fajnie by było gdyby powstała Polska gildia nastawiona tylko na PVP (sam bym do takiej dołączył o ile bym spełniał wymagania ^^), szkopuł w tym żeby to osiągnąć musiałaby by się znaleźć osoba, która by dotarła do Polaków w gildiach international i nakłoniła ich do ponownego zaufania w rodaków i to nie przez forum ale na ts/discord/w grze. Dopiero po zebraniu kilkunastu takich osób ogłaszałbym się na forum. Bo tak, to trochę zaczynamy prowadzić jałowe dyskusje między sobą, które przynoszą odwrotny efekt do zamierzonego (sorry za to).

Posted

Nie chciałbym obrażać lidera jakiejkolwiek polskiej gildii, ale jak widać oni milczą(wyjątek Szymaro) więc wątek ja rozpocząłem, bo jednak sami widzicie że w BDO jest multum polskich gildii ale żadna(przez chwile Sfora była mocna) z nich nie ma szansy na zamek, więc może warto ruszyć z tematem.

Posted (edited)

A w sumie miałem coś napisać ale się powstrzymam :)

Edited by Hades.

Posted

Heh myślę nad tym codziennie. Miałem mnóstwo pomysłów. Ale mentalność polskiej społeczności jest trudna i nie da się osiągnąć tego bez zaufania bo za późno na jakieś pakty i pierdoły. Nie wystartowałem z tematem bo nie wymyśliłem nic by to ominąć może ktoś coś wymyśli.  Wszystko zawsze sprowadza się do zwykłej polskiej gildii, ciężko to ominąć.

Na dzień dzisiejszy jeśli Lider sfory byłby szalony (niestety nie jest) wyrzucił by ludzi zwiększył wymóg do 500 ap dp i zapraszał ludzi a my wszyscy z tego tematu w rozgłoszeniu pomogli. Pewnie kakao games nawet by w tym pomogło gdyby się napisało do nich oraz inni liderzy. Reklama była by na prawdę łatwa jak na taki cel.

Jedno jest pewne i tylko dlatego proszę was byście wierzyli w przyszłość kto chce grać w mocnej polskiej społeczności hardkorowo mocnej będzie to możliwe gdy wyjdzie f2p i minie trochę czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°) I nie mówię to bo "Ja" coś stworzę po prostu to będzie osoba grająca bardzo długo w tą grę albo osoba, która jeszcze nie gra w tą grę nie wiadomo jeszcze. Jedno jest pewne tylko tak duży czas może ominąć naszą dumę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ludzie, którzy będą jeszcze grać będzie im zależeć bardziej na stworzeniu czegoś takiego niż kasy i nawet rozrywki, jeszcze bardzo dużo się zmieni mistrzowie świata.

Niesamowicie dużo polaków zacznie grać w tą grę. Kakao jeszcze nie zaczęło się reklamować myślę, że zaczną z pół roku po wprowadzeniu f2p i się zacznie maniacy powstaną, Nie było gry gdzie f2p nie zaskoczyło mnie zawsze mówiłem sobie nie no nie dojdzie dużo polaków i zawsze się myliłem :]

Ta gra będzie dla polski jak tibia czy wow w przyszłości.

Wierzę 

48eae543f25ce813dbb5d3d494963754.png

1 person likes this

Posted (edited)

Wiem, że Dagda chce rozmawiać jesli chodzi o merge z polskim community

oskarzenia niektórych sa naprawde śmieszne w tym temacie, my jako Sfora nigdy nie dazylismy do anihilacji jakiejkolwiek polskiej gildi. Nie mielismy wpływu na to co sie stało z RLXT_Alliance i nie mieszamy sie w sprawy MV czy Z7 czy jakiejkolwiek innej polskiej gildii.

jako gildia zapraszamy do rozmów :P a jak chcecie naprawde cos zdzialac oprocz mobilizacji na forum atakujcie do Dagdy ^^

Edited by Alliennw