• Announcements

• IMPORTANT - REACH US IN THE NEW FORUM   05/04/2017

Ladies and gentlemen ATTENTION please:
      It's time to move into a new house!
        As previously announced, from now on IT WON'T BE POSSIBLE TO CREATE THREADS OR REPLY in the old forums. From now on the old forums will be readable only. If you need to move/copy/migrate any post/material from here, feel free to contact the staff in the new home. We’ll be waiting for you in the NEW Forums!

https://community.blackdesertonline.com/index.php

*New features and amazing tools are waiting for you, even more is yet to come in the future.. just like world exploration in BDO leads to new possibilities.
      So don't be afraid about changes, click the link above and follow us!
      Enjoy and see you on the other side!  
    • WICHTIG: Das Forum ist umgezogen!   05/04/2017

Damen und Herren, wir bitten um Eure Aufmerksamkeit, es ist an der Zeit umzuziehen!
        Wie wir bereits angekündigt hatten, ist es ab sofort nicht mehr möglich, neue Diskussionen in diesem Forum zu starten. Um Euch Zeit zu geben, laufende Diskussionen abzuschließen, könnt Ihr noch für zwei Wochen in offenen Diskussionen antworten. Danach geht dieses Forum hier in den Ruhestand und das NEUE FORUM übernimmt vollständig.
      Das Forum hier bleibt allerdings erhalten und lesbar.   Neue und verbesserte Funktionen warten auf Euch im neuen Forum und wir arbeiten bereits an weiteren Erweiterungen.
      Wir sehen uns auf der anderen Seite!

https://community.blackdesertonline.com/index.php Update:
      Wie angekündigt könen ab sofort in diesem Forum auch keine neuen Beiträge mehr veröffentlicht werden.
    • IMPORTANT: Le nouveau forum   05/04/2017

Aventurières, aventuriers, votre attention s'il vous plaît, il est grand temps de déménager!
      Comme nous vous l'avons déjà annoncé précédemment, il n'est désormais plus possible de créer de nouveau sujet ni de répondre aux anciens sur ce bon vieux forum.
      Venez visiter le nouveau forum!
      https://community.blackdesertonline.com
      De nouvelles fonctionnalités ainsi que de nouveaux outils vous attendent dès à présent et d'autres arriveront prochainement! N'ayez pas peur du changement et rejoignez-nous! Amusez-vous bien et a bientôt dans notre nouveau chez nous

Do Polskich Graczy

181 posts in this topic

Posted (edited)

Arty dogania Cię z gearem i szukasz nowej gildii ? :D

I tak, czym prędzej padnie ten pomysł tym lepiej dla każdego "normalnego" gracza, który dobrze się bawi w swojej gildii i nie chce być "mamiony" nową, lepszą gildią, która sprawi, że Polska flaga zawiśnie nad Valencia

Edited by Baron Bukkake

Posted (edited)

``Ale każdy kolejny post tutaj utwierdza mnie w przekonaniu, że to jednak nie jest możliwe ( ͡° ͜ʖ ͡°)``

Nie jest to możliwe ponieważ nie ma stu dobrych polskich graczy w BDO ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Edit: nawet gdy liczę lizaka jako 10 osób ponieważ jest tak dobry

Edited by Insus

Posted

Arty dogania Cię z gearem i szukasz nowej gildii ? :D

Już przegonił ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale co to ma do rzeczy? xD Ja zawsze chciałem grać w polskim gronie, ale nie takim gdzie 20 osób chce a reszta przychodzi na siege jakby to miała być kara...

Posted

Jako przedstawiciel wymarłej klasy postaci w pełni rozumiem ból dupska ludzi, którzy nie lubią nodeów, więc nie dziwię się Twojego opisu samiwiemykogo

Posted

No i karuzela rozkręcona ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Posted

Nikt nie prosił tutaj trashtamera ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Posted

No i karuzela rozkręcona ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak, nie zawiodłem się na starych kolegach z Jordine, jeszcze brakuje Templarka z "elo benc" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Posted

Mówisz o "pro polish squad" który zmieniał częściej gildie, niż Alien leki?

3 people like this

Posted

znalazłem w tej grze co chciałem już w pierwszej gildi i juz rok czasu sobie biegam ze Sfora  ^^  a wy jeszcze szukacie? :D ano tak niektórzy ludzie nie moga wytrzymać z innymi wiecej niz pare tygodni ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ciekawe dlaczego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Posted

Pieknie ogladac to wszyskto xD , i widziec jak ludzie z dozych Gildi co nimi zadzili :> wszystko rozjeb.. xD i teraz sie dosc aktywnie udzielaja pozdro picet xD

Posted

Pieknie ogladac to wszyskto xD , i widziec jak ludzie z dozych Gildi co nimi zadzili :> wszystko rozjeb.. xD i teraz sie dosc aktywnie udzielaja pozdro picet xD

Brawo, Twój polski jest jeszcze lepszy, niż Alienowski angielski. Jego przynajmniej idzie zrozumieć z kontekstu, a ja nawet nie wiem ktoś Ty :thinking: 

2 people like this

Posted (edited)

Brawo, Twój polski jest jeszcze lepszy, niż Alienowski angielski. Jego przynajmniej idzie zrozumieć z kontekstu, a ja nawet nie wiem ktoś Ty :thinking: 

To uczucie kiedy ktos taki jak ty nie ma nic lepszego do napisania i wyskakuje z takim tekstem bezcenne :>

Edited by Rozwal

Posted

Chęć zrozumienia co druga osoba chciała przekazać jest dla Ciebie śmieszna? No cóż nie zadziwiłeś mnie.

Posted

Polska gildia pvp? Warto popatrzeć na posty powyżej... I teraz pytanie czemu właśnie ludzie pouciekali właśnie do international, skoro widoczny jest naoczny przykład jak to nawet na forum nie potrafimy (potraficie) się wypowiadać. Gdyby nie było mentalności napinacza na forum/grze/gdziekolwiek, to sądzę, że o wiele więcej osób pozostawałoby w polskich gildiach. O ile jest chęć zmiany to nie ma jakichkolwiek możliwości, by cokolwiek się ruszyło, ze względu na zachowanie, podziały w polskim community i w samej mentalności ludzi w grze.

Najpierw to trzeba zacząć od siebie. ;)

1 person likes this

Posted

Risee, CarriedByRNG, BaronBukkake, Hoozuken, Daarc, Atey

Morghulis carried by overpowered, country carried, rng carried polish plebs.

2 people like this

Posted

Gtfo Ghangis Khan

Posted

No london here, polski please.

Posted

stfu international pleb

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Posted

Proszę żeby wypowiadały się osoby które naprawdę chcą stworzyć silną gildie pvp z polskiego community. Pisanie o jakiś spięciach z przeszłości służy jedynie obrzydzeniu tego topicu i rozwaleniu pomysłu na początkowym etapie.

Posted (edited)

Ja z mojej strony jestem zainteresowany takową gildią. Tak jak Belmond wspomniał nowa gildia, nie Sfora, HeadHunters czy inne. Zupełnie nowa gildia, która będzie neutralna dla każdego. "Miłości" pomiędzy poszczególnymi osobami można rozwiązać dwojako. Albo się dogadają albo siedzą na innym kanale na ts :) Ludzi, którzy chcą siedzieć z kolegami, którzy sie nie złapią do gildii nikt nie będzie na siłe trzymał na kanale. Aby na nodeach/siegach sie pojawiali. Pytanie jest tylko jedno. Czy osoby z international gildii jesteście zainteresowani porządną walką tylko w Polskim składzie?
Mogę spróbować zorganizować gildie z dużą ilością SP (do zmiany nazwy)
Ze swojej strony mogę pomóc w organizacji takiego tworu jak silna Polska gildia.

Pozdrawiam 

Edited by Kakashi
1 person likes this

Posted

Jestem chętny, jeśli tylko pojawi się realna szansa. Czyli chęć co najmniej kilkunastu osób.

Posted

.

Posted

Będzie discord bede siedział

jestem gotowy sie pojednywać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Posted

Ja z mojej strony jestem zainteresowany takową gildią. Tak jak Belmond wspomniał nowa gildia, nie żadna Sfora, HeadHunters czy inne. Zupełnie nowa gildia, która będzie neutralna dla każdego. "Miłości" pomiędzy poszczególnymi osobami można rozwiązać dwojako. Albo się dogadają albo siedzą na innym kanale na ts :) Ludzi, którzy chcą siedzieć z kolegami, którzy sie nie złapią do gildii nikt nie będzie na siłe trzymał na kanale. Aby na nodeach/siegach sie pojawiali. Pytanie jest tylko jedno. Czy osoby z international gildii jesteście zainteresowani porządną walką tylko w Polskim składzie?
Mogę spróbować zorganizować gildie z dużą ilością SP (do zmiany nazwy)
Ze swojej strony mogę pomóc w organizacji takiego tworu jak silna Polska gildia.

Pozdrawiam 

toxic kaput z waszym dowodzeniem , sfora niewypal i teraz nowa gildi ?xD chcial bym to zobaczyc jak ci wszyscy ludzie co mieliscie ich daleko w dup... co wyszli  z TT wrucili do XT lub poszli do Zakonu albo HH juz wracaja dowas i sluchaja tych samych wypocin xD jak powstanie cos takiego az dam LIKE aby sledzic postep xD