• Announcements

• IMPORTANT - REACH US IN THE NEW FORUM   05/04/2017

Ladies and gentlemen ATTENTION please:
      It's time to move into a new house!
        As previously announced, from now on IT WON'T BE POSSIBLE TO CREATE THREADS OR REPLY in the old forums. From now on the old forums will be readable only. If you need to move/copy/migrate any post/material from here, feel free to contact the staff in the new home. We’ll be waiting for you in the NEW Forums!

https://community.blackdesertonline.com/index.php

*New features and amazing tools are waiting for you, even more is yet to come in the future.. just like world exploration in BDO leads to new possibilities.
      So don't be afraid about changes, click the link above and follow us!
      Enjoy and see you on the other side!  
    • WICHTIG: Das Forum ist umgezogen!   05/04/2017

Damen und Herren, wir bitten um Eure Aufmerksamkeit, es ist an der Zeit umzuziehen!
        Wie wir bereits angekündigt hatten, ist es ab sofort nicht mehr möglich, neue Diskussionen in diesem Forum zu starten. Um Euch Zeit zu geben, laufende Diskussionen abzuschließen, könnt Ihr noch für zwei Wochen in offenen Diskussionen antworten. Danach geht dieses Forum hier in den Ruhestand und das NEUE FORUM übernimmt vollständig.
      Das Forum hier bleibt allerdings erhalten und lesbar.   Neue und verbesserte Funktionen warten auf Euch im neuen Forum und wir arbeiten bereits an weiteren Erweiterungen.
      Wir sehen uns auf der anderen Seite!

https://community.blackdesertonline.com/index.php Update:
      Wie angekündigt könen ab sofort in diesem Forum auch keine neuen Beiträge mehr veröffentlicht werden.
    • IMPORTANT: Le nouveau forum   05/04/2017

Aventurières, aventuriers, votre attention s'il vous plaît, il est grand temps de déménager!
      Comme nous vous l'avons déjà annoncé précédemment, il n'est désormais plus possible de créer de nouveau sujet ni de répondre aux anciens sur ce bon vieux forum.
      Venez visiter le nouveau forum!
      https://community.blackdesertonline.com
      De nouvelles fonctionnalités ainsi que de nouveaux outils vous attendent dès à présent et d'autres arriveront prochainement! N'ayez pas peur du changement et rejoignez-nous! Amusez-vous bien et a bientôt dans notre nouveau chez nous

Do Polskich Graczy

181 posts in this topic

Posted

toxic kaput z waszym dowodzeniem , sfora niewypal i teraz nowa gildi ?xD chcial bym to zobaczyc jak ci wszyscy ludzie co mieliscie ich daleko w dup... co wyszli  z TT wrucili do XT lub poszli do Zakonu albo HH juz wracaja dowas i sluchaja tych samych wypocin xD jak powstanie cos takiego az dam LIKE aby sledzic postep xD

Jak już ktoś tu wspomniał. Jak masz lać jakieś żale z przeszłości to idź i siedź dalej w ciemnym kąciku i rób co tam se uważasz. Ten topik nie ma na celu wyciągania starych bulów dupy tylko stworzenie czegoś konstruktywnego RAZEM. Dlatego jeżeli masz pisać tylko żeby wzbudzać czyjeś współczucie nad Twoim intelektem polecam założyć inny topic. 
A jeżeli kiedykolwiek uraziłem Ciebie (choć nie wiem kim jesteś) to przepraszam. Mam nadzieję że Ci lżej na serduszku <3
Pozdrawiam i zapraszam do konwersacji ludzi co chcą coś tworzyć a nie płakać.

Posted (edited)

ahh i tak mam nadzieje , ze ludzie sie nie nabiora na to samo co zawsze  <3 a wypowiadac sie moga wszyscy szczegolnie ci co sa z ta gra od cbt i mieli z wami stycznosc xD , a jesli wy nie umiecie znajsc goscia ze starym kontem forum i zobaczyc kto to w innych postach pisze do was to macie wielki problem xD

Edited by Rozwal

Posted

ahh i tak mam nadzieje , ze ludzie sie nie nabiora na to samo co zawsze  <3 a wypowiadac sie moga wszyscy szczegolnie ci co sa z ta gra od cbt i mieli z wami stycznosc xD , a jesli wy nie umiecie znajsc goscia ze starym kontem forum i zobaczyc kto to w innych postach pisze do was to macie wielki problem xD

Zostawiam linka i kończę z Panem rozmowę. Mam nadzieję, że się przyda. :)
http://sjp.pwn.pl/ 

Posted

Zostawiam linka i kończę z Panem rozmowę. Mam nadzieję, że się przyda. :)
http://sjp.pwn.pl/ 

ahh kolejny mistrzunio ze slownikiem wylatuje xD uwielbiam takich :>

Posted

Swoim anonimowym rzucaniem pomyjami na prawo i lewo nie zaciekawiłeś nikogo na tyle, by przeglądał twoje 163 posty. 

Posted

Swoim anonimowym rzucaniem pomyjami na prawo i lewo nie zaciekawiłeś nikogo na tyle, by przeglądał twoje 163 posty. 

To masz problem , i call this life is brutal u got dis ?:>

Posted

Sugeruję liderom gildii dogadać się na TS albo Discordzie na jakieś spotkanie, ponieważ zaczynają pojawiać się osobiste wycieczki w tym poście osób które nie dorosły, widać co niektórym osobom jest nie w smak taki pomysł i chcą zniszczyć oraz obrzydzić go u podstaw.

Posted

Brakuje mi tu najwiekszych tego świata, upadłych Alustinowych liderów, zakopaliście ich ? Czy nie podzielają waszej ideologii ? :P

Posted

Brakuje mi tu najwiekszych tego świata, upadłych Alustinowych liderów, zakopaliście ich ? Czy nie podzielają waszej ideologii ? :P

Ideologia jest jak najbardziej na +. Jednak, aby zrealizować coś takiego to potrzeba inicjatywy ludzi. Wielu z nas jest w różnych international gildiach i mniej więcej widzi jak one prosperują. Jedyne czego potrzeba to chęci do realizacji, ludzi i pozytywnego nastawienia, a nie wyciągania starych brudów. Należy zakopać topór wojenny, zebrać ludzi na discordzie i stworzyć coś nowego, neutralnego, ale to wymaga gildii z SP, ponieważ tworzenie tego od nowa byłoby problematyczne.

Pozdrawiam

1 person likes this

Posted

Jako jeden z ofierów glównych Zakonu VII, jestem jak najbardziej za ideą polskiego community które współpracuje razem, a nie wyniszcza się i ciągle rywalizuje chcąc pokazać kto jest lepszy, zdaje sobie sprawę że wiele gildii ma inne cele, i próba stworzenia potęgi PvP raczej nie wypali, ale współpraca wspólna na określonych zasadach ma jak najbardziej sens, bo spójrzmy w oczy nie istniejemy na EU scenie, i zamiast do gardeł sobie skakać i wypluwać dawne dzieje, zostawić to za sobą lub przynajmniej pozostawić na stopie neutralnej i skupić się by coś zdziałać razem.

Pozdrawiam Amaaa

Posted (edited)

Wszystko fajnie pięknie ale od kiedy zaszły te wydumane "zdarzenia w XT" mam 40+ fajnych ludzi których chce się prowadzić i z którymi chce się grać. Nie wracam już z pracy aby prowadzić przedszkole pełne rozwrzeszczanego, skoncentrowanego na swojej osobie, egotycznego elementu. Terytoria nie są ostatecznym celem. Ostatecznym celem jest dobra zabawa na fajnym PvP z fajnymi ludźmi. 

Zostałem liderem XenoTavern nie dlatego że chciałem ale dlatego że nikt się tego po Hazune nie chciał podjąć, bywało lepiej w naszej gildii i bywało gorzej, nie uważam, że jestem dobrym liderem ale przynajmniej staram sie być sprawiedliwy. Więc uczciwie powiem: taka jedność nie wypali, było kilka projektów próbujących zrobić silne polskie community a wychodziło.... XT miało być ultra uber zergiem ,polskim supermocerstwem i sie rozdupiło w drobny mak i na cztery wiatry, ToxicTeam miało być najlepszym polskim wynalazkiem od czasów Polonu, Sfora dalej jest silna, obiecywała ludziom góry ze złota i terytoria, może potencjał był ale zabrakło tego czego polakom brakuje najbardziej: dyscypliny a teraz chodzą plotki że ludzie składają podania do silnych międzynarodówek.  

Dalej rekrutujemy i mamy się dobrze ale raczej nie mamy zamiaru brać udziału w "porozumiewaniu się", idea może i słuszna ale tylko teoretycznie, w praktyce zbyt dobrze poznałem polskie community, żeby w to wierzyć. 

Życzę powodzenia. 

Edited by Sveyn
2 people like this

Posted

Problem jest w polskim community w tej grze że jest masa osób z ukrytymi agendami, nie potrafiących zakopać toporów wojennych, po prostu toksycznych i chcących zniszczyć to co tworzą inni za jakikolwiek zysk dla siebie.Masa osób pluje jadem bo tylko to im zostało.Bez przypływu nowych graczy jest to praktycznie niemożliwe bo większość starych wyjadaczy ma masę konfliktów między sobą lub gildiami do których należeli.

By to wypaliło potrzebna by była osoba "nowa" nie uwikłana w żadne dramy, lecz dla takiej osoby uzyskanie ludzi do nowej gildii może być trudne. Żeby odnieść sukces na na wojnach trzeba również wprowadzić totalitaryzm i bezwzględność w decyzjach bo tylko tak da się prowadzić polską gildię. Większość liderów obecnych polskich gildii też pewnie nie będzie chciało oddać władzy/mocy a jeżeli będą mieli choć 1% w decyzyjności takiej gildii, to cały plan się szybko rozleci.

W skrócie trudno będzie przyciągnąć "elitarnych" graczy z dużych gildii do nowej niestabilnej gildii, a nawet jak obecne małe-średnie polskie gildie jak się połączą to będzie problem z podziałem na lepszych i gorszych oraz z problem z równowagą mocy między ex liderami i oficerami z tych gildii razem ze swoimi "followersami" z ich gildii doprowadzi to wcześniej czy później do rozpadu.

3 people like this

Posted

O witam śmietankę :)  Matys/Tsuki/Kakashi/Sveyn/Yuuta cześć chłopaki dawno was nie widziałem :(  Alustin pozdrawia!

Co do tego tematu nie ma tu nic do dodania.

homer.gif

Posted

jak coś to ja nie ide

Posted

Jedyną gildią, która ma możliwość prowadzenia siege jest sofa, więc chce Was wchłonąć, bo najpewniej  stoi na skraju rozpadu (jak w sumie nie raz robiła). Argument  "mocnej" polskiej gildii trzyma tą kupę od paru ładnych miesięcy i czemu teraz miałoby być inaczej?

Sfora sie rozpadnie masz racje. Osiagnelismy maksimum jakie moglismy wiecej nie ugramy. Nie wiem skad w was tyle jadu w nasza strone. Przeciez sami zyskaliscie graczy, sami zrobilisice merga chyba z 2 gildiami. To nie my celowalismy w was na nodach to nie my przyszlismy do was na terytorke skad ta zawisc? 

Sfora ma ponad 200 pkt i jest przygotowana na siege. Oddam gildie jesli zdolacie sie wszyscy pogodzic. Oddam gildie czlowiekowi ktorego sami wybierzecie na lidera. Sam nie bede aplikowal. Czy taka deklaracja wystarczy by nie torpedowac tego pomyslu ? Prosze go nie wiazac ze Sfora.

1 person likes this

Posted (edited)

Sfora sie rozpadnie masz racje. Osiagnelismy maksimum jakie moglismy wiecej nie ugramy. Nie wiem skad w was tyle jadu w nasza strone. Przeciez sami zyskaliscie graczy, sami zrobilisice merga chyba z 2 gildiami. To nie my celowalismy w was na nodach to nie my przyszlismy do was na terytorke skad ta zawisc? 

Sfora ma ponad 200 pkt i jest przygotowana na siege. Oddam gildie jesli zdolacie sie wszyscy pogodzic. Oddam gildie czlowiekowi ktorego sami wybierzecie na lidera. Sam nie bede aplikowal. Czy taka deklaracja wystarczy by nie torpedowac tego pomyslu ? Prosze go nie wiazac ze Sfora.

I wszyscy razem, HAZUNE! HAZUNE!
A tak na serio to jak wam sie uda coś ustalić, przynajmniej alliance to i tak bedzie dobrze ;)

Edited by Matys

Posted

Tak by wyglądało łączenie polskiego community

oie_13225729a6hOGxH.thumb.gif.d1b1aafd2a

Ale życzę wszystkim powodzenia :D

Posted

I wszyscy razem, HAZUNE! HAZUNE!A tak naserio to jak wam sie uda coś ustalić, przynajmniej alliance to i tak bedzie dobrze ;)

Co tu ma sie ustalić ^^

w zasadzie wszyscy oprócz Sfory są na nie

można zamknąć ^^

Posted

Zanim zaczniecie zbierać graczy to ustalcie i przedstawcie nam Przywódcę i kadrę oficerską :D

Moim zdaniem to jest główny problem- kto będzie rządził (a jak widzę listę chętnych do tego to nie wróżę temu projektowi sukcesu).

1 person likes this

Posted

Mówisz o "pro polish squad" który zmieniał częściej gildie, niż Alien leki?

i w sumie po co to było funfel, tylko niepotrzebnie wyciagasz brudy. 

Posted

tumblr_ljh0puClWT1qfkt17.gif

1 person likes this

Posted

Już proponowałem kiedyś dagdzie założyć gildie tylko dla zmęczonych liderów polskich gildii. Czytając to forum chyba ponowie propozycje. 

Posted

a ja ide spac :> i jak wstane zrobie sobie cherbatke otworze to wspaniale forum to oczekuje dozego spamu bzdur :> to przynajmniej w malym gronie bedziemy mogli sie posmiac z Bylych pleb officerow i leaderow :> pozdro picet xD

Posted

Przedyskutujcie przynajmniej pomysł aliansu polskich gildii. Dobrze to zrobi polskiej społeczności w BDO.

Posted

a ja ide spac :> i jak wstane zrobie sobie cherbatke otworze to wspaniale forum to oczekuje dozego spamu bzdur :> to przynajmniej w malym gronie bedziemy mogli sie posmiac z Bylych pleb officerow i leaderow :> pozdro picet xD

Dołącz do tej herbatki jeszcze słownik bo sie tego czytać nie da <3

4 people like this