• Announcements

• IMPORTANT - REACH US IN THE NEW FORUM   05/04/2017

Ladies and gentlemen ATTENTION please:
      It's time to move into a new house!
        As previously announced, from now on IT WON'T BE POSSIBLE TO CREATE THREADS OR REPLY in the old forums. From now on the old forums will be readable only. If you need to move/copy/migrate any post/material from here, feel free to contact the staff in the new home. We’ll be waiting for you in the NEW Forums!

https://community.blackdesertonline.com/index.php

*New features and amazing tools are waiting for you, even more is yet to come in the future.. just like world exploration in BDO leads to new possibilities.
      So don't be afraid about changes, click the link above and follow us!
      Enjoy and see you on the other side!  
    • WICHTIG: Das Forum ist umgezogen!   05/04/2017

Damen und Herren, wir bitten um Eure Aufmerksamkeit, es ist an der Zeit umzuziehen!
        Wie wir bereits angekündigt hatten, ist es ab sofort nicht mehr möglich, neue Diskussionen in diesem Forum zu starten. Um Euch Zeit zu geben, laufende Diskussionen abzuschließen, könnt Ihr noch für zwei Wochen in offenen Diskussionen antworten. Danach geht dieses Forum hier in den Ruhestand und das NEUE FORUM übernimmt vollständig.
      Das Forum hier bleibt allerdings erhalten und lesbar.   Neue und verbesserte Funktionen warten auf Euch im neuen Forum und wir arbeiten bereits an weiteren Erweiterungen.
      Wir sehen uns auf der anderen Seite!

https://community.blackdesertonline.com/index.php Update:
      Wie angekündigt könen ab sofort in diesem Forum auch keine neuen Beiträge mehr veröffentlicht werden.
    • IMPORTANT: Le nouveau forum   05/04/2017

Aventurières, aventuriers, votre attention s'il vous plaît, il est grand temps de déménager!
      Comme nous vous l'avons déjà annoncé précédemment, il n'est désormais plus possible de créer de nouveau sujet ni de répondre aux anciens sur ce bon vieux forum.
      Venez visiter le nouveau forum!
      https://community.blackdesertonline.com
      De nouvelles fonctionnalités ainsi que de nouveaux outils vous attendent dès à présent et d'autres arriveront prochainement! N'ayez pas peur du changement et rejoignez-nous! Amusez-vous bien et a bientôt dans notre nouveau chez nous

Do Polskich Graczy

181 posts in this topic

Posted

3890ce65213976bca39f1307390860c5.png

cdf502ccd7dff94dcfc1f99f0d07cb8a.png

Podobne pomysły ma Sfora ze swoim naczelnym pajacem xD

powinieneś być dumny, że zostałeś zaproszony ^^ ale jak juz mówiłem więcej nalegać nie bede ^^

Posted

powinieneś być dumny, że zostałeś zaproszony

To tak jakby ci ktoś dał cukierka i miałby sie czuć specjalnie chociaz 1m od niego lezy miska darmowych cukierków z których ten cukierek został wyciagniety.

Posted

Pierdek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jesteś guild liderem zakonu - ludzie w tej gildii widzą jak się zachowujesz - nie podoba im się to - dlatego twój average gildii jest niski - bo ci co czytają forum juz dawno nie są w zakonie bo jeśli masz min 28 lat i nie potrafi odróżnić łączenia polaków od discorda dla polaków to ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1 person likes this

Posted

Nie bede bronił Matysa ale czytając wypowiedzi takie jak twoje to nikomu się nie dziwię że ucieka od Polskiego community jak najdalej. Jeżeli osoby twojego pokroju mają tworzyć ten wielki projekt to jestem spokojny, że rozpadnie się zanim powstanie. Ja zbyt długo walczyłem aby osób twojego pokroju się pozbyć od siebie, żeby teraz się układać. 

a kto mowil , ze chce nalezec do jakiejs plebs bandy ktora znowu bedzie pokazywac jakie ma wielkie EGO xD I pojdzie na dno jak tytanik :> pozdro picet xD

Posted

a kto mowil , ze chce nalezec do jakiejs plebs bandy ktora znowu bedzie pokazywac jakie ma wielkie EGO xD I pojdzie na dno jak tytanik :> pozdro picet xD

Skoro nie chcesz, to się tu nie wypowiadaj i kręć dramy gdzie indziej a nam oszczędzisz raka oczu od czytania twoich postów.

Posted

Skoro nie chcesz, to się tu nie wypowiadaj i kręć dramy gdzie indziej a nam oszczędzisz raka oczu od czytania twoich postów.

Raczej twojego EGO nikt nie prosil o zdanie :> 

Posted

Jam jest pol polak. 

Przyszedlem powiedziec. 

Kurwa.

Milego dnia. 

Posted (edited)

Spoko makumba powiedzcie lepiej kto jest inicjatorem tego wszystkiego bo z tego co widzę Memento które już jest na wymarciu ostro macza tam palce.

Ty osobiście jesteś w Oldskool a od bardzo dawna codziennie przesiadujesz w MEmento na ich Discrodzie ...

Ten cały post śmierdzi jakąś intrygą.

Nie wiem co knujecie ale mnie to nie obchodzi my mamy Zakon i tego będziemy sie trzymac.

Nie życzę sobię abyście wchodzili na mojego Tsa i wysyłali linki do Braci Zakonu jak i prywatne whispery,chcecie  niszczyć kolejne gildie?proszę bardzo  ale od Zakonu wara.

Zbyt długo gram w te grę ( od początku ) aby nie widzieć tego co chcecie ugrać.

Zakon Zaprasza normalnych sympatycznych ludzi Pozdrawiam PaniSmrodek.

http://zakon7.pl/

Edited by PaniSmrodek
1 person likes this

Posted

Tak z ciekawosci smrodek, czemu biegasz i randomowo linkujesz swoje eq?

Co do tematu - ja tu tylko obserwuje :P

Posted

Niestety muszę się tu zgodzić z przedmówcą.

COŚ TU ŚMIERDZI.

Widzę to tak ze z każdej Polskiej gildii chcecie pozabierać osoby silniejsze ale cóż polska mentalność jest taka że nigdzie dużo osób z rożnych gildii nie wytrzyma, powód jest prosty drama dramą poganiana każdy chce rządzić każdy chce czerpać profity a wykonania nie ma.

1 person likes this

Posted

Nie wiem co knujecie ale mnie to nie obchodzi my mamy Zakon i tego będziemy sie trzymac.

Nie życzę se abyście wchodzili na mojego Tsa i wysyłali linki do Braci Zakonu jak i prywatne whispery,chcecie se niszczyć kolejne gildie?proszę bardzo  ale od Zakonu wara.

Paranoja powraca widze lol tak pierdek caly swiat sie kreci wokol Ciebie kazdy chce zniszczyc pierdka xDDDD smiechlem.

Fajna dyktarura tam musi byc skoro ts jest TWOJ a nie gildi nawet wispy czlonka sprawdzasz heheszki xDDD

1 person likes this

Posted

Discord jest dla polaków nie dla Ciebie to, że ty nie aprobujesz zwykłego discorda w języku polskim to nie znaczy, że  "Bracia" nie mogą sobie tam wejść. Im nie zabraniasz wchodzić na Iha eu, ale na tego discorda tak. Ban za informacje o nowym PL discordzie. Ciekawe za co banujesz w gildii za to, że ktoś whispuje w grze z kimś kto jest w innej gildii ? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie wróżę przyszłości zakonowi. Współczuję "Braciom", Nie jestem już neutralny i nie polecam Zakonu. Pierdek pierdzi dumą.( ͡° ͜ʖ ͡°)

Posted

Jesteś guild liderem zakonu - ludzie w tej gildii widzą jak się zachowujesz - nie podoba im się to - dlatego twój average gildii jest niski 

@Makumba Nie znasz average bo się ciągle zmienia, chyba że macie więcej jeszcze więcej kretów które przysłaliście, ale nie tylko żeby podsłuchiwać tylko żeby ten "average gildii" zaniżać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Autor posta chce stworzyć all-stars ale sam nie powie kim jest, bo tak naprawdę jest "bezstronnym" pionkiem służącym do zebrania ludzi (oh obym się mylił ;)). Ta gra to nie sejm na wiejskiej. Czekam aż na tym discordzie zaczną się polskie wybory, coś w stylu "my jesteśmy lepsi bo oni są gorsi" (jak to PancakeRiders robią :) )żeby wyłapać ludzi do gildii pod przykrywką "tych którzy chcą dobrze i są ponad podziałami"- znajomo to brzmi, prawda?

Posted (edited)

E pierdek ale zmieniaJ emaile jak zakładasz nowe konta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Edited by Makumba
2 people like this

Posted

E pierdek ale zmieniaJ emaile jak zakładasz nowe konta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cóż, trzeba się przyzwyczaić do tego szkodnika :D, niestety pomysł "jakiś" jest, z realizacją hmm gorzej ze względu na obecność i udzielanie się tutaj niektórych osób, jeżeli jesteście zainteresowani działaniem to polecam zamknąć ten topic, otworzyć nowy, TYLKO po to, aby podać polskiej społeczności discord, osoby zainteresowane na pewno tam dołączą i zalecam przeniesienie dyskusji na discord, gdzie takie gadanie "pierdkowe" będzie można po prostu uciąć banem, co pozwoli logicznie przemyśleć strategie i plan działania, jeżeli oczywiście będą chętni chcący zrealizować ideę tego topicu.

Pozdrawiam.

1 person likes this

Posted (edited)

Wiecie co jest w tym wszystkim jest najzabawniejsze? że większość wypowiadających się tu ludzi przyczyniło się do rozpadu własnych gildi POWODZENIA :)

Edited by PaniSmrodek
1 person likes this

Posted

Wiecie co jest w tym wszystkim jest najzabawniejsze? że większość wypowiadających się tu ludzi przyczyniło się do rozpadu własnych gildi POWODZENIA :)

Zaczyna sie robić dziwnie jak pierdek ciśnie sam po sobie 

5978634+_213e203a54bf97fb54a962eda09e421

1 person likes this

Posted (edited)

Czytając ten temat cieszę się że jak zaczynałem gre wybrałem Jordine, a nie Alustin, bo te dramy z Jordine są niczym przy tych z Alustina xD

Edited by Macior
5 people like this

Posted (edited)

Czy ten zakon to jest jakaś pierdolona sekta? Poczytałem nieco postów tego "smroda", twoje żałosne wpisy na guestbooku gildii Memento. Ty jesteś upośledzony człowieku. Dobrze, miej ten swój zakon i trzymaj się od tego wszystkiego z daleka, tak będzie lepiej.

Edited by Belmond
2 people like this

Posted

Az sie zarejestrowalem, ludzie staraja cos zorganizowac razem bo widac jest krucho, ch**j z tym czy sie uda, a tu pojawia sie Pierdek zachowuje sie jak dzieciak a potem w tym temacie reklamuje Zakon pokazujac co to oni nie zrobili lub zrobia na sam koniec daje do zrozumienia ze ma wszystko gdzies i pieprzy o intrygach. W bani ci sie poprzewracalo jakim cudem zebrales/ nabrales tylu ludzi nie mam pojecia ale albo jestes idiota albo dziciak z wielkim fartem i sam tutaj to juz udowodniles, po obrazkach i wypowiedziach jaki poziom reprezentujesz. Gdyby nie oficerowie starej VIII czy Twoje nowe nabytki pewnie bys wielkie "g" osiagnal, bo ludzie widac nie tego charuja u Ciebie bys sie plawil jaki to fajny jestes

Posted

Nie wiem co się dzieje bo to chyba jakieś dramy z Autistina ale podoba mi się ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1 person likes this

Posted

Nie wiem co się dzieje bo to chyba jakieś dramy z Autistina ale podoba mi się ( ͡° ͜ʖ ͡°)

to jest czubek góry lodowej zwiazany z jedna osoba, tego bylo tyle ze mozna by druga biblie napisac

Posted (edited)

Czy ten zakon to jest jakaś pierdolona sekta? Poczytałem nieco postów tego "smroda", twoje żałosne wpisy na guestbooku gildii Memento. Ty jesteś upośledzony człowieku. Dobrze, miej ten swój zakon i trzymaj się od tego wszystkiego z daleka, tak będzie lepiej.

I o tym właśnie mówię :)   Szanowny toksyczny pan Belmond jest z MEmentoviviere :).

Jak przez dwa tygodnie obrażali naszych ludzi od "pedałów" i "ciot" a zresztą.

Jeżeli MEmento jest jednym z założycieli tego pomysłu to jest już skazane na porażke bo tak toksycznej gildi w całym Bdo nie ma jak oni.

Pyskate wulgarne aroganckie dzieciaki.

Edited by PaniSmrodek
1 person likes this

Posted (edited)

Discord Polskiej społeczności gry Black Desert Online https://discord.gg/QwTapgd

Edited by Makumba
1 person likes this