• Announcements

• IMPORTANT - REACH US IN THE NEW FORUM   05/04/2017

Ladies and gentlemen ATTENTION please:
      It's time to move into a new house!
        As previously announced, from now on IT WON'T BE POSSIBLE TO CREATE THREADS OR REPLY in the old forums. From now on the old forums will be readable only. If you need to move/copy/migrate any post/material from here, feel free to contact the staff in the new home. We’ll be waiting for you in the NEW Forums!

https://community.blackdesertonline.com/index.php

*New features and amazing tools are waiting for you, even more is yet to come in the future.. just like world exploration in BDO leads to new possibilities.
      So don't be afraid about changes, click the link above and follow us!
      Enjoy and see you on the other side!  
    • WICHTIG: Das Forum ist umgezogen!   05/04/2017

Damen und Herren, wir bitten um Eure Aufmerksamkeit, es ist an der Zeit umzuziehen!
        Wie wir bereits angekündigt hatten, ist es ab sofort nicht mehr möglich, neue Diskussionen in diesem Forum zu starten. Um Euch Zeit zu geben, laufende Diskussionen abzuschließen, könnt Ihr noch für zwei Wochen in offenen Diskussionen antworten. Danach geht dieses Forum hier in den Ruhestand und das NEUE FORUM übernimmt vollständig.
      Das Forum hier bleibt allerdings erhalten und lesbar.   Neue und verbesserte Funktionen warten auf Euch im neuen Forum und wir arbeiten bereits an weiteren Erweiterungen.
      Wir sehen uns auf der anderen Seite!

https://community.blackdesertonline.com/index.php Update:
      Wie angekündigt könen ab sofort in diesem Forum auch keine neuen Beiträge mehr veröffentlicht werden.
    • IMPORTANT: Le nouveau forum   05/04/2017

Aventurières, aventuriers, votre attention s'il vous plaît, il est grand temps de déménager!
      Comme nous vous l'avons déjà annoncé précédemment, il n'est désormais plus possible de créer de nouveau sujet ni de répondre aux anciens sur ce bon vieux forum.
      Venez visiter le nouveau forum!
      https://community.blackdesertonline.com
      De nouvelles fonctionnalités ainsi que de nouveaux outils vous attendent dès à présent et d'autres arriveront prochainement! N'ayez pas peur du changement et rejoignez-nous! Amusez-vous bien et a bientôt dans notre nouveau chez nous

Do Polskich Graczy

181 posts in this topic

Posted (edited)

Cóż, lider Zakonu VII na pewno do ideałów nie należy. Czasami trudno mówić tu o powadze.

Pierwszy cios to nick - "PaniSmrodek". Niewątpliwie budzi mieszane uczucia gdy ktoś z takim nickiem reklamuje gildię. Masz szczęście jak nie musisz tego wypowiadać, ale tylko napisać na czacie.

Innymi słowy, brak mu ogłady, ale dobrze trzyma gildię w całości. Oczywiście, zdarzały się "wypadki" na drodze, ale która gildia ich nie miała? Wypowiedzieć się mogą chyba tylko te, które przetrwały.

Co do dyktatury - jedna z najmocniejszych stron tej gildii. Nie ma 10 rządzących, 10 różnych idei i planów. Nie ma dram wynikających z wiecznych konfliktów. Ci co się nie zgadzają i nie akceptują dyktatury są usuwani z gildii. Jednomyślnie - przez jedną osobę. Jak na razie od długiego czasu sprawuje się to bardzo dobrze. Wynik 280 osób też jest zadowalający o co jak widać niektóre osoby są bardzo zazdrosne.

To co chcę powiedzieć to to, że nie da się po prostu zebrać 50 najlepszych ludzi z serwera i nazwać tego gildią - to nigdy nie wypali. Potrzeba silnego przywództwa, dyktatury - jednoosobowej władzy, która to pociągnie, a nie pomysłów 20 osób.

Edited by Slynx
1 person likes this

Posted (edited)

I o tym właśnie mówię :)  

Dobrze, że się z nami zgadzasz purt purt ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Edited by Makumba

Posted

Widząc poziom wypowiedzi i słownictwo takich ludzi jak Belmondo cieszę się, że jestem w Zakonie. U nas za takie chamskie i prostackie zachowanie od razu jest ban, nie ma znaczenia jaki ta osoba ma lvl i gear. Niestety w niektórych polskich gildiach hierarchia wartości jest odwrotna i jak to się kończy każdy mądry człowiek wie.

Posted

Co za bzdury jaka dyktatura jak w zakonie jest zasada robisz co chcesz i pierdek moze co najwyzej popierdziec, trzyma gildie w ryzach bo wiele osob charuje za niego ludzie relamuja,inni  ludzie rekrutuja, inni godziny spedzaja z przygotowaniami do nodow, forum to kto inny tez, ts nie jest wlasnoscia zakonu tylko jakiegos niemca a on co sam robi? Ja sie dziwie tym ludzia ze robia to wszystko i zyja w cieniu o ile nawet pamietam to gracze maja miec najlepsze kontrakty a oficerowie maja im sluzyc pierdek zas mowi ze sam kontraktu nie potrzebuje bo on jest dla zakonu ..ah  o tak przypomnijmy kto sobie farmi te 500 mln, ciekawe czy reszta tez ma tak dobrze.. wiem co pisze bo bylem u was...  A jak to wyglada finalnie? Niech ktos mi odpowie jakim cudem ma tylu ludzi, bo wiedza a tym bardziej zachownie to poziom gimbazy

Posted (edited)

Widząc poziom wypowiedzi i słownictwo takich ludzi jak Belmondo cieszę się, że jestem w Zakonie. U nas za takie chamskie i prostackie zachowanie od razu jest ban, nie ma znaczenia jaki ta osoba ma lvl i gear. Niestety w niektórych polskich gildiach hierarchia wartości jest odwrotna i jak to się kończy każdy mądry człowiek wie.

Chamskie i prostackie zachowanie? Człowieku spójrz na swojego lidera. Reklamowanie swojej sekty na guestbooku innej gildii jest normalne? Każdy post tego gościa w tym temacie jest normalny? 280 ludzi, zero osiągnięć, jest się czym chwalić. Niewątpliwie macie umiejętności do wyprowadzenia innych osób z równowagi. Zarzucacie, że ten temat jest stworzony by wyciągać ludzi z innych gildii a każdym poście tego hipokryty jest reklama jego dziwnego tworu.

Edit: smrodzie, ja jestem w Enemy, nie Memento ;)

Edited by Belmond

Posted

Co za bzdury jaka dyktatura jak w zakonie jest zasada robisz co chcesz i pierdek moze co najwyzej popierdziec, trzyma gildie w ryzach bo wiele osob charuje za niego ludzie relamuja,inni  ludzie rekrutuja, inni godziny spedzaja z przygotowaniami do nodow, forum to kto inny tez, ts nie jest wlasnoscia zakonu tylko jakiegos niemca a on co sam robi? Ja sie dziwie tym ludzia ze robia to wszystko i zyja w cieniu o ile nawet pamietam to gracze maja miec najlepsze kontrakty a oficerowie maja im sluzyc pierdek zas mowi ze sam kontraktu nie potrzebuje bo on jest dla zakonu ..ah  o tak przypomnijmy kto sobie farmi te 500 mln, ciekawe czy reszta tez ma tak dobrze.. wiem co pisze bo bylem u was...  A jak to wyglada finalnie? Niech ktos mi odpowie jakim cudem ma tylu ludzi, bo wiedza a tym bardziej zachownie to poziom gimbazy

Fakty przeczą temu co piszesz. Dlatego jest tutaj 280 ludzi (jeśli rzeczywiście tyle jest, nawet nie sprawdzałem). Z wszystkiego co tu napisałeś istotny jest tylko czas przeszły - "byłem".

Co do poziomu i zachowania ludzi - zgadzam się. Trudno jest utrzymać ~280 ludzi odpowiednio "wyselekcjonowanych". Przyszłość to nieuniknione kłopoty, ale z tym będzie już musiał sobie poradzić lider gildii.

Posted

Slepa wiara w sumie brzmisz jak bys byl w sekcie, przypisywac wszystko pod jedna osobe, plawmy sie w jego blogosci a raczej glupocie

Jest was tak duzo ze nawet nie masz pojecia ilu.

A fakty drogi slynxie sa sluszne, ale kto ile roboty odwala aby bylo te 280 pisalem wczesniej i cala ta gama fajnych ludzi dawno powinna wyjsc wowczas Twoj dyktator by nie zarabial tych 500 baniek i zaczol pracowac, jak reszta leaderow czy spamowaniu innym jacy to zli by dolaczono do zakonu, bo jak kojarze dobra sciema,  na dluzsza mete nie wystarczy a jechal po kazdej polskiej gildii niemal jaka tu sie wypowiadala

Posted (edited)

Belm coś tam pokazałeś już wyzwiskami jaki poziom reprezentują Mientusy :) czytaj MEmentoViviere.

Szkoda że pisanie na forach wychodzi ci tak samo jak walka twoim berkiem nie potrafiącym grapnąć malej wolnej witchki :D

Co do Zakonu tak pomagamy se bardzo i wszelakie sekreciki na temat zarabiania są ogólnie omawiane na TSie.

Wbrew pozorom nie jesteśmy "zergiem" wielu ludzi już na rekrutacji odpada sam przeprowadziłem około 80% rekrutacji.

Jeżeli natomiast ktoś wypada z Zakonu zaufajcie mi jest to człowiek nadający się na grę solo.

Pokaż EQ Belmondo :) PS: a Gdzie wasz przyjaciel dram Exandes Dunski? :)

Co wy knujecie co?

BRACISZKIEM Zakonu trzeba się urodzić i nie każdy ma tu wstęp.

2017-03-14_526576492.JPG

Edited by PaniSmrodek

Posted

Belm coś tam pokazałeś już wyzwiskami jaki poziom reprezentują Mientusy :) czytaj MEmentoViviere.

Szkoda że pisanie na forach wychodzi ci tak samo jak walka twoim berkiem nie potrafiącym grapnąć malej wolnej witchki :D

Co do Zakonu tak pomagamy se bardzo i wszelakie sekreciki na temat zarabiania są ogólnie omawiane na TSie.

Wbrew pozorom nie jesteśmy "zergiem" wielu ludzi już na rekrutacji odpada sam przeprowadziłem około 80% rekrutacji.

Jeżeli natomiast ktoś wypada z Zakonu zaufajcie mi jest to człowiek nadający się na grę solo.

Co wy knujecie co?

2017-03-14_526576492.JPG

1. Dostanie sie do was to wejscie na ts, bylem wiem.
2. Co to za lipne ap gowno

Posted (edited)

Slepa wiara w sumie brzmisz jak bys byl w sekcie, przypisywac wszystko pod jedna osobe, plawmy sie w jego blogosci a raczej glupocie

Jest was tak duzo ze nawet nie masz pojecia ilu.

A fakty drogi slynxie sa sluszne, ale kto ile roboty odwala aby bylo te 280 pisalem wczesniej i cala ta gama fajnych ludzi dawno powinna wyjsc wowczas Twoj dyktator by nie zarabial tych 500 baniek i zaczol pracowac, jak reszta leaderow czy spamowaniu innym jacy to zli by dolaczono do zakonu, bo jak kojarze dobra sciema,  na dluzsza mete nie wystarczy a jechal po kazdej polskiej gildii niemal jaka tu sie wypowiadala

Nie łapię tego. Co Cię taki boli? Że zarabia 500 mln dziennie? (co jest zresztą legendą) Jedni sobie radzą lepiej, a inni gorzej - w czym problem?

A ludzie sami się zgłaszają do rekrutacji i innych aktywności - nikt nie jest do niczego zmuszany. Dyktatura nie polega na robieniu wszystkiego samemu, ale na "kontrolowaniu" tego co robią inni.

Btw. niczego nie przypisuje jednej osobie. Jak wspomniałem, jego rola w gildii jest minimalna. Powtarzam - dyktator ma pilnować by zegarek pracował poprawnie, a nie samemu przesuwać wskazówki.

Edited by Slynx

Posted

Drago a ty co placzesz , zal ci dupe ze ich tak duzo i kazdy kazdemu pomaga ?
Kazdy ma waty o to ze Zakon to Zakon tamto napewno ci wyrzucili  z powodu braku dzieci?
a co to reszty to ten temat jest do dupy bo zeby rzadzic glabami to trzeba wiekszego od nich
Sajo Nara

Posted

Starczy już tych dramek ^^  :) co się pośmialiśmy to się pośmialiśmy cdn.

----------------------------------------------------------------------------ZAMYKAM TEMAT  ----------------------------------------------------------------

Posted (edited)

nie

https://discord.gg/QwTapgd

Polecam Krystyna Czubówna

Edited by Matys
1 person likes this

Posted (edited)

https://discord.gg/QwTapgd

Discord polskiej spoleczności BDO

Polecam  tyle pojednań nigdy jeszcze nie miałem

Edited by Alliennw

Posted

Co wy knujecie co?

2017-03-14_526576492.JPG

1. Jestem z Enemy.

2. 2k17 chwalenie sie gearem, jak chcesz cos udowodnic to mozemy sie na arenie umowic.

3. Nie jestescie zergiem bo nawet nigdzie nie walczycie.

4. Nie wiem co wam Memento zrobili ale to ty reprezentujesz tutaj poziom podlogi, nie oni.

Chwalenie sie prawie 300 osobami w gildii kiedy przyjmowany jest prawie kazdy jest smieszne. Jak myslisz po co inne gildie maja wymagania typu 450 APDP? 

3 people like this

Posted

Chwalenie sie prawie 300 osobami w gildii kiedy przyjmowany jest prawie kazdy jest smieszne. Jak myslisz po co inne gildie maja wymagania typu 450 APDP? 

3 people like this

Posted (edited)

Pierdek, Tobie się berki nie pomyliły?

2017-03-11_1367265213.JPG

Edited by Damulka
1 person likes this

Posted

Widzę Pierduś sie rozkręcił :)

No to także Jordine i Croxus. Przedstawiamy Pierdka :) Miły facet jest albo kilku... w sumie nie wiem ilu ich tam pisze.

2 people like this

Posted (edited)

Mylicie pojęcia dzieciaczki drogie.

"przechwalanie" z pojęciem "stwierdzenie",ja się nie przechwalam tylko stwierdzam FAKTY.

To prawda w Zakonie jest ponad już 280 codziennie logujacych się ludzi.

To prawda że nie jesteśmy super mocni,nody traktujemy jak jeden z naszych wielu eventów.

Ale to nie prawda że każdy przechodzi rekrutacje, bo na tym punkcie jestem wyczulony.

To prawda że nie gramy hard-core dla nas bardziej niż ciśnienie liczy się dobra wspólna zabawa i wzajemny szacunek Zakonników.

Nie mamy możliwości być na te chwile Strikte PVP dla tego iż wielu z nas ma rodzinę i pracę tego też nie zmuszamy nikogo o niczego.

Ja szanuje to a nasi koledzy/koleżanki z bractwa szanują zasady klasztoru.

Zakon_VII to coś więcej niz Gildia to Społeczność dobrych znajomych i nie obchodzą mnie trolle które standardowo obrzucają innych błotem.

Bo mi po prostu wisi to co trolle mają do powiedzenia.

PS:Traktujemy BDO jko hooby,rozrywke oderwanie się od codziennego życia,czegoś co nas łaczy dzięki wspólnej pasji.

Edited by PaniSmrodek

Posted

Aj Pierdek.. Co Ty chcesz od 'zerka z memento', którym jestem ja?

2017-03-14_1642358013.JPG

Posted (edited)

Prawie jak  Barret z Final Fantasy-7 :) tylko za biały  ( pomyliłem się sorrki zle przykleiłem tamtego trolla )

Edited by PaniSmrodek

Posted

Prawie jak  Barret z Final Fantasy-7 :) tylko za biały

Nie zmieniaj tematu. Czemu mnie oczerniasz?

Posted (edited)

Pomyliłem się przepraszam,już raz to napisałem.

images.jpg

PS: CZESC!! kakashi :))

Trolla Dziekuje za uwage  tym miłym" kwiatkowym"akcentem kończę i wychodzę :) z tego Tematu BB

Edited by PaniSmrodek

Posted (edited)

280 dziennie logujących się graczy? Kolejny stek bzdur, stawiam, że 80% tego to inactive quest pass. Jeżeli się mylę to proszę o screen tak aktywnej gildii. Oh wait nie doczekam się :P, a niestety bez braku potwierdzenia twoje wypociny są kolejnym, jakże bezsensownym stekiem bzdur, ale jak widać lubisz to, cóż każdy ma gusta i guściki więc niech i tak będzie. Ale ja osobiście uważam, że 280 osób wyssane jest z palca, zwłaszcza 280 dziennie logujących się, gdzie zobaczyć 1 osobe z zakonu, gdziekolwiek graniczy z cudem.

EDIT: Potęga i moc zakonu

280 gildia przegrywa z 20 - 30 osobami, nic dodać nic ująć 90% inactive quest pass confirmed

Edited by Tsukiyomi

Posted

Widze ze pierdoła odpowiada na to na co mu wygodnie albo w ogole nie odpowiada tylko pisze znow jaki to zakon wspanialy nie jest.

"Ten temat to gowno bait memento by wyciagnac z innych gildii topowych graczy ale zakon ro wspaniala gildia zapraszam" xD

To co z tym duelem? Dla zachety powiem ze mam ponad 30AP mniej.