• Announcements

• IMPORTANT - REACH US IN THE NEW FORUM   05/04/2017

Ladies and gentlemen ATTENTION please:
      It's time to move into a new house!
        As previously announced, from now on IT WON'T BE POSSIBLE TO CREATE THREADS OR REPLY in the old forums. From now on the old forums will be readable only. If you need to move/copy/migrate any post/material from here, feel free to contact the staff in the new home. We’ll be waiting for you in the NEW Forums!

https://community.blackdesertonline.com/index.php

*New features and amazing tools are waiting for you, even more is yet to come in the future.. just like world exploration in BDO leads to new possibilities.
      So don't be afraid about changes, click the link above and follow us!
      Enjoy and see you on the other side!  
    • WICHTIG: Das Forum ist umgezogen!   05/04/2017

Damen und Herren, wir bitten um Eure Aufmerksamkeit, es ist an der Zeit umzuziehen!
        Wie wir bereits angekündigt hatten, ist es ab sofort nicht mehr möglich, neue Diskussionen in diesem Forum zu starten. Um Euch Zeit zu geben, laufende Diskussionen abzuschließen, könnt Ihr noch für zwei Wochen in offenen Diskussionen antworten. Danach geht dieses Forum hier in den Ruhestand und das NEUE FORUM übernimmt vollständig.
      Das Forum hier bleibt allerdings erhalten und lesbar.   Neue und verbesserte Funktionen warten auf Euch im neuen Forum und wir arbeiten bereits an weiteren Erweiterungen.
      Wir sehen uns auf der anderen Seite!

https://community.blackdesertonline.com/index.php Update:
      Wie angekündigt könen ab sofort in diesem Forum auch keine neuen Beiträge mehr veröffentlicht werden.
    • IMPORTANT: Le nouveau forum   05/04/2017

Aventurières, aventuriers, votre attention s'il vous plaît, il est grand temps de déménager!
      Comme nous vous l'avons déjà annoncé précédemment, il n'est désormais plus possible de créer de nouveau sujet ni de répondre aux anciens sur ce bon vieux forum.
      Venez visiter le nouveau forum!
      https://community.blackdesertonline.com
      De nouvelles fonctionnalités ainsi que de nouveaux outils vous attendent dès à présent et d'autres arriveront prochainement! N'ayez pas peur du changement et rejoignez-nous! Amusez-vous bien et a bientôt dans notre nouveau chez nous

polska Royal Legion (Alustin) - Polska Gildia MultiMMO, RL-XT Alliance

349 posts in this topic

Posted (edited)

Bump

Edited by Sveyn

Posted

Kurde dawno na forum nie zaglądałem po śmierci Toxic Taka cisza się na Forach porobiła że aż nudą wiało :)  no i na te mała dramkę zaspałem czemu nikt mnie nie zawołał??placzz.thumb.gif.b156926ad121e8588f2b0b2 :(

1 person likes this

Posted

To weź rozkręć coś w temacie XT bo mi sie już bumpować nie chce. Nikt nie hejci :/ 

Posted

To weź rozkręć coś w temacie XT bo mi sie już bumpować nie chce. Nikt nie hejci :/ 

Macie Royali w gildi. Wystarczajacy pocisk? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2 people like this

Posted

Macie Royali w gildi. Wystarczajacy pocisk? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Od jakiegoś czasu zauważyłem, że masz coś do nas - w czym problem? Czy tak bardzo chciałbyś być u nas w gildii, że ciągle walisz jakimiś aluzjami w swoich niekończących się postach?

Posted (edited)

Wystarczajacy pocisk? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Matys ziomeczku przerwij na chwile nacieranie kubotów cebulą i przyjmij gratulacje związane z faktem, że wyleciałeś z kolejnej gildii. Widzę, że po XT, Tenacity, upadku Exilium przyszedł czas, aby Oldskool kopnął Cię w dupę. Tak tu wpadasz, może faktycznie teraz nasza kolej, aby Cię niańczyć, ale idzie merge i mam nadzieję ktoś nas podmieni w kolejce.

Edited by Rycerz
2 people like this

Posted

Matys ziomeczku przerwij na chwile nacieranie kubotów cebulą i przyjmij gratulacje związane z faktem, że wyleciałeś z kolejnej gildii. Widzę, że po XT, Tenacity, upadku Exilium przyszedł czas, aby Oldskool kopnął Cię w dupę. Tak tu wpadasz, może faktycznie teraz nasza kolej, aby Cię niańczyć, ale idzie merge i mam nadzieję ktoś nas podmieni w kolejce.

084.png
Gratulacje związane z faktem że wyleciałeś z Royal Legion ?

Posted

Miałem na myśli wylot z Oldskool. Przyznam, że zaskakujesz mnie co raz większą częstotliwością zmiany tagu nad głową. Co będzie jutro? :D Ja już zakłady zbieram, w jakiej gildii Matys wyląduje tym razem. Przy okazji gratuluję również 709 posta na tym forum, get a life bro...

Posted

Miałem na myśli wylot z Oldskool. Przyznam, że zaskakujesz mnie co raz większą częstotliwością zmiany tagu nad głową. Co będzie jutro? :D Ja już zakłady zbieram, w jakiej gildii Matys wyląduje tym razem. Przy okazji gratuluję również 709 posta na tym forum, get a life bro...

Napisz słabego baita na odpowiedź do sveyna a wy odrazu tak to do siebie wzieliście to ci odpisze jak sie tak interesujesz tym w której gildi gram, szkoda tylko że lepiej już kłamstwa szerzyć bo po co napisać że wyszedłem z Oldksooli z takich czy innych sposobów bez sprzeczek ani niczego takiego jak można napisać że mnie wywalili. ^>^
Nie masz najmniejszego pojecia co sie dzieje/działo w gildiach w których byłem/jestem może oprócz XT i nie wiesz czym sie gildia kierowała to ci w tl;dr napisze zebys wkoncu wiedział jak cie to tak interesuje.
XT - wiadomo, kłamzune
Tenacity - P2W, ludzią sie gra znudziła cała liderka skończyła grać zostaliśmy w dupie bo nikt nie chciał tego robić
Exilium - zmiana nazwy ponieważ ustaliliśmy tak z starymi liderami żeby nie siedzieć na ich marce bez sensu
Merge z oldskoolami - dobra gildia pvp z zorganizowanymi officerami itd. Zdecydowaliśmy sie oddać im gildie której nie wykorzystywaliśmy i grać pod nimi żeby sie pobić na siege
Exilium powrót - większość 80%+ wróciła do Exilium bo znudziło nas zergowanie ludzi i mamy frajde grając node'y i bijąc się w małych ilościach

Ale lepiej napisać że mnie wyjebali z każdej gildi, szkoda że cie bardziej wyobraźnia nie poniosła bo bym sie więcej pośmiał :)
I nawiązując do pytania dykty, tak mam do was jeden problem albowiem to że kłamiecie bezpodstawnie bez powodu bo wam to w niczym nie pomaga. Sveyn chodzi i sobie zartobliwie pisze po forum i napisze jakies glupoty i wszyscy to rozumieją ale jak wam sie rzuci najsłabszego baita na odpowiedź do niego to was to tak odrazu zabolało że wymyślacie sobie jakieś historie i odpowiadacie kłamstwami na głupią zaczepke. Ja za sobą nic nie mam bo sobie gram i siedze na forum dla beki (tak Rycerz można mieć życie i sobie przeglądać i pisać na forum w wolnym czasie, ja tam nie widze żeby ciebie cisneli od no-life bo masz forum gildyjne na którym cały czas coś piszesz xD geniusz) ale wy moglibyście sie umieć zachować tak jak sie reklamujecie czyli najstarsza polska gildia mmo z historia itd.... 
Na tym zakończe bo sie rozpisałem z rana póki mi sie chce. Życze powodzenia w gildi, mam nadzieje że będziecie bardziej brać przykład ze Sveyna bo bardzo dobrze mu idzie  niż z Hazune bo po ostatnich postach podchodzi pod to drugie, chociaż jego ortografii to nikt nie przebije więc nie ma co sie martwić :D .

GG Exilium

Posted

Rycerz niema pojęcia co się dzieje w innych gildiach, stąd kręci wała na forum.

Posted (edited)

Rycerz niema pojęcia co się dzieje w innych gildiach, stąd kręci wała na forum.

Dokładnie tak :)  

Napisz słabego baita na odpowiedź do sveyna a wy odrazu tak to do siebie wzieliście to ci odpisze jak sie tak interesujesz tym w której gildi gram

W ogóle się nie interesuje, ale tak się wpychasz w każdy temat, wszędzie wtrącasz swoje 5 groszy to trudno Cię nie zauważyć, a już tym bardziej faktu, że co chwile masz inny tag gildiowy nad głową. Trochę to smutne, że koleś, który ma najwięcej do powiedzenia na forum w sprawach gildii, pluje jadem na czacie jak Polacy zajmą terytorium sam zalicza faila za failem. Pozdro i gz z okazji 722 postów.

Zapraszamy do rekrutacji na www.royallegion.pl

Edited by Rycerz

Posted

Dokładnie tak :)  

W ogóle się nie interesuje, ale tak się wpychasz w każdy temat, wszędzie wtrącasz swoje 5 groszy to trudno Cię nie zauważyć, a już tym bardziej faktu, że co chwile masz inny tag gildiowy nad głową. Trochę to smutne, że koleś, który ma najwięcej do powiedzenia na forum w sprawach gildii, pluje jadem na czacie jak Polacy zajmą terytorium sam zalicza faila za failem. Pozdro i gz z okazji 722 postów.

Zapraszamy do rekrutacji na www.royallegion.pl

Znowu przeinaczasz wedlug siebie ale to chyba sie nigdy nie zmieni
Nigdy nie plułem się na normalnie zdobyte terytorium przez polską gildie, plulem się za to jak dostaliście np wy za nic raz bo nikogo nie musieliscie bic a potem ze rozwaliliscie przeciwników cięzka walka itd. kupa smiechu.
A dziekuje, jeżeli myslisz ze to ze mam 700+ postów ma mnie w jakikolwiek sposób pocisnąc to cos nie tak z tobą xD

Posted

Znowu przeinaczasz wedlug siebie ale to chyba sie nigdy nie zmieniNigdy nie plułem się na normalnie zdobyte terytorium przez polską gildie, plulem się za to jak dostaliście np wy za nic raz bo nikogo nie musieliscie bic a potem ze rozwaliliscie przeciwników cięzka walka itd. kupa smiechu.
A dziekuje, jeżeli myslisz ze to ze mam 700+ postów ma mnie w jakikolwiek sposób pocisnąc to cos nie tak z tobą xD

Nikt nigdy nie napisał, że była ciężka walka. Wyraźnie napisaliśmy, że mieliśmy tylko jednego przeciwnika - Harvest, który nie zmobilizował się do walki z nami i wystawili tylko małą grupę osób, które szybko się wycofały. Tak czy inaczej dobry początek i podkład pod kolejne już ciężko wywalczone terytoria w sojuszu. Ważne, że stale walczymy i polska społeczność jest dobrze widoczna na serwerze (w tym pozytywnym sensie). Tylko Ty i niedobitki Toxic mają o to ból dupy. Przynajmniej podbijacie temat, chociaż tyle dobrego.

Posted

Nikt nigdy nie napisał, że była ciężka walka. Wyraźnie napisaliśmy, że mieliśmy tylko jednego przeciwnika - Harvest, który nie zmobilizował się do walki z nami i wystawili tylko małą grupę osób, które szybko się wycofały. Tak czy inaczej dobry początek i podkład pod kolejne już ciężko wywalczone terytoria w sojuszu. Ważne, że stale walczymy i polska społeczność jest dobrze widoczna na serwerze (w tym pozytywnym sensie). Tylko Ty i niedobitki Toxic mają o to ból dupy. Przynajmniej podbijacie temat, chociaż tyle dobrego.

A wręcz przeciwnie, wyobrażaj sobie ile wlezie bo to jest ten problem. Za dużo plotek ploteczek. Wszystko przejęte później jako XTRL wam szczerze gratuluje bo ładnie wywalczone terytoria i nie wiem skąd ten ból dupy wziąłeś. A co do tego co napisałeś to dobrze wiesz że chuja prawda i pisaliście że były 2 gildie bo fanatyki? tez tam sie zbudowaly i nie przyszły. Dopóki kilka osób was nie poprawiło to wersja była inna. :) Poprostu nauczcie się na błędach Hazune i nie wymyślajcie nic dodatkowo bo po co jak dobrze jest tak.
Na tym chyba mozemy zakończyć nasze jakże bezsensowne jak zawsze posty i następnym razem radze teksty typu ten co napisałem jako odpowiedź do Sveyna umieć przyjąć ako przekomarzanie sie czy jakkolwiek to można nazwać a nie odrazu jako atak na wasze życie :) 

Posted

Zapraszamy do rekrutacji na www.royallegion.pl Oferujemy TS własny i sojuszowy, zgraną ekipę, udział w Node Wars i Conquest Wars. Poszukujemy osób aktywnych i nastawionych na pvp. Dla osób początkujących mamy II roster pozwalający na spokojnie zapoznanie się z grą i dobicie lv.

Posted

Zapraszam do Royal Legion

www.royallegion.pl

Pozdrawiam

Posted (edited)

to wy macie sojusz z Xeno na zasadzie ze wchodzicie na wspolny ts tylko na siege? slabo troche

Bump

Edited by Alliennw

Posted

to wy macie sojusz z Xeno na zasadzie ze wchodzicie na wspolny ts tylko na siege? slabo troche

Bump

Proszę:

Widzę, że trochę stron przeleciało, więc dla nowych osób czytających nasz wątek rekrutacyjny jeszcze raz przypomnę.

W związku ze spadającą ilością graczy na serwerze Alustin, oraz faktem, że serwer został niemalże zdominowany przez gildie niemieckie postanowiliśmy, że trzeba coś z tym zrobić. Udało nam się zrealizować wszystkie założenia wiązane z sekcją w grze Black Desert, brać udział w dużych sojuszach, walczyć i zdobywać Node'y, potem  zdobyć terytorium. Postanowiliśmy razem z Xeno Tavern (z którym współpracowaliśmy od premiery), że dużo więcej osiągniemy jako sojusz, niż osobno (nasze gildie to multigamingi z wieloletnią tradycją, dlatego nie mogliśmy tak po prostu wmergować jednej gildii w drugą). Niestety gra nie oferuje nam mechanik związanych z sojuszami (takich jak oferuje np. EVE Online), dlatego jedyną opcją było wykorzystanie naszych rosterów jako wspólne. Powstał neutralny TS sojuszowy dla graczy obydwu gildii, rostery przemianowaliśmy na RLXT_Alliance (roster główny) i XT_RL (akademia dla nowych graczy) i rozmieściliśmy w nich ludzi wg. ich lv i gearu. W ten sposób dwie osobne gildie grają jako jedna siła podczas Node Warów i Conquestów. Mimo to nadal jesteśmy odrębnymi bytami, sojusz ma dwóch liderów (jednego z XT i jednego z RL), każda gildia ma swoje TS, fora, osobne rekrutacje, atmosferę i zasady. Ten manewr pozwolił nam dobrze reprezentować polską społeczność, walczyć z najlepszymi i regularnie zdobywać terytoria, a nie robić za gałązkę multinarodowej gildii. Niestety ta gra wymaga niestandardowych rozwiązań, a nie ukrywam, że budowanie polskiej gildii w sanboxach mmo zdominowanych przez multinarodowe gildie, gdzie na pierwszym miejscu jest ilość ludzi w zergu nie jest proste, bo ograniczamy się tylko do Polaków. Mimo to udało nam się osiągnąć bardzo wiele razem i jesteśmy gotowi na 30 listopada.

1 person likes this

Posted

Ok teraz widze to lepiej :D

Posted

Dodam, że mimo iż siedzimy na wspólnym TSie na codzień każda z gildii trzyma swoją tożsamość. Jest bez zgrzytów i sympatycznie. Określiłbym to jako dwa korpusy działające w ramach jednego okręgu :) 

Posted

Zapraszamy do rekrutacji! Jesteśmy częścią RLXT_Alliance. www.royallegion.pl

Posted

MEGA BUMP

Posted

bump

Posted

Jestem w Black Desercie z RL/RLXT od początku i jest w sumie spoko.

Jak ktoś szuka polskojęzycznej gildii do wspólnej gry to nie ma raczej obecnie lepszej opcji. Codziennie zawsze jest kilkadziesiąt osób online, w każdy weekend na walkach o zamki mamy niezłą zabawę w pełnym składzie a na tygodniu nawet ktoś pracujący jak ja na różnych zmianach ma z kim zawsze pograć.

Kilkanaście razy nawet udało nam się przejąć/obronić posiadanie zamku ;]

Ogólnie polecam, nawet jak ktoś dopiero zaczyna to zawsze łatwiej spytać się o konkrety w gildii niz na ogólnym chacie ;]

1 person likes this

Posted

Serdecznie zapraszamy do Royal Legion.

Jesteśmy gildią nastawioną na PVP. Jeżeli szukasz dobrej, zgranej, polskiej ekipy, któa prowadzi regularne bitwy o node/zamki bądź w open pvp - odezwij się na naszej stronie, tutaj, bądź po prostu napisz do kogoś od nas w grze, przykładowe nicki: Rycerz, Ameliniowa, Arkanista, Radian, Kotostrofa.

www.royallegion.pl