• Announcements

• IMPORTANT - REACH US IN THE NEW FORUM   05/04/2017

Ladies and gentlemen ATTENTION please:
      It's time to move into a new house!
        As previously announced, from now on IT WON'T BE POSSIBLE TO CREATE THREADS OR REPLY in the old forums. From now on the old forums will be readable only. If you need to move/copy/migrate any post/material from here, feel free to contact the staff in the new home. We’ll be waiting for you in the NEW Forums!

https://community.blackdesertonline.com/index.php

*New features and amazing tools are waiting for you, even more is yet to come in the future.. just like world exploration in BDO leads to new possibilities.
      So don't be afraid about changes, click the link above and follow us!
      Enjoy and see you on the other side!  
    • WICHTIG: Das Forum ist umgezogen!   05/04/2017

Damen und Herren, wir bitten um Eure Aufmerksamkeit, es ist an der Zeit umzuziehen!
        Wie wir bereits angekündigt hatten, ist es ab sofort nicht mehr möglich, neue Diskussionen in diesem Forum zu starten. Um Euch Zeit zu geben, laufende Diskussionen abzuschließen, könnt Ihr noch für zwei Wochen in offenen Diskussionen antworten. Danach geht dieses Forum hier in den Ruhestand und das NEUE FORUM übernimmt vollständig.
      Das Forum hier bleibt allerdings erhalten und lesbar.   Neue und verbesserte Funktionen warten auf Euch im neuen Forum und wir arbeiten bereits an weiteren Erweiterungen.
      Wir sehen uns auf der anderen Seite!

https://community.blackdesertonline.com/index.php Update:
      Wie angekündigt könen ab sofort in diesem Forum auch keine neuen Beiträge mehr veröffentlicht werden.
    • IMPORTANT: Le nouveau forum   05/04/2017

Aventurières, aventuriers, votre attention s'il vous plaît, il est grand temps de déménager!
      Comme nous vous l'avons déjà annoncé précédemment, il n'est désormais plus possible de créer de nouveau sujet ni de répondre aux anciens sur ce bon vieux forum.
      Venez visiter le nouveau forum!
      https://community.blackdesertonline.com
      De nouvelles fonctionnalités ainsi que de nouveaux outils vous attendent dès à présent et d'autres arriveront prochainement! N'ayez pas peur du changement et rejoignez-nous! Amusez-vous bien et a bientôt dans notre nouveau chez nous

Hungarian guild on Jordine / Magyar guild Jordineon

23 posts in this topic

Posted (edited)

(Sorry everybody, this post is only for hungarians)

Kedves magyar játékosok! 

Ha a többi hazánkfiával ellentétben ti is a Jordine szervert választottátok, és szeretnétek egy magyar közösséghez tartozni, had prezentáljam számotokra a Crimson Dawn guildet. Jelenleg még elég családiasan vagyunk, de célunk egy kompetens létszámmal bíró brigád összehozása. Célunk, hogy egyensúlyt találjunk a social, és a semi-hardcore berendezkedés között, és hogy mind a PvE, mind a PvP, mind az RP szerelmesei jól érezzék magukat. Az esetleges kérdéseket, kéréseket, bármilyen megbeszélnivalót vagy online (Antauri Nightsorrow), vagy itt a fórumon tudjuk lerendezni, akár privát üzenetben, akár kommentben. 
A tagfelvétel egyetlen feltétele a betöltött 16. életév. 
Szeretettel várunk titeket, írjatok bátran. :D

Edit: Weboldal: http://www.bdcrimsondawn.enjin.com/home

Edited by Antauri
new informations

Posted

Sok sikert! :)

Melyik channel-en szoktatok általában lenni?

Posted

Sok sikert! :)

Melyik channel-en szoktatok általában lenni?

Köszönjük! :)

Serendia J1-en rendezkedtünk be.

Posted

Köszönjük! :)

Serendia J1-en rendezkedtünk be.

Remek, én is ott szoktam általában lenni :)

Posted

Remek, én is ott szoktam általában lenni :)

Van már guilded? Ha nincs, szeretettel várunk! :D

Posted

Van már guilded? Ha nincs, szeretettel várunk! :D

Van igen, de én külföldiekkel vagyok. Valahogy jobban szeretek velük :)

De azért köszi.

1 person likes this

Posted

bump

Posted

hey i am not hungry can i still join?

1 person likes this

Posted

hey i am not hungry can i still join?

I've been waiting for that pun... :D 

Posted

Heló! Mivel írtad, hogy még nem túl nagy a létszám, az lenne a kérdésem, hogy a jelenlegi tagok mennyire aktívak és milyen beállítottságúak (pve vagy pvp)? 8^)

Posted

Sajnálatos, hogy nem a Croxuson vagytok, mindenesetre sok sikert és jó játékot!

Posted (edited)

Heló! Mivel írtad, hogy még nem túl nagy a létszám, az lenne a kérdésem, hogy a jelenlegi tagok mennyire aktívak és milyen beállítottságúak (pve vagy pvp)? 8^)

Szia! Jelenleg 5 emberünk van, és két érdeklődőnk, akiket még sajnos nem tudtam felvenni, mivel jelenleg nem vagyok otthon. Szerencsére olyan társaság gyűlt eddig össze, akik mindenben benne vannak, remélem ez a jövőben is így marad :D 

Sajnálatos, hogy nem a Croxuson vagytok, mindenesetre sok sikert és jó játékot!

Köszönjük szépen! 

Edit:  Létszámunk már kétjegyű, lassan de biztosan sokasodunk, továbbra is várjuk az érdeklődőket! Minden szerénységet nélkülözve állítom, hogy fantasztikus közösséget sikerült alkotnunk. :D

Edited by Antauri

Posted (edited)

Tiszteletem!

Mely napszakaszban érdemes onlány "érdeklődni"? :)

Edited by Harakon

Posted

Tiszteletem!

Az engem is érdekelne. :)

Posted

Tiszteletem!

Az engem is érdekelne. :)

Változó, de általánosságban szerintem a késő délutáni-kora esti-késő esti órákban vagyunk igazán aktívak. Ha nektek nem jó, vagy nagyon nem találtok online minket, akkor dobjatok egy e-mailt és megbeszélünk egy időpontot! :)

Posted

Akkor ebben a sorrendben próbálkozunk. :) 

Posted

Akkor ebben a sorrendben próbálkozunk. :) 

Ma 5 óra után mindenképpen fent leszünk!

Posted

Bréking nyúz- mostmár egy weblappal is büszkélkedhetünk! http://www.bdcrimsondawn.enjin.com/ 
Ahogy a kezdőlapon írva vagyon, az oldal fejlesztés alatt áll, a fő funkciói azonban működőképesek, és lassan elérjük a bűvös 15-ös létszámot! A Black Desert Hungary hivatalos weboldalán is kaptunk helyet, igaz még outdated információkkal, és logo nélkül, de ez a közeljövőben jó eséllyel változni fog. 

Szóval beindultak az események, légy részese te is guildünk fejlődésének!

Posted

Bréking nyúz- mostmár egy weblappal is büszkélkedhetünk! http://www.bdcrimsondawn.enjin.com/ 
Ahogy a kezdőlapon írva vagyon, az oldal fejlesztés alatt áll, a fő funkciói azonban működőképesek, és lassan elérjük a bűvös 15-ös létszámot! A Black Desert Hungary hivatalos weboldalán is kaptunk helyet, igaz még outdated információkkal, és logo nélkül, de ez a közeljövőben jó eséllyel változni fog. 

Szóval beindultak az események, légy részese te is guildünk fejlődésének!

kb 15 passwordot probaltam ki ,hogy regisztraljak a honlapra.CAPTCHA is not valid minden trukkot kiprobaltam kisbetu nagy pont vesszo stb:)

Tanacs?

Posted

kb 15 passwordot probaltam ki ,hogy regisztraljak a honlapra.CAPTCHA is not valid minden trukkot kiprobaltam kisbetu nagy pont vesszo stb:)

Tanacs?

Bocsi hogy ilyen későn válaszolok, sajnos a rendszer nem jelzett hogy írtál. A dolog most úgy fest, hogy átköltöztünk egy új oldalra (http://bdcrimsondawn.shivtr.com/). Ezen próbálkozz, ha nem sikerülne valamiért, dobj egy privát üzenetet, és megbeszéljük a többit :)

Posted

Sok sikert Croxusrol es a UK-bol, tessek itt egy bump :)

1 person likes this

Posted

Jelenleg 16 tagunk van de 30 fő a cél Valencia patchig!

Lassan és megfontoltan gyarapítjuk a guildot.

Az ok egyszerű : - Összekovácsolódás.

Hogy erre miért is van szükség? Azért mert a magyarok által túlzsúfolt szerveren felütötte fejét a tény miszerint az új tagok nem tudnak beilleszkedni a csapatokba, mert a "klikkesedés" jelen van. Törekedünk arra, hogy figyelembe vegyük mindenki véleményét, javaslatait. Nálunk minden tag egyenlő kivétel nélkül legyen az officer vagy sima guild tag!! Ha egy összetartó brigádra vágysz ahol számít a véleményed - jelentkezz hozzánk, mindenkit várunk szeretettel épülő kis közösségünkbe! Weboldalunkon bővebb információt találhattok a belépés feltételeiről illetve arról, hogy mit is akar képviselni a guild: http://www.bdcrimsondawn.shivtr.com/pages/bemutatkozas

Légy te is részese egy kis guild felemelkedésének és része egy összetartó közösségnek!

1 person likes this

Posted

A guild inaktivitás miatt bezárta kapuit!

Köszönjük mindenkinek aki aktívan részt vett a guild "életében"!