• Announcements

• IMPORTANT - REACH US IN THE NEW FORUM   05/04/2017

Ladies and gentlemen ATTENTION please:
      It's time to move into a new house!
        As previously announced, from now on IT WON'T BE POSSIBLE TO CREATE THREADS OR REPLY in the old forums. From now on the old forums will be readable only. If you need to move/copy/migrate any post/material from here, feel free to contact the staff in the new home. We’ll be waiting for you in the NEW Forums!

https://community.blackdesertonline.com/index.php

*New features and amazing tools are waiting for you, even more is yet to come in the future.. just like world exploration in BDO leads to new possibilities.
      So don't be afraid about changes, click the link above and follow us!
      Enjoy and see you on the other side!  
    • WICHTIG: Das Forum ist umgezogen!   05/04/2017

Damen und Herren, wir bitten um Eure Aufmerksamkeit, es ist an der Zeit umzuziehen!
        Wie wir bereits angekündigt hatten, ist es ab sofort nicht mehr möglich, neue Diskussionen in diesem Forum zu starten. Um Euch Zeit zu geben, laufende Diskussionen abzuschließen, könnt Ihr noch für zwei Wochen in offenen Diskussionen antworten. Danach geht dieses Forum hier in den Ruhestand und das NEUE FORUM übernimmt vollständig.
      Das Forum hier bleibt allerdings erhalten und lesbar.   Neue und verbesserte Funktionen warten auf Euch im neuen Forum und wir arbeiten bereits an weiteren Erweiterungen.
      Wir sehen uns auf der anderen Seite!

https://community.blackdesertonline.com/index.php Update:
      Wie angekündigt könen ab sofort in diesem Forum auch keine neuen Beiträge mehr veröffentlicht werden.
    • IMPORTANT: Le nouveau forum   05/04/2017

Aventurières, aventuriers, votre attention s'il vous plaît, il est grand temps de déménager!
      Comme nous vous l'avons déjà annoncé précédemment, il n'est désormais plus possible de créer de nouveau sujet ni de répondre aux anciens sur ce bon vieux forum.
      Venez visiter le nouveau forum!
      https://community.blackdesertonline.com
      De nouvelles fonctionnalités ainsi que de nouveaux outils vous attendent dès à présent et d'autres arriveront prochainement! N'ayez pas peur du changement et rejoignez-nous! Amusez-vous bien et a bientôt dans notre nouveau chez nous

polska gildia XenoTavern - Polski Multigaming PvP[ALUSTIN]RL-XT Alliance

551 posts in this topic

Posted

jestem w pracy, na kompie jestem zmuszony siedzieć. Wiesz ile kiedyś siedziałem chyba już zapomniałeś ;) teraz tylko 1-2 max 3h nic więcej nie dam rady aktywnie działać na pewien czas.

Ale spokojnie po wakacjach będę mógł mam nadzieje zrezygnować z 2 etatu i podziałam więcej.

Posted

"Wiesz ile kiedyś siedziałem chyba już zapomniałeś"

Nie wiem bo z tobą nigdy nie grałem i w sumie nie chcę wiedzieć.

Posted

Niemalże identyczny nick masz jak gościu który u nas był wraz z resztą toxiców.

No nic, 3m się i GL w grze ;) Oby bogowie R.N.G ci sprzyjali.

Posted

Widocznie nie umiesz czytać ze zrozumieniem, więc to mój ostatni post tutaj (mam nadzieję), nie napisałem że nie grałem w XT tylko że nigdy nie grałem z tobą! Dzięki bogu.

Napisałbym do zobaczenia na walkach, ale 1v1 to wy nas unikacie wiec symboliczne.

BB.

Posted (edited)

Dobrze spamiętałem, widocznie miałeś malutki lv i brak gearu mam nadzieje że ci to nie zostało i jak najwięcej dowiedziałeś się swojego czasu u mnie w gildii oraz poznałeś wartościowych ludzi których zrekrutowałem. Chłopaki raczej was nie unikają tylko na odwrót, wyniki starych wyników potyczek mówią za siebie ;) Mogłeś się pobić wczoraj oraz się nasycić

Do zobaczenia...

i zapraszamy do rekrutacji i zabawy w XenoTavern nie tylko w Black Desert

XenoTavern.com

TS3: ts3.xenotavern.com

Edited by Hazune

Posted

Heh ale propaganda

"widocznie miałeś malutki lv i brak gearu mam nadzieje że ci to nie zostało i jak najwięcej dowiedziałeś się swojego czasu u mnie w gildii oraz poznałeś wartościowych ludzi których zrekrutowałem. Chłopaki raczej was nie unikają tylko na odwrót, wyniki starych wyników potyczek mówią za siebie ;) Mogłeś się pobić wczoraj oraz się nasycić"

Czego mnie nauczyłeś? czego kiedykolwiek ktoś od was nauczył mnie czegoś lub kogoś innego? lol, chyba że chamstwa od graczy jak Leviathan lub Darksmit to tutjaj masz rację, a jeżeli jeszcze raz skłamiesz na forum, to wrzucę nagranie ze spotkania z Mawganem i posłuchamy sobie i inni Polscy gracze, pod każdym waszym postem będę wklejał link na youtube.

Więc proszę bardzo sprowokuj mnie, czekam zarówno Ja jak i 3h nagrań...

Może wtedy naświetlimy cała Historię z XT i jej rozłamu...

XT nic nie znaczy w BDO unikacie nas i walki z nami, a jak was ciśniemy to Sveyn przychodzi do nas na TS i "prosi" o odwołanie wojny LOL ?

A teraz zaprzeczaj dalej, były liderze czegoś tam z X. na początku...

1 person likes this

Posted (edited)

hehehe,

Powiedź mi/nam więcej, lubię słuchać prawdy Toxic...coś tam. Bardzo lubię słuchać waszej prawdy o czymś tam.... Na każdym kroku coś próbujecie/ujesz pokazać, kulturę itd.. ale nie wychodzi. Przypomnę ci jak Inis przychodziła do nas na ts3 i gadała z ulanem abyśmy się nie klepali i prosiła abyśmy odwołali wojnę itd..

Wklejaj gościu nie mam nic do ukrycia, obyś sobie tylko biedy prywatnie nie zrobił czy komuś ;)

i zapraszamy do rekrutacji i zabawy w XenoTavern nie tylko w Black Desert

XenoTavern.com

TS3: ts3.xenotavern.com

Edited by Hazune

Posted

Heh ale propaganda

"widocznie miałeś malutki lv i brak gearu mam nadzieje że ci to nie zostało i jak najwięcej dowiedziałeś się swojego czasu u mnie w gildii oraz poznałeś wartościowych ludzi których zrekrutowałem. Chłopaki raczej was nie unikają tylko na odwrót, wyniki starych wyników potyczek mówią za siebie ;) Mogłeś się pobić wczoraj oraz się nasycić"

Czego mnie nauczyłeś? czego kiedykolwiek ktoś od was nauczył mnie czegoś lub kogoś innego? lol, chyba że chamstwa od graczy jak Leviathan lub Darksmit to tutjaj masz rację, a jeżeli jeszcze raz skłamiesz na forum, to wrzucę nagranie ze spotkania z Mawganem i posłuchamy sobie i inni Polscy gracze, pod każdym waszym postem będę wklejał link na youtube.

Więc proszę bardzo sprowokuj mnie, czekam zarówno Ja jak i 3h nagrań...

Może wtedy naświetlimy cała Historię z XT i jej rozłamu...

XT nic nie znaczy w BDO unikacie nas i walki z nami, a jak was ciśniemy to Sveyn przychodzi do nas na TS i "prosi" o odwołanie wojny LOL ?

A teraz zaprzeczaj dalej, były liderze czegoś tam z X. na początku...

Jak nas ciśniecie? 

http://i.imgur.com/14crt6y.png

wynik przed odwołaniem wojny. 

Posted (edited)

Jak juz obaj skonczycie obrzucac sie gownem i juz tak dobrze przyschnie to kulturalnie wrocmy wszyscy na swoich forach do "Zapraszamy w nasze szeregi" i nie wpierdzielajmy sie sobie w rekrutacyjne watki bo to jest zenada. Bo jak juz kiedys tlumaczylem, to tylko upewnia ludzi w przekonaniu ze nie warto grac w polskich gildiach.

Pozdrawiam

edit:gramatyka,trudna,ugh

Edited by Thar
1 person likes this

Posted

Zdobyliśmy wolnym losem Noda Tier.3 ( nastakowało się 200mln mniam:P)

rdnyim.jpg

:x Zapraszamy do rekrutacji xenotavern.com  :x

TS3:  ts3.xenotavern.com

Posted

i jak tam na Alustin jest jakas inna znaczaca polska gildia oprocz XT?

Posted (edited)

Parę rzeczy się pozmieniało, parę sojuszy i znaczących gildii się rozleciało. Coraz mniej ludzi widać na serverach, miejmy nadzieję przyszłe updaty narobią znowu hypu ;)

Z pl masz jeszcze Toxic , Royali i parę mniejszych gildii. Nie jest źle ;)lepiej niż na Jordine oraz Coxus z tego co się rozeznałem, większość porobiła się internacional ;(

Edited by Hazune

Posted

Parę rzeczy się pozmieniało, parę sojuszy i znaczących gildii się rozleciało. Coraz mniej ludzi widać na serverach, miejmy nadzieję przyszłe updaty narobią znowu hypu ;)

Z pl masz jeszcze Toxic , Royali i parę mniejszych gildii. Nie jest źle ;)lepiej niż na Jordine oraz Coxus z tego co się rozeznałem, większość porobiła się internacional ;(

Na Jordine mamy 4 polskie gildie, wszystkie tak samo średnie. Nie wiem jak Croxus, z tego co słyszałem na Alustinie to już tylko szary dym i niemcy na rowerach ^>^

Posted (edited)

Podasz nazwy tych gildii, orientuje się że jest IX tylko  o reszcie nie słyszałem. Sfora i DF to intern.. teraz. A przydadzą się gdy zmerguja servery ;)

Jakoś dajemy rade 3 większe PL ok. 90+, oraz parę mniejszych. Dymm jest ale na pvp i dużo dram z różnymi alliancami pewnie czytałeś backstaby, rozłamy, zniknięcie dużych gildii itd... ;)

A z DE nie zaprzeczę latają ,latają ;)

Edited by Hazune

Posted (edited)

bump/ Edit mod

Edited by Hazune

Posted

Hey Lux Arcana officer here thanks for the fight at Cron Castle, you guys are tough!  Much appreciated, we thought to step up to a t3 node to get a fight as no one was fighting over t1 or t2s so thanks for giving us a fight tonight! (even with the quickly made VII alliance :P)

Posted

On one side your guild, the second VII hard to def but we hold ;). But yea fight was great. Thank you as well.

Posted (edited)

Witam wszystkich Serdecznie.

Pokrótce chciałbym opowiedzieć o historii XenoTavern i ToxicTeam.

Po 4 miesiącach myślę że mogę jasno zobrazować cała sytuację,byłem i w XenoTavern jak i w ToxicTeam.

Prawda jest taka że gdy dołączyliśmy wraz z 5 znajomymi do Gildi XenoTavern był to nasz najpiękniejszy dzień w Black Desercie,po żmudnej rekrutacji udało nam się załapać do tej Elitarnej Top-owej Gildi na Alustinie składającej się z rodaków.

Społeczność ta składała się łącznie z 3 Gildi XenoTavern  zarządzanej przez Wspaniałego dowódce jakim JEST Hazune.

Ten człowiek zrobił wiele,włożył i dalej wkłada masę pracy by Community XenoTavern trwale zapisało się na kartach historii Alustinia.

Zjednoczył ponad 250 polaków w jednym Community,spędzał codziennie masę czasu na forach,przyjmował ludzi,prowadził aktywne reklamy XT w sieci,

mało tego doskonale prowadził gildię,zaczynając od błahych spraw kończąc na dowodzeniu w trakcie PVP.

Zawsze znalazł chwile dla każdego gdy go o to poprosiłeś,wysłuchał i pomógł.

Niestety....w każdym sadzie znajdzie się robak... który wszystko zniszczy,ponieważ ciężko jest zapanować nad 250 ludzmi Hazune musiał znalezć kilku którzy pomogą mu stać na straży prawa i porządku.

Tak więc wybrał kilka dojrzałych emocjonalnie ( jak się wtedy wydawało ) osób którym bezgranicznie ufał aby pomogły prowadzić mu cała społeczność.

I tu niestety popełnił karygodny błąd,obdarzył zaufaniem człowieka który o mały włos nie zniszczył XenoTavern mianowicie Pana Thar-a.

Thar był najbardziej zaufanym człowiekiem Hazune,był on Liderem drugiej w XenoTavern najsilniejszej Sekcji,niestety Thar  okazał sie dwu-biegunowym człowiekiem,

W momencie największego rozkwitu Xeno ( tuż tuż przed wprowadzeniem Patcha z walkami o Zamek ) Thar poczuł że może więcej.

Doskonale znał plany Hazune mieliśmy pod Flaga Xeno zeszturmować zamek i go zdobyć.... tak się nie stało.

Przed wprowadzeniem walk o zamek Thar-a ambicja o posiadaniu Zamku na własność zaślepiła idee wspólnej gry.

Zaczął potajemnie spiskować w społeczności XenoTavern namawiając ludzi do odejścia i założenia własnego Community pod jego szyldem jako Lider drugiej Gildi maił tam posłuch.

Notorycznie  ten dwulicowy podły człowiek obgadywał Hazune za jego plecami mówiąc nam jaki to Hazune jest zły i że bez nas nigdy nie zdobędzie zamku,że zdobędziemy go sami.

Mało tego jako Lider drugiej gildi XT namówił lidera trzeciej gildi XT do spiskowania,ten biedny człowiek też mu uległ.

Posłuchaliśmy Thara... daliśmy temu manipulantowi się omamić w Efekcie z gildi w ciągu kilku minut wyszło około 93   ludzi.....

Wierzyliśmy Tharowi gdy tak pięknie nas czarował " Będzie zamek,jesteśmy równi, itp itd... "

Finallnie założyliśmy nowa Gildię ToxicTeam,początkowo było OK ciężko pracowaliśmy robiąc Activity  sam już nie pamiętam ile dziesiątek tych misji gildyjnych zrobiliśmy aby odbudować Guild Pointsy ...

Niestety Thar szerzył głęboko zakorzenioną nienawiść do Xeno w  naszej nowej gildi.

Ale brak doświadczenia Dowódcy bitewnego Thara w potyczkach z XT sprawiał ze dostawaliśmy ciągłe baty.

Lecz mimo to dalej przez tego dwu-biegunowca z chora ambicja władzy byliśmy mamieni zamkiem.

"Będziemy mieć Zamke! to już w tym tygodniu ... na 100% " " Bedziemy pierwszą Polską gildia na serwerze która zdobędzie zamek MY nie XENO!!!!"

Powtarzał to regularnie co tydzień ..

Jego chora ambicja zdobycia zamku doprowadziła go do obłędu ... przestał szanować ludzi liczyć się z nimi nazywał ich "Klikerami" badz " Ty jesteś tylko żołnierzem"

A na sam koniec po 2 miesiącach porażek w walkach o zamek zrobił to co każdy szczur robi gdy okręt tonie...

Zawiną żagle, zabrał większość dowodzących gildią kolegów i zostawili nas na pastwę losu sami uciekając do WordofW :)  zakładając tam gildię ToxicTeam...

Wielu TT przestało grać byli już zmęczeni Tharem wielu z nich mając już dość tego Tyrana uciekło z ToxicTeam do ToxicTeam-Akademi naszej gildi dla małych lv.

Smutne to ... ale taka gildia jaki władca...

A co zrobił Hazune po rozłamie? nie poddał się odbudował strukturę i dziś XenoTavern znów świeci przykładem jak powinno wyglądać  Polskie zżyte Community

PS:Thar dostał piękne narzędzie 90 kilku aktywnych graczy już po kilku dniach od założenia gildi była prawie pełna...

mógł zwojować świat ... co zrobił zniszczył ja ...teraz ToxicTeam to tylko cień tego co było kiedyś.

A w momencie krytyki w jego stronę odpowiada "Ja swoje zrobiłem dałem wam gildie nic wiecej robić nie muszę"

Mam nadzieję ze tacy ludzie jak on zostaną w tych swoich innych grach nigdy nie wracając do BDO...

Może wtedy uda nam się wszystkim zjednoczyć pod jednym sztandarem i wspólnie walczyć na Alustinie jak Brat z Bratem chroniąc się wzajemnie tarczami.

Edited by PaniSmrodek

Posted

Whaat? Czy ja grałem w inną gre niż Smrodek przez ostatnie 5 miesięcy czy smrodek przez te 5 miesięcy ćpał? Nie wiem co wy tam robiliście w ToxicTeam ale większość tego co piszesz o XT to nie wiem ile by mi musieli zapłacić żebym taką historie wymyślił, Hazune prowadzący PvP to już wogóle prędzej smoka zobacze pod domem.

mało tego doskonale prowadził gildię,zaczynając od błahych spraw kończąc na dowodzeniu w trakcie PVP.

Niestety....w każdym sadzie znajdzie się robak... który wszystko zniszczy,ponieważ ciężko jest zapanować nad 250 ludzmi Hazune musiał znalezć kilku którzy pomogą mu stać na straży prawa i porządku.

Już nawet nie wnikam co robił hazune, co robił Thar, co robił Hobit, cokolwiek, ale jak ty możesz pisać że hazune prowadził doskonale gildie w każdym aspekcie, cuda i wszystko fajnie ALE później znalazł sie thar przez którego wszystko poszło sie jeb**. Popraw mnie jeśli sie myle ale z tego co pamiętam druga sekcja powstała w ten sam dzień co pierwsza wiec jakim cudem ktoś mógł już tak zajebiście prowadzić 250 ludzi w gildi i w pvp jak ludzie nie mieli jeszcze 30lvl i więcej niż 3 godzin played w grze?

Posted (edited)

Whaat? Czy ja grałem w inną gre niż Smrodek przez ostatnie 5 miesięcy czy smrodek przez te 5 miesięcy ćpał? Nie wiem co wy tam robiliście w ToxicTeam ale większość tego co piszesz o XT to nie wiem ile by mi musieli zapłacić żebym taką historie wymyślił, Hazune prowadzący PvP to już wogóle prędzej smoka zobacze pod domem.

Już nawet nie wnikam co robił hazune, co robił Thar, co robił Hobit, cokolwiek, ale jak ty możesz pisać że hazune prowadził doskonale gildie w każdym aspekcie, cuda i wszystko fajnie ALE później znalazł sie thar przez którego wszystko poszło sie jeb**. Popraw mnie jeśli sie myle ale z tego co pamiętam druga sekcja powstała w ten sam dzień co pierwsza wiec jakim cudem ktoś mógł już tak zajebiście prowadzić 250 ludzi w gildi i w pvp jak ludzie nie mieli jeszcze 30lvl i więcej niż 3 godzin played w grze?

Niedługo smoki będą w nadchodzących dodatkach ., to zobaczysz.

PvP prowadzę i prowadziłem, nikt mi tego nie zarzuci. Nie mnie wyśmiali tylko kolegę wyżej za prowadzenie pvp.

Co do 2 sekcji powstała parę tygodni po starcie. Gdy spytałem czy ktoś chce zostać oficerem i tylko być założycielem 2 gildii zgłosił się Thar a do 3 sekcji gdy zaplanowałem ją tworzyć polecił mi swojego najlepszego przyjaciela Agrona. Thar zrobił co zrobił, to już leży w jego kwesti co nagadał ludzią itd...ja już to dawno przeżarłem i wyplułem jak on. Na start było nas 120 , a nie 250 tyle to się zrobiło po ponad miesiącu gry w BDO. A od Alpha testów zrekurtowałem , wliczając osoby które tylko wpadły pograć na guest passie czy na Alpha testy, CBT1,CBT2 ponad 500+ ( jak liczy baza rejestracji sekcji bdo w XT )

Ponad 70 osób startowało z największą paczką więc ludzie mieli nawet więcej niż 30lv ;)

Pierwsze potyczki mieliśmy z SevenSinsami i VII. Gdzie ty wówczas byłeś małą mróweczką.

Edited by Hazune

Posted

Po 4 miesiącach myślę że mogę jasno zobrazować cała sytuację,byłem i w XenoTavern jak i w ToxicTeam.

Prawda jest taka że gdy dołączyliśmy wraz z 5 znajomymi do Gildi XenoTavern był to nasz najpiękniejszy dzień w Black Desercie,po żmudnej rekrutacji udało nam się załapać do tej Elitarnej Top-owej Gildi na Alustinie składającej się z rodaków.

Społeczność ta składała się łącznie z 3 Gildi XenoTavern  zarządzanej przez Wspaniałego dowódce jakim JEST Hazune.

Ten człowiek zrobił wiele,włożył i dalej wkłada masę pracy by Community XenoTavern trwale zapisało się na kartach historii Alustinia.

Zjednoczył ponad 250 polaków w jednym Community,spędzał codziennie masę czasu na forach,przyjmował ludzi,prowadził aktywne reklamy XT w sieci,

Tak więc wybrał kilka dojrzałych emocjonalnie ( jak się wtedy wydawało ) osób którym bezgranicznie ufał aby pomogły prowadzić mu cała społeczność.

I tu niestety popełnił karygodny błąd,obdarzył zaufaniem człowieka który o mały włos nie zniszczył XenoTavern mianowicie Pana Thar-a.

Thar był najbardziej zaufanym człowiekiem Hazune,był on Liderem drugiej w XenoTavern najsilniejszej Sekcji,niestety Thar  okazał sie dwu-biegunowym człowiekiem,

W momencie największego rozkwitu Xeno ( tuż tuż przed wprowadzeniem Patcha z walkami o Zamek ) Thar poczuł że może więcej.

Doskonale znał plany Hazune mieliśmy pod Flaga Xeno zeszturmować zamek i go zdobyć.... tak się nie stało.

Przed wprowadzeniem walk o zamek Thar-a ambicja o posiadaniu Zamku na własność zaślepiła idee wspólnej gry.

Zaczął potajemnie spiskować w społeczności XenoTavern namawiając ludzi do odejścia i założenia własnego Community pod jego szyldem jako Lider drugiej Gildi maił tam posłuch.

Notorycznie  ten dwulicowy podły człowiek obgadywał Hazune za jego plecami mówiąc nam jaki to Hazune jest zły i że bez nas nigdy nie zdobędzie zamku,że zdobędziemy go sami.

Mało tego jako Lider drugiej gildi XT namówił lidera trzeciej gildi XT do spiskowania,ten biedny człowiek też mu uległ.

Posłuchaliśmy Thara... daliśmy temu manipulantowi się omamić w Efekcie z gildi w ciągu kilku minut wyszło około 93   ludzi.....

Wierzyliśmy Tharowi gdy tak pięknie nas czarował " Będzie zamek,jesteśmy równi, itp itd... "

Finallnie założyliśmy nowa Gildię ToxicTeam,początkowo było OK ciężko pracowaliśmy robiąc Activity  sam już nie pamiętam ile dziesiątek tych misji gildyjnych zrobiliśmy aby odbudować Guild Pointsy ...

Niestety Thar szerzył głęboko zakorzenioną nienawiść do Xeno w  naszej nowej gildi.

Ale brak doświadczenia Dowódcy bitewnego Thara w potyczkach z XT sprawiał ze dostawaliśmy ciągłe baty.

Lecz mimo to dalej przez tego dwu-biegunowca z chora ambicja władzy byliśmy mamieni zamkiem.

"Będziemy mieć Zamke! to już w tym tygodniu ... na 100% " " Bedziemy pierwszą Polską gildia na serwerze która zdobędzie zamek MY nie XENO!!!!"

Jego chora ambicja zdobycia zamku doprowadziła go do obłędu ... przestał szanować ludzi liczyć się z nimi nazywał ich "Klikerami" badz " Ty jesteś tylko żołnierzem"

A na sam koniec po 2 miesiącach porażek w walkach o zamek zrobił to co każdy szczur robi gdy okręt tonie...

Zawiną żagle, zabrał większość dowodzących gildią kolegów i zostawili nas na pastwę losu sami uciekając do WordofW :)  zakładając tam gildię ToxicTeam...

Wielu TT przestało grać byli już zmęczeni Tharem wielu z nich mając już dość tego Tyrana uciekło z ToxicTeam do ToxicTeam-Akademi naszej gildi dla małych lv.

A co zrobił Hazune po rozłamie? nie poddał się odbudował strukturę i dziś XenoTavern znów świeci przykładem jak powinno wyglądać  Polskie zżyte Community

PS:Thar dostał piękne narzędzie 90 kilku aktywnych graczy już po kilku dniach od założenia gildi była prawie pełna...

mógł zwojować świat ... co zrobił zniszczył ja ...teraz ToxicTeam to tylko cień tego co było kiedyś.

A w momencie krytyki w jego stronę odpowiada "Ja swoje zrobiłem dałem wam gildie nic wiecej robić nie muszę"

Mam nadzieję ze tacy ludzie jak on zostaną w tych swoich innych grach nigdy nie wracając do BDO...

Może wtedy uda nam się wszystkim zjednoczyć pod jednym sztandarem i wspólnie walczyć na Alustinie jak Brat z Bratem chroniąc się wzajemnie tarczami.

giphy.gif

Boli pierduś dupka, że nie udało się założyć własnej gildii? Co nie pykło, może ten twój heroizm na q gildijnych? Pora zacząć brak leki bo masz niezłą wodę zamiast mózgu. Nie pamiętasz jak sam dzielnie walczyłeś na ts o wojne dla XT? Bo straszny hazune jest bardziej straszny niż jak mówiłeś?

1 person likes this

Posted

Nie czaje co tu sie wyprawia. 

1 person likes this

Posted

Nie czaje co tu sie wyprawia. 

Smrodek pomylił leki.

Posted (edited)

Pierek(Pani Smrodek), osoba która ponoć "rozwaliła gildie Gondor", planował to samo w XT(Planował wyjść w około 20 osób z 3ciej sekcji do jego własnej gildii) ale Hazune go wyprzedził już nie mówiąc o tym że po 2 miesiącach w TT nalegał o leadera akademii ale Thar odmówił mu oddania 40 osobowej gildii, więc latał po wszystkich informując ich że o 20tej danego dnia wszyscy wychodzą aby przejść do jego nowej wspaniałej gildii.Niestety plan pierdka spalił na panewce bo wpierw zgłosili się do nas i kompletnie olali jego prośby o wyjście z gildii, teraz ma problem bo spodziewał się co najmniej  20 osób a ma 5 w swojej gildii(w której już są osoby co chargebacka zrobiły więc długo nie pograją).

Pierdek oficerem był w TT aż tydzień bo po tym jak chciał rozwiązać jakiś problem zrobił dramę na cała gildię i wyszedł z gildii po raz pierwszy. Po kilku dniach wrócił już nie jako oficer lecz jako gracz któremu wszystko się nie podoba i zrobiłby lepiej. Po tygodniu albo 2 znowu wyszedł z gildii w międzyczasie latając na pk podczas naszych ustawek z innymi gildiamy "aby sprawdzić naszą siłe". Po prośbach kilku osób i zapewnieniu że nie będzie kręcił dramy znowu wrócił do gildii na jakiś okres po którym został przeniesiony do akademii na własne życzenie gdzie zaczął planować "rebelię".

Pierdek jest jedyną osobą zbanowaną na naszym tsie, jedyną osobą która zdobyła 3 karniaki. Notoryczne problemy z aktywnością(był tylko 1 tydzień gdzie wyrobił wymaganie 10k)

Wszystkie Polskie gildie nas przestrzegały przed nim i wiemy teraz czemu.

Sam pierdek tak samo mówił 2 tygodnie temu na Hazune i całego XT(Już nie mówiąc o tym jaka wielka aferę zaczął kręcić jak doszliśmy do porozumienia z XT i odwołaliśmy wojny.) jak dziś opisuje Thara i ToxicTeam to jest osoba z problemami obstawiam że plan jego gildii nie wypalił wiec szuka miejsca w XT.Chyba boli go że osoby które były gotowe pójść za nim gdy planował exit w XT wolały zostać w ToxicTeam bo widzą co pierdek wyprawia ostatnio.

Nie polecam go do żadnej gildii, no chyba że lubicie dramy.

Yuuta ToxicTeam

Edited by Refan
1 person likes this

Posted (edited)

W całym temacie mam do powiedzenia Tylko jedno. Pierdek, bardzo bawi mnie jak zacząłeś wymieniać wszystkie rzeczy, z którymi właśnie od początku wszyscy walczyliśmy jako nowa gildia. Nie tylko ale w szczególności Thar w kólko mówił, że "jesteśmy inna gildią dla gildii a nie gildią przeciw XT, nie będziemy sie tym kierowac ani definiować". Zabawne jest też to jak po twoim nieudanym "puczu" płaczesz i zmyślasz jakieś dziwne historie o dwulicowości, zdradzie i zachłanności. Twój Cytat o zamku dla przykładu dotyczy sytuacji gdy cały sojusz miał umówioną rotacje zamku i ludzie u Toxiców w gildii byli już mocno zirytowani tym, że w kółko nie mogą dostać zamku jako część zasłużonej rotacji (Dobry Atak Sovereign i Zbugowany Siege). Mimo że, widze iż jest to z twojej strony gest desperacji ponieważ wszyscy ludzie z którymi wyszedłeś z gildii chargbackują, to nie rozumiem dlaczego wymyślasz oczeniające historię i naginasz fakty tak by przedstawiły Toxiców i Thara w złym Świetle. I zanim powiesz mi, że moje zdanie nie jest obiektywne, to przypomnę Ci, że Sam byłem zarówno w Xeno jak i w Toxicach a teraz jestem w Multinationalu i zupełnie nie leży mi w interesie oczernianie czy poprawianie wizerunku jakiejkolwiek Gildii. Jedyny powód dla którego w ogóle pisze ten komentarz jest taki, że nie toleruję manipulacji i niesprawiedliwego oczerniania ludzi. Dorośnij i zacznij grać w grę, o ile jeszcze ktokolwiek chce z Toba grać.

PS. Nie przypominam sobie żeby ktokolwiek narzekał, bądź mial jakieś wątpliwośći co do wyjscia z Xeno, do pomysłów Rady itp. itd. Aczkolwiek świetnie pamiętam jak wiecznie były z Toba problemy. Jak nagle z dupy wyszedłeś od nas z gildii i lałeś nas w plecy podczas ustawek, Jak nigdy nie robiłeś żadnych misji gildyjnych, czy to w Xeno, Czy to Toxicach czy to Gondorze. A co do problemów z nieaktywnościa... wszyscy je mają (wypalenie, strach przed p2w, itp.) Nie twórz dram tam gdzie nie są potrzebne

Edited by Moizus

This topic is now closed to further replies.