• Announcements

• IMPORTANT - REACH US IN THE NEW FORUM   05/04/2017

Ladies and gentlemen ATTENTION please:
      It's time to move into a new house!
        As previously announced, from now on IT WON'T BE POSSIBLE TO CREATE THREADS OR REPLY in the old forums. From now on the old forums will be readable only. If you need to move/copy/migrate any post/material from here, feel free to contact the staff in the new home. We’ll be waiting for you in the NEW Forums!

https://community.blackdesertonline.com/index.php

*New features and amazing tools are waiting for you, even more is yet to come in the future.. just like world exploration in BDO leads to new possibilities.
      So don't be afraid about changes, click the link above and follow us!
      Enjoy and see you on the other side!  
    • WICHTIG: Das Forum ist umgezogen!   05/04/2017

Damen und Herren, wir bitten um Eure Aufmerksamkeit, es ist an der Zeit umzuziehen!
        Wie wir bereits angekündigt hatten, ist es ab sofort nicht mehr möglich, neue Diskussionen in diesem Forum zu starten. Um Euch Zeit zu geben, laufende Diskussionen abzuschließen, könnt Ihr noch für zwei Wochen in offenen Diskussionen antworten. Danach geht dieses Forum hier in den Ruhestand und das NEUE FORUM übernimmt vollständig.
      Das Forum hier bleibt allerdings erhalten und lesbar.   Neue und verbesserte Funktionen warten auf Euch im neuen Forum und wir arbeiten bereits an weiteren Erweiterungen.
      Wir sehen uns auf der anderen Seite!

https://community.blackdesertonline.com/index.php Update:
      Wie angekündigt könen ab sofort in diesem Forum auch keine neuen Beiträge mehr veröffentlicht werden.
    • IMPORTANT: Le nouveau forum   05/04/2017

Aventurières, aventuriers, votre attention s'il vous plaît, il est grand temps de déménager!
      Comme nous vous l'avons déjà annoncé précédemment, il n'est désormais plus possible de créer de nouveau sujet ni de répondre aux anciens sur ce bon vieux forum.
      Venez visiter le nouveau forum!
      https://community.blackdesertonline.com
      De nouvelles fonctionnalités ainsi que de nouveaux outils vous attendent dès à présent et d'autres arriveront prochainement! N'ayez pas peur du changement et rejoignez-nous! Amusez-vous bien et a bientôt dans notre nouveau chez nous

polska gildia XenoTavern - Polski Multigaming PvP[ALUSTIN]RL-XT Alliance

551 posts in this topic

Posted

Its allright. We hold no grudge. Thank you for the swift reaction. Next time just call someone a -----got instead of going nazi :D 

We didn't go nazi he did :c

Posted

QHLfdFp.jpg

VLaOOEp.jpg

Posted (edited)

Chcesz dobrze się bawić przy zorganizowanym pvp.

Zgraną kadrą oficerską. Zapraszam wszystkich serdecznie w szeregi.

Zaczynasz dopiero grę czy tez jesteś już na serwerze nie ma dla nas znaczenia.

Zobacz nas na xenotavern.com

Jesteśmy częścią sojuszu RLXT_Alliance.

Edited by Aisa

Posted (edited)

Just Bump It

KpXYJ41QG4Z3i.gif

Edited by Popiolek

Posted (edited)

Dzisiaj po ponad godzinnej walce z Fanatic i Interesting zdobyliśmy Balenos. Zapraszamy do naszej gildii na xenotavern.com Jesteśmy częścią RLXT-Alliance.

axlmcd.png

Zapraszamy do rekrutacji

1Sekcja: 400+ Gear

2Sekcja(początkujący,odpoczynek): Wszyscy

Website:   http://xenotavern.com
Facebook:https://www.facebook.com/XenoTavern
YouTube: https://www.youtube.com/user/xenotavern/videos
                https://www.youtube.com/user/Shinigami1833

Edited by Hazune

Posted (edited)

Taki tam mały wypad na piraty

1.thumb.jpg.29fb110fefc05c323dc4b82db5e7

2.thumb.jpg.52bd3a45f500fe4d480a81fc9e61

3.thumb.jpg.8b98bf7d6db7817c111842ff7bca

4.thumb.jpg.893508f5a6c0d687153c32f3147b

6v1 i nie dali rady mnie zabić ani razu smutne....

A tak wasz oficer mi pięknie odpisał, kiedy uciekłem do wody, nie muszę pisać który, każdy wie....

5.thumb.jpg.4b8fc90fd2f6b63b9704eef30b65

Ach Piękny ten wasz Sojusz, naprawdę piękny....

Jak to było... ach no tak "Wy nawet z godnością umierać nie potraficie" prawda....

Edited by Hades.

Posted (edited)

Nie podniecaj się włóczykiju przechodzący z Gildi do Gildi Warrior już ma nerfa zapowiedzianego :)

Ty wogóle Hades umieć mówic angielski ? czy może tych ostatnich PVP 16 Shrooms-ów  uczycie po Polsku? ;]

PS Svain nie interesuje mnie to że akurat pisze w waszym topiku ale robactwo do was przylazło i się wylewa a ja jestem jak STOPERAN :)

Edited by PaniSmrodek

Posted

Best Polish Guild on Alustin! Polecam

Posted

Bardzo fajna gildia w bdo

Posted (edited)

14425906213736.thumb.jpg.9ca5697fdde694f                                  I czym ty sie szczycisz? ;D ...ze zabiles kilka osób na afku?.. ze przez pół h biegalismy na zmiane za toba w okół wyspy (jak Benny Hill-u).?....i te twoje rozpaczliwe skoki do wody...bezcenne... i kolejne pół h czekania,az raczysz z niej wylezc ;D   Pokazales klase xD   P.S> czy ty naprawde jestes aż takim debilem?    Po co pytam -JESTEŚ.

Edited by Sammu

Posted

No tak bo Wy na Piraty pływacie aby siedzieć na afku, macie racje :( ale jak by to ująć, frag to frag.

this-is-my-frag-pl-ffffff.thumb.jpg.1af0

I dziękuje Sammu za twoje słowa, wasz płacz dodaje mi sił :)

Posted

No tak bo Wy na Piraty pływacie aby siedzieć na afku, macie racje :( ale jak by to ująć, frag to frag.

this-is-my-frag-pl-ffffff.thumb.jpg.1af0

I dziękuje Sammu za twoje słowa, wasz płacz dodaje mi sił :)

Wiesz ,no ja odchodze od kompa, cb rozumiem Persefona przewija i karmi.

Posted

Znowu się zaczyna, wy naprawdę jesteście jak dzieci w przedszkolu. Zawsze któreś nie wytrzyma i rzuci w innego piłką i już awantura...a było już tak spokojnie. Chyba trzeba w każdym temacie dać timer "Days without shitstorm"...

Posted

Hmmmm.....

Wywołali Wilka z lasu, no to jestem....

Nie byłoby tematu, gdyby nie odzywki Darksmita, no ale odbijajcie piłeczkę teraz i szukajcie jakiegoś pretekstu że to My.....

No ale swoich trzeba bronić nie ważne że On zawinił, gra pod banderą RLXT i tylko to się liczy.

Więc czekam na kolejne posty....

Posted (edited)

Na szczescie hades ten papier toaletowy poszedl do toxic a tam juz niestety woda go spuscila i rozeszlo sie do vikingow :D Pozdro i prosze daruj sobie pisanie tutaj swoich jakze inteligentnych wywodow . Masz klase? to bynajmniej nie pisz bzdur i zaloz sobie Vloga albo Bloga jaki jestes super mega IMBA i jak nas zabijasz . Nowi gracze badz gracze ktorzy sa czescia tej gry na serwie podejrzewam nie chca tego czytac.

Czesc lepszej spolecznosci poszla do Pierdka a wam zostalo porzucic polskie community i alienowac sie w Niemieckiej( zreszta nie wiem czy niemieckiej ) Gildii . Wiec nie wiem Hades co lepsze :D  Zycze ci udanych nodow , wiecej pvp nie (afk killi) i prosze zebys nie wypisywal swoich wyczynow i nie chwalil sie jak pieknie potrafisz plywac w oceanie by sie nie dac zabic .

Edited by Yupikayey

Posted (edited)

Że huh? co on tu jeszcze robi ? HADES.thumb.gif.0b3bc73ceaf2078586219009-----HADE-RALUCH

Edited by PaniSmrodek

Posted

Darksmit nie jest oficerem. 

Już spuściłeś ciśnienie? To teraz wypierdalaj. Hades, jesteś dla mnie jedyną osobą z byłych TT i XT która jest jak pierdolony rak. Z Toxiców też wyszedłeś obrażony na merga a potem przyszedłeś z Freją gadać żeby Cie przyjął pod bandere Vikingów. Miałem żal do Paata, do Pierdka, do Kakashiego i kilku innych ale wszystko to blednie przy tym jaki poziom przychlastu ty reprezentujesz. Przeważnie unikam radykalnych i obraźliwych wypowiedzi, w tematach toxików starałem się gasić gównoburze bo to nie jest nikomu potrzebne, ale najwyraźniej ty jesteś zbyt głupi i zbyt sfrustrowany by to zrozumieć. 

Bo darku nazwał Cie noobem? Gdybym zrobił kompilacje wszystkich obelżywych tekstów które ty puszczasz to też byłoby co czytać. 

Nabiłeś pare fragów brawo. Masz teraz ciasteczko i znikaj do dziury z któej wypełzłeś. 

3 people like this

Posted

Hadesku , rotfl .  Cieszy mnie fakt ze masz taki GUL ze nam wyszlo hahaha  . Pozdro

Posted (edited)

Miałem żal do Paata, do Pierdka, do Kakashiego i kilku innych ale wszystko to blednie przy tym jaki poziom przychlastu ty reprezentujesz.

RaDhLgU.jpg

Tak

Edited by Paat

Posted

RaDhLgU.jpg

Tak

giphy.gif

Posted

Miałem żal do Paata, do Pierdka, do Kakashiego

Hmm?? A za co? :o
wydaje mi się że między nami było tylko czyste pvp :( 
Znalezione obrazy dla zapytania smutna mina

Posted

Hmm?? A za co? :o
wydaje mi się że między nami było tylko czyste pvp :( 
Znalezione obrazy dla zapytania smutna mina

Między nami osobiscie tak ale miedzy innymi jakieś ostre pyskówki były. Mowie, było minęło. Ale niektórym, jak widać, w dalszym ciągu żal dupę ściska. 

Posted

Między nami osobiscie tak ale miedzy innymi jakieś ostre pyskówki były. Mowie, było minęło. Ale niektórym, jak widać, w dalszym ciągu żal dupę ściska. 

Nie przypominam sobie, raczej staram się bić i być bitym niż używać słów :|

This topic is now closed to further replies.