• Announcements

• IMPORTANT - REACH US IN THE NEW FORUM   05/04/2017

Ladies and gentlemen ATTENTION please:
      It's time to move into a new house!
        As previously announced, from now on IT WON'T BE POSSIBLE TO CREATE THREADS OR REPLY in the old forums. From now on the old forums will be readable only. If you need to move/copy/migrate any post/material from here, feel free to contact the staff in the new home. We’ll be waiting for you in the NEW Forums!

https://community.blackdesertonline.com/index.php

*New features and amazing tools are waiting for you, even more is yet to come in the future.. just like world exploration in BDO leads to new possibilities.
      So don't be afraid about changes, click the link above and follow us!
      Enjoy and see you on the other side!  
    • WICHTIG: Das Forum ist umgezogen!   05/04/2017

Damen und Herren, wir bitten um Eure Aufmerksamkeit, es ist an der Zeit umzuziehen!
        Wie wir bereits angekündigt hatten, ist es ab sofort nicht mehr möglich, neue Diskussionen in diesem Forum zu starten. Um Euch Zeit zu geben, laufende Diskussionen abzuschließen, könnt Ihr noch für zwei Wochen in offenen Diskussionen antworten. Danach geht dieses Forum hier in den Ruhestand und das NEUE FORUM übernimmt vollständig.
      Das Forum hier bleibt allerdings erhalten und lesbar.   Neue und verbesserte Funktionen warten auf Euch im neuen Forum und wir arbeiten bereits an weiteren Erweiterungen.
      Wir sehen uns auf der anderen Seite!

https://community.blackdesertonline.com/index.php Update:
      Wie angekündigt könen ab sofort in diesem Forum auch keine neuen Beiträge mehr veröffentlicht werden.
    • IMPORTANT: Le nouveau forum   05/04/2017

Aventurières, aventuriers, votre attention s'il vous plaît, il est grand temps de déménager!
      Comme nous vous l'avons déjà annoncé précédemment, il n'est désormais plus possible de créer de nouveau sujet ni de répondre aux anciens sur ce bon vieux forum.
      Venez visiter le nouveau forum!
      https://community.blackdesertonline.com
      De nouvelles fonctionnalités ainsi que de nouveaux outils vous attendent dès à présent et d'autres arriveront prochainement! N'ayez pas peur du changement et rejoignez-nous! Amusez-vous bien et a bientôt dans notre nouveau chez nous

SFORA Polska Gildia PvP

161 posts in this topic

Posted (edited)

56921080ced52_SFORA_BANER_BIAE_2.thumb.p 

Klan/gildia działa od roku 2008 i nieprzerwanie uczestniczy w rozgrywkach online.
Powstaliśmy przy Lineage 2 i to tam spędziliśmy najwięcej czasu budując swój wizerunek i renomę. Pojawiliśmy się również na europejskich serwerach ArcheAge i z niecierpliwością oczekujemy startu Black Desert będać pewnym że znaleźliśmy grę na najbliższe lata.

Jak sama nazwa wskazuje naszą największą siłą jest granie w grupie. Indywidualiści raczej się u nas nie utrzymują. Nie wymagamy uległości podporządkowania to Ty sam musisz chcieć biegać ze Sforą. Dotrzymać tempa i nie kalkulować w obronie i ataku. My również mamy swoje ścieżki i czasem potrzebujemy być sami ale kiedy usłyszysz zew Sfory nie możesz być obojętny.
Zapewne nie będziemy się scigać o prym od pierwszych minut, raczej wytrwale podążać do celu powiększając swoje szeregi. Cierpliwie poczekamy aż wróg się zmęczy i opadnie sił by wyszarpać sobie należny kawałek.
Zdajemy sobie sprawę że dyplomacja jest częścią rozgrywki i nie jest ta sztuka nam obca jednak pamiętaj że wilk się z owca nie układa.

Każdego chętnego zapraszamy na  http://sfora.clanwebsite.com/
Wymagamy byś zachowywał się dojrzale i potrafił przedłożyć  dobro Sfory nad własne ambicje.
Nie tolerujemy przepychanek słownych na czacie. Twoje umiejetnści maja służyć za argument.
Gildyjny crest jest naszym św. Graalem nie pozwolimy go brukać.
Co otrzymasz w zamian. Braci i siostry którzy nie będą szczędzić kłów i pazurów w twojej obronie... do samego końca.

NEW WORLD

Po kilku miesiacach gry wciaz dobrze funkcjonujemy. Utrzymalismy sie wysoko w czolowce na najbardziej wymagajacym serwerze odnoszac tutaj kilka sukcesow. Wyrobilismy sobie marke i wciaz chcemy walczyc o najwyzsze laury.

Po mergu serwerow liczymy na wzmocnienie gildii naszymi rodakami ktorzy tak jak my czerpia satysfakcje z PvP. 

Posiadamy 2 gildie. Glowna do podbijania druga by w rotacji utrzymac wysoka aktywnosc w pierwszej gildii. Na start przygotowalismy troche miejsc by dodac pojedynczych graczy ich mniejsze grupki lub przyjac mniejsza gildie ktora ma podobne nastawienie. 

SFORA LOGO BIAŁE BEZ WILKÓW 2.png

Edited by Dagda
5 people like this

Posted (edited)

Witam i powodzenia ^_^

Dobrze widzieć kolejną grupę polaków mającą aspekt grania w BD, chodź polecił bym edit postu ciężko się to czyta( czarna obramówka ).

Będzie kogo klepać...

Edited by Hazune

Posted

Fajnie, że pojawiają się kolejne polskie gildie. Im więcej nas na serwerze tym lepiej.

Posted

Hazune to wyzwanie? ^_^ Czemu dopiero po 'edycie' :P

1 person likes this

Posted

Jeśli na forum się boi ( takie "dopiski" wstawia) to aż strach pomyśleć co będzie robił w grze :D

A Swoją drogą powodzenia, może się kiedyś umówimy na małe PvP?

1 person likes this

Posted

Źle zdanie ułożyłem ;) to edit poszedł, oczy paczą.

A i owszem wyzwanie, miło powalczyć ze swoimi potem z resztą O.o

Posted (edited)

Źle zdanie ułożyłem ;) to edit poszedł, oczy paczą.

I nie wygrać nic, świetna taktyka. Dlatego wolę International Gildie/Klany :D

Edited by Enzo
2 people like this

Posted

Chciałbym nadmienić iż nie opłaca się wywoływać wojny bo to kosztuje >.< Zdecydowanie wolę PK
Oraz ostrzegam iż nie wchodzić mi na Mojego spota gdy ja tam jestem. Kończy się to darmowym transportem do najbliższego węzła lub miasta :))) chyba że prosisz o darmowy teleport, to jak najbardziej zapraszam :D 

Posted

Jak już Polska społeczność ochłonie po podrzynaniu sobie wzajemnie gardeł to przejdziemy do bardziej konkretnej dyskusji. Chociaż do tego będzie potrzebna jakaś bardzo silna 'obca' gildia bo tylko wspólny wróg może nas zjednoczyć ¬¬

Podsumowując  Czołem Wielkiej Polsce 

1 person likes this

Posted

Witam

Widać że coraz wiecej Polaków jest zainteresowanych BD. Będzie z kim pograć jak wyjdzie gra.

Posted (edited)

Jak już Polska społeczność ochłonie po podrzynaniu sobie wzajemnie gardeł to przejdziemy do bardziej konkretnej dyskusji. Chociaż do tego będzie potrzebna jakaś bardzo silna 'obca' gildia bo tylko wspólny wróg może nas zjednoczyć ¬¬

Podsumowując  Czołem Wielkiej Polsce 

Silna gildia jest top z Ru JustPlay = zwana tutaj Grind, i parę innych.

A nie spoczniemy tłuc rodaków nie należących do sojuszu bądź mojej gildii xD

Podbijaj i Rządź ...

Tak na boku w/w , niestety gry typu B2P, nie cieszą się wielkim powodzeniem w Polsce. A tutaj potrzeba masy ludzi żeby coś zdziałać na szerszą skalę ;)

Edited by Hazune

Posted (edited)

Silna gildia jest top z Ru JustPlay = zwana tutaj Grind, i parę innych.

A nie spoczniemy tłuc rodaków nie należących do sojuszu bądź mojej gildii xD

Tak na boku w/w , niestety gry typu B2P, nie cieszą się wielkim powodzeniem w Polsce. A tutaj potrzeba masy ludzi żeby coś zdziałać na szerszą skalę ;)

Czyny ważniejsze od słów, nie wiem kto Ci dał lidera ale może jak pójdą po rozum do głowy i Cię zmienią to będziecie mieli tą upragnioną "masę" żeby coś zdziałać, piszesz jak 13 latek podjarany liderką. Wybacz za szczerość.

Edited by Enzo
1 person likes this

Posted (edited)

Prowadzę tą gildię od 3 lat, żadna osoba nie miała nigdy zarzutów ;)

Masę tworzyłem, rzeźbiłem i dbałem o nią... co doprowadziło iż w tak krótkim czasie nasz multigaming stał się jednym z większych.

Nie tylko dzięki mnie ... aby sobie zasług nie przypiąć jak orderu.

Zapraszam na TS3 może  znajdziesz miejsce i dla siebie w jednej z sekcji oczekując na Black Desert, sam przekonasz się jak wielka jest ta masa.

Co do podjarania jak to określiłeś to jest zabawa, każdego bawi co innego i w inny sposób.

Nie mam ci nic za złe.

Edited by Hazune

Posted (edited)

Prowadzę tą gildię od 3 lat, żadna osoba nie miała nigdy zarzutów ;)

Masę tworzyłem, rzeźbiłem i dbałem o nią... co doprowadziło iż w tak krótkim czasie nasz multigaming stał się jednym z większych.

Nie tylko dzięki mnie ... aby sobie zasług nie przypiąć jak orderu.

Zapraszam na TS3 może  znajdziesz miejsce i dla siebie w jednej z sekcji oczekując na Black Desert, sam przekonasz się jak wielka jest ta masa.

Co do podjarania jak to określiłeś to jest zabawa, każdego bawi co innego i w inny sposób.

Nie mam ci nic za złe.

Problem w tym, że na mnie 150 osób na całym TS nie robi wrażenia, jesteście multigildią na dodatek podzieloną na kilkanaście sekcji. W jednym klanie podczas siege w L2 widywałem po 300 osób - z jednego klanu a 100-200 to była norma. Sfora to jakiś klan z polskiego priva L2 co prawda więc mieli pewnie mniejszą ilość niż typowe zergi w L2 (Sfora około 80~~ ludzi na filmach?)  spojrzałem na filmiki youtube ich a Wasze to jest Was garstka na każdym materiale.

Jeśli nie grałeś to tłumaczę, skład na siege za czasów gry. L2 to odmienne MMO i przeciętny klan poradzi sobie z śmiesznymi topkami ludzi z GW2/Ter i innych badziew gdzie ludzie się jarają na widok 40 osób po jednej stronie :D
zerg.jpg.2e9152bab4d56fb88b51cc298d95821

Dziękuję za zaproszenie ale nie skorzystam, nie gram w polskich gildiach i klanach. Miłej gry. Zostawmy już czysty temat dla chłopaków. Z mojej strony tyle.

Edited by Enzo
2 people like this

Posted

+1

Posted (edited)

A nie spoczniemy tłuc rodaków nie należących do sojuszu bądź mojej gildii xD

Pamiętaj że można mieć 100 ludzi, a zgrana oraz doświadczona ekipa 10/20 ludzi rozbije nie jedną gildię. 

EQ > Zgranie/Skill > 100% Winrate. 

Z tym tłuczeniem polskich gildii nie w sojuszu to przesadzasz, bo uwierz mi że szybko można doprowadzić takie "cwane" gildie do porządku jak z miasta nie będą mogli wyjść :)) 
Jak 3 dni na żaden spot nie wejdziecie, to odechce wam się wojowania, hłehłehłe.

Oczywiście w pozytywnym słowa tego znaczeniu :> , dlatego dobierajcie przeciwników do swoich umiejętności :)

Edited by Deska

Posted

o umiejętności , zgranie, rozegranie i sojuszników się nie martwię ;) a kto nie wejdzie na spota czas pokaże. I chcę zobaczyć te 10 osób vs 100+.

A po zmianach pk , o spota się nie boję ;)

Posted

Pewnie czytałeś co zaproponowaliśmy? :) Jeśli tego nie wprowadzą, to niech chociaż EXP za zabijane graczy dodadzą :D 

Posted

zobaczymy co z tego wyjdzie ;) na razie tylko klepsydra się sypie w oczekiwaniu co postanowią.

1 person likes this

Posted (edited)

zobaczymy co z tego wyjdzie ;) na razie tylko klepsydra się sypie w oczekiwaniu co postanowią.

True. Daum to taka trochę nastolatka podczas okresu i dużo konkretów dalej nie wiemy.  Fajnie, że próbują słuchać community ale często robią to tak niezdarnie...

Przykład z brzegu

we are not going with a Mega Server, but it is still something that we might consider,

Może tak a może nie :D

Albo gdy wypuścili ostatni PM Diary i zrezygnowali z PvP systemów proponowanych przez graczy dając taki weak excuse, że aż nie wiadomo czy mieliśmy płakać czy się śmiać, aby zadowolić PvE graczy

Karma penalty by attacking a player while he is engaged with monsters until he ultimately gets killed by the monsters (last hit)

Jakby ludzie i tak tego nie robili :D

Dodali jakiś BH dodatek, który nie rozwiązuje problemu. Po ogromnym rage graczy bardziej skupionych na PvP błyskawicznie powrócili do rozmów na temat systemu PvP i w kilka dni dało się więcej uzyskać/uzgodnić niż przez tyle czasu kiedy wisiały sugestie po zakończeniu pierwszej CBT.

Edited by Enzo

Posted

Nie ma co się dziwić. Dopiero co otworzyli biuro w EU, więc jeszcze muszą się wdrożyć. Współczuje tym co nie kupili jeszcze pre-orderów. Cena Euro oraz $$ poszła o 40/50 gr w górę :(, mimo to dalej kupując za $$, oszczędzasz na najdroższym pakiecie około 40 zł. 

Posted (edited)

Nie ma co się dziwić. Dopiero co otworzyli biuro w EU, więc jeszcze muszą się wdrożyć. Współczuje tym co nie kupili jeszcze pre-orderów. Cena Euro oraz $$ poszła o 40/50 gr w górę :(, mimo to dalej kupując za $$, oszczędzasz na najdroższym pakiecie około 40 zł. 

Ta, wystarczy spojrzeć na podzespoły na morele/agito. Pół roku temu karta którą kupiłem była tańsza niż dzisiaj, dzisiaj droższa o 70 zł. Monitor 130 zł droższy a mam go od tygodnia :D

Edited by Enzo

Posted

Starym zwyczajem. UP i jedziemy do góry !

Posted

Podbiję chłopakom temat z sentymentu do L2.

Posted

1 person likes this