• Announcements

• IMPORTANT - REACH US IN THE NEW FORUM   05/04/2017

Ladies and gentlemen ATTENTION please:
      It's time to move into a new house!
        As previously announced, from now on IT WON'T BE POSSIBLE TO CREATE THREADS OR REPLY in the old forums. From now on the old forums will be readable only. If you need to move/copy/migrate any post/material from here, feel free to contact the staff in the new home. We’ll be waiting for you in the NEW Forums!

https://community.blackdesertonline.com/index.php

*New features and amazing tools are waiting for you, even more is yet to come in the future.. just like world exploration in BDO leads to new possibilities.
      So don't be afraid about changes, click the link above and follow us!
      Enjoy and see you on the other side!  
    • WICHTIG: Das Forum ist umgezogen!   05/04/2017

Damen und Herren, wir bitten um Eure Aufmerksamkeit, es ist an der Zeit umzuziehen!
        Wie wir bereits angekündigt hatten, ist es ab sofort nicht mehr möglich, neue Diskussionen in diesem Forum zu starten. Um Euch Zeit zu geben, laufende Diskussionen abzuschließen, könnt Ihr noch für zwei Wochen in offenen Diskussionen antworten. Danach geht dieses Forum hier in den Ruhestand und das NEUE FORUM übernimmt vollständig.
      Das Forum hier bleibt allerdings erhalten und lesbar.   Neue und verbesserte Funktionen warten auf Euch im neuen Forum und wir arbeiten bereits an weiteren Erweiterungen.
      Wir sehen uns auf der anderen Seite!

https://community.blackdesertonline.com/index.php Update:
      Wie angekündigt könen ab sofort in diesem Forum auch keine neuen Beiträge mehr veröffentlicht werden.
    • IMPORTANT: Le nouveau forum   05/04/2017

Aventurières, aventuriers, votre attention s'il vous plaît, il est grand temps de déménager!
      Comme nous vous l'avons déjà annoncé précédemment, il n'est désormais plus possible de créer de nouveau sujet ni de répondre aux anciens sur ce bon vieux forum.
      Venez visiter le nouveau forum!
      https://community.blackdesertonline.com
      De nouvelles fonctionnalités ainsi que de nouveaux outils vous attendent dès à présent et d'autres arriveront prochainement! N'ayez pas peur du changement et rejoignez-nous! Amusez-vous bien et a bientôt dans notre nouveau chez nous

SFORA Polska Gildia PvP

161 posts in this topic

Posted (edited)

Mam nadzieje , ze niedacie sie sprzedac zadnej Polskiej Gildi po lonczeniu serverow , na ta chwile to patola z kazdej strony jaka tylko jest , co jeden to lepszy w kazdej z nich leaderzy pluja jadem jeden na grugiego , bez wyjatkow czy to toxic czy royale czy exilium czy Xeno , z kazdej strony cieknie jadem , kazda z wymienionych gildi to po dozym rozpadzie przez leaderow nic wiecej ... no moze oprocz zakonu bo oni to tylko zbieraja wszystkich randomowo z serwa aby mial kto robic questy  w gildi ale w pvp nic nie blyskali wiec sa neutralni ...

Co ty Pierdek znowu robisz? Na 1 koncie piszesz, że mógłbyś naładować miłością każdego z XT/RL, a na 2 koncie piszesz, że są źli i ble.. Kek. 

A nie, to Nocturnar, drugi Pierdek :D 

Edited by Paat

Posted

Co ty Pierdek znowu robisz? Na 1 koncie piszesz, że mógłbyś naładować miłością każdego z XT/RL, a na 2 koncie piszesz, że są źli i ble.. Kek. 

A nie, to Nocturnar, drugi Pierdek :D 

Zaden pierdek oO , zobacz kiedy konto bylo zalozone xD , Napisalem co mysle nic dodac nic ujac pozdro :>

Posted (edited)

Zaden pierdek oO , zobacz kiedy konto bylo zalozone xD , Napisalem co mysle nic dodac nic ujac pozdro :>

Czytać umiesz? Bo pisać na pewno nie :D

Polecam gildie Sfora, dobra gildia. Nie uczestniczy w dramach z alustina! 

Edited by Paat

Posted

Czytać umiesz? Bo pisać na pewno nie :D

Polecam gildie Sfora, dobra gildia. Niespłukana dramami z alustina! 

ani jeden ani drugi wiec nie siej bzdur :x

Posted

ZrBtoFN.png

Bzdury :x 

Posted

ZrBtoFN.png

Bzdury :x 

Wszyscy w tajemniczeni z alustina znaja prawde :) , wiec pat <3 pozdro

Posted (edited)

Przykro mi, opuszczam ten temat, moje oczy krwawią przez to co piszesz, a bardziej jak to piszesz. Nie pozdrawiam.

Edited by Paat
1 person likes this

Posted

Rozwal wtajemniczyć to powinni Ciebie w sekrety ortografii.

I krótkie sprostowanie co do wypowiedzi Rozwala:

1. Exilium nie jest polską gildią.

2. Leader zakonu VII (Pani Smrodek) jest prowodyrem większości dram na forum (czym się szczyci), mało kto pluje jadem tyle co on. 

Tak więc wracaj do dram na tematy gildii Alustina a nie angażujesz w nie strony, które nie mają żadnego powodu by w tym uczestniczyć.

1 person likes this

Posted

Rozwal wtajemniczyć to powinni Ciebie w sekrety ortografii.

I krótkie sprostowanie co do wypowiedzi Rozwala:

1. Exilium nie jest polską gildią.

2. Leader zakonu VII (Pani Smrodek) jest prowodyrem większości dram na forum (czym się szczyci), mało kto pluje jadem tyle co on. 

Tak więc wracaj do dram na tematy gildii Alustina a nie angażujesz w nie strony, które nie mają żadnego powodu by w tym uczestniczyć.

Widac klapki na oczach dalej ktos tu ma ale spoko :>

a wypowiadac moge sie gdzie chce i kiedy chce przynajmniej ludzie z innego servera moze unikna tego syfu ktory rozprowadza sie po alustinie i zostana przy swoim

a jak nie masz nic wiecej do dodania oprocz tego , ze mam hkowa ortografie to masz swoj personalny problem :>

a co do Pierdka to mam gdzies reszta sie i tak z gadza :>

Posted

Panów ze Sfory przepraszam że napisałem w tym topiku. Jak widać łażą za mną dramy a chciałem się tylko dopytać :/ 

Posted

Panów ze Sfory przepraszam że napisałem w tym topiku. Jak widać łażą za mną dramy a chciałem się tylko dopytać :/ 

Mamy w gildii również Panie :P

Posted

Mamy w gildii również Panie :P

To też przepraszam. 

Posted (edited)

.

Edited by Alliennw
1 person likes this

Posted

:D Teraz o terytorke bedzie niezwykle trudno i mysle ze zadna z polskich gildi osobno nic nie zdziała

poprostu sobie pogadajcie :D

Myślenie bardzo poprawne, niestety realizacja :D 

Posted

Naszło mnie skojarzenie z taka jedną kreskówką/anime z dzieciństwa znaną u nas jako Kapitan Jastrząb. tam tez było wiele drużyn które miało swoje gwiazdy. ale jak przyszła pora na rozgrywki międzynarodowe to z tych różnych gwiazdek stworzono drużynę. Żarli się na początku jak psy ale jakoś dopracowali współprace.

Tylko pytanie czy znajdzie się tu dość chęci na jakąkolwiek współprace. Taki okręt musi mieć jednego kapitana, wielu kapitanów to murowana katastrofa.

2 people like this

Posted

Naszło mnie skojarzenie z taka jedną kreskówką/anime z dzieciństwa znaną u nas jako Kapitan Jastrząb. tam tez było wiele drużyn które miało swoje gwiazdy. ale jak przyszła pora na rozgrywki międzynarodowe to z tych różnych gwiazdek stworzono drużynę. Żarli się na początku jak psy ale jakoś dopracowali współprace.

Tylko pytanie czy znajdzie się tu dość chęci na jakąkolwiek współprace. Taki okręt musi mieć jednego kapitana, wielu kapitanów to murowana katastrofa.

No to tylko pierdek nikt inny.

Posted

No to tylko pierdek nikt inny.

Normalnie trzymam się z dala od dramy ale na to muszę odpowiedzieć:

Primo: Jak śmiesz używać moich słów do rozkręcania dramy ? <pstryczek w nos>

Secundo: Na wszystkich bogów i wszystkie świętości NIE!

Posted

Normalnie trzymam się z dala od dramy ale na to muszę odpowiedzieć:

Primo: Jak śmiesz używać moich słów do rozkręcania dramy ? <pstryczek w nos>

Secundo: Na wszystkich bogów i wszystkie świętości NIE!

Bonus punkty za nie pisanie Pierwsze Primo itd. xD 
A co do posta jakbym chciał drame rozkrecic to bym co innego napisał ^>^ a tu tylko chciałem jego kandydature przedstawić ( ͡° ͜ʖ ͡° )

Posted (edited)

O Witam :)  ZakonVII pozdrawia.

Ciągle o mnie mowa i o Gildi która w 12 ludzi zniszczyła 160 osobową Toxic Team ... :) ehh a może ja coś moge powiedzieć skoro o mnie ciągle mowa? :D

Edited by PaniSmrodek

Posted

W 12 ludzi? A gdzie pozostałe 108 osób, które rzekomo są w zakonie? 

Zapraszamy Zakon VII na balenos w sobotę wieczorem, chociaż najpierw musielibyscie zdobyć node 2 poziomu ;).

Posted (edited)

Mówię o czasach gdy Zakon VII został założony było nas 12 i dostaliśmy po pierwszym nodzie perm wojnę od ToxicTeam którzy liczyli 160+

w Efekcie tego skończyło się to tak że spora część TT uciekło do Akademi TT ( gildi bez wojen ) a wynik był 920/721 dla nas ;]

PS:Jeżeli ktoś wypowiada wojne małej gildi tak liczną,niech liczy się z jej konsekwencjami,niech wie że decyzje oficerów pragnących się "pobawić" zemścić i podbudować własne Ego

będą się odbijać na ich własnych członkach.

Toxiki na DLUGOOO zapamiętali te lekcje. ( po 3 miesiącach Perm wojny gdy Toxic sie rozpadło wycofałem ją z racji tego iż nie kopie się leżącego )

Pozdrawiam Zakon VII  Zobaczyć można nas tu :)  http://zakon7.opx.pl/

Edited by PaniSmrodek

Posted

Czasami zastanawiam się, czy sam wierzysz w te bzdury które wypisujesz? Czy też może od samego początku trollujesz a ja tylko teraz będę tracił czas na w miarę sensowną odpowiedź..

Zakon VII nigdy dla TT nie stanowił nie zagrożenia, może na początku nabiłeś statystyki wpadając z blizzardem na nas na bossach, ale jak zrobiło się was nieco więcej niż 7 to z łatwością zaczęliśmy odbijać te straty i zostałeś zmuszony nam odwołać wojnę. Twoja próba stworzenia sekcji pvp do walki z nami (po to żebyś znowu mógł nabić punktów) też nie wyszła i teraz jesteście jedyną gildią, która ma dwie sekcje pve i żadnej z nich nie da się wypowiedzieć wojny. To jest jedyne osiągniecie Zakonu na Alustinie. Po rozbiciu gildii na dwa człony nawet na nody nie chodzicie, taka potężna z was gildia. Natomiast powód dla którego wojnę trzymamy jest dosyć oczywisty dla każdego kto przeczyta kilka Twoich postów na forum.  

Posted

Czemu robicie nam burdel w temacie?

Sfora poszukuje graczy do PVP ale 'in game' nie na forum...

Posted

Czemu robicie nam burdel w temacie?

Sfora poszukuje graczy do PVP ale 'in game' nie na forum...

Merge nadchodzi bedziecie sie musieli przyzwyczaic :)

Posted

Przygotowalismy miejsce na nowych graczy nastawionych na PvP. Jestesmy otwarci na negocjacje z mniejszymi gildiami w kwestii merga. Chetnie przyjmiemy mniejsze grupy jak i pojedynczych graczy. Wymagamy nastawienia i przygotowania do PvP

1 person likes this