• Announcements

• IMPORTANT - REACH US IN THE NEW FORUM   05/04/2017

Ladies and gentlemen ATTENTION please:
      It's time to move into a new house!
        As previously announced, from now on IT WON'T BE POSSIBLE TO CREATE THREADS OR REPLY in the old forums. From now on the old forums will be readable only. If you need to move/copy/migrate any post/material from here, feel free to contact the staff in the new home. We’ll be waiting for you in the NEW Forums!

https://community.blackdesertonline.com/index.php

*New features and amazing tools are waiting for you, even more is yet to come in the future.. just like world exploration in BDO leads to new possibilities.
      So don't be afraid about changes, click the link above and follow us!
      Enjoy and see you on the other side!  
    • WICHTIG: Das Forum ist umgezogen!   05/04/2017

Damen und Herren, wir bitten um Eure Aufmerksamkeit, es ist an der Zeit umzuziehen!
        Wie wir bereits angekündigt hatten, ist es ab sofort nicht mehr möglich, neue Diskussionen in diesem Forum zu starten. Um Euch Zeit zu geben, laufende Diskussionen abzuschließen, könnt Ihr noch für zwei Wochen in offenen Diskussionen antworten. Danach geht dieses Forum hier in den Ruhestand und das NEUE FORUM übernimmt vollständig.
      Das Forum hier bleibt allerdings erhalten und lesbar.   Neue und verbesserte Funktionen warten auf Euch im neuen Forum und wir arbeiten bereits an weiteren Erweiterungen.
      Wir sehen uns auf der anderen Seite!

https://community.blackdesertonline.com/index.php Update:
      Wie angekündigt könen ab sofort in diesem Forum auch keine neuen Beiträge mehr veröffentlicht werden.
    • IMPORTANT: Le nouveau forum   05/04/2017

Aventurières, aventuriers, votre attention s'il vous plaît, il est grand temps de déménager!
      Comme nous vous l'avons déjà annoncé précédemment, il n'est désormais plus possible de créer de nouveau sujet ni de répondre aux anciens sur ce bon vieux forum.
      Venez visiter le nouveau forum!
      https://community.blackdesertonline.com
      De nouvelles fonctionnalités ainsi que de nouveaux outils vous attendent dès à présent et d'autres arriveront prochainement! N'ayez pas peur du changement et rejoignez-nous! Amusez-vous bien et a bientôt dans notre nouveau chez nous

SFORA Polska Gildia PvP

161 posts in this topic

Posted

48eae543f25ce813dbb5d3d494963754.thumb.p

Posted (edited)

.

Edited by Alliennw

Posted

dobrze bawić w przyjemnym i bezkonfliktowym towarzystwie naszej wataszki :)

LOL miłe towarzystwo ? Przez ciebie kolego z naszej gildii wyszło już z 10 osób w przeciągu ostatnich 2 miesięcy a każdy lepszy i bardziej wartościowy niż ty ale widocznie Dagda ma słabość do ciebie. Trochę szkoda, a  o klaunowaniu na forum nie wspomnę nawet. Miłe towarzystwo ? czyli "zamknij morde" na tsie jak masz inne zdanie albo bobie wozisz sie na plecach nas kilku koksów na warach. Do 100 osobowej gildii dołaczylo 50 w przeciągu ostatnich paru tygodni a na nody przychodzi po 40 lol . Ale cóż rozmawiajmy dalej o braku buffow !  

1 person likes this

Posted

Boom, rekt, zniszczony.

Z tego co wiem to ciekawe dramy na gild chacie w grze macie na temat tego co aliennw odpierdala a on na to ze robi sobie fejm bo bedzie stremował. Fun stuff keep it up.
Ogólnie wszystko spoko tylko alien taki rak, ale poco sie raka pozbyc zanim on wam zniszczy organy pokolei co robi patrzac na to ze ludzie wychodza z gildi caly czas.

Powodzenia i radze z aliennem zrobic to samo co spotkało tego co chciał zamek.

4 people like this

Posted (edited)

.

Edited by Alliennw

Posted

Wrócę do gildii i będę aktywny jak dawniej. 

Ale

Gdy nie będzie Aliena w sforze 1 i 2 oraz na teamspeaku.

#Dagdabelieve

48eae543f25ce813dbb5d3d494963754.png

Posted

Jak dobrze pamiętam to byleś Ty na Balenosie pod Fortem Wasted który pisał cytuje "Alien ty cwelu"  Chyba gdzieś mam nawet screena. 
Nie bardzo nadajesz się na osobę która powinna wytykać kto i co. Sfora nie traci więcej osób niż inne gildie a aktywnością na NODach nie ustępuje gildia na naszym poziomie. Do tego tez jest temat i liczby można porównać.

Tu jest dość wysoka średnia wieku do tego dochodzi praca która u większości z nas jest na "trzy zmiany". Pewnych rzeczy nie przeskoczymy.

Nie rozumiem  jaką przyjemność masz ośmieszając nas czy rlxt w filmikach lub komentarzach które tak obficie zostawiasz na forum. Pewnie koledzy z gildii maja ubaw jak 'pociśniesz' rodaków. Szkoda że te pomyje lecą od tych na których nam zależy najbardziej. Nie jest nam łatwo ograniczając się tak bardzo poprzez granie w gildii narodowej nie musicie nam dokładać.

1 person likes this

Posted

Jak dobrze pamiętam to byleś Ty na Balenosie pod Fortem Wasted który pisał cytuje "Alien ty cwelu"  Chyba gdzieś mam nawet screena. Nie bardzo nadajesz się na osobę która powinna wytykać kto i co. Sfora nie traci więcej osób niż inne gildie a aktywnością na NODach nie ustępuje gildia na naszym poziomie. Do tego tez jest temat i liczby można porównać.

Tu jest dość wysoka średnia wieku do tego dochodzi praca która u większości z nas jest na "trzy zmiany". Pewnych rzeczy nie przeskoczymy.

Nie rozumiem  jaką przyjemność masz ośmieszając nas czy rlxt w filmikach lub komentarzach które tak obficie zostawiasz na forum. Pewnie koledzy z gildii maja ubaw jak 'pociśniesz' rodaków. Szkoda że te pomyje lecą od tych na których nam zależy najbardziej. Nie jest nam łatwo ograniczając się tak bardzo poprzez granie w gildii narodowej nie musicie nam dokładać.

Robienie z siebie ofiary idzie ci nieźle tak 9/10. Poczytaj sobie jednak bo z tego co pamietam to beke sobie z aliena robie a o sforze pisalem że spoko gildia.
Nie obchodzi mnie jaki macie attendence, nie obchodzi mnie że pracujesz na "trzy zmiany" jeżeli poszło wam słabo na node to wrzuce to na takim samym poziomie jak innych gildi którym słabo poszło, może czasami bedzie więcej po tekstach aliena typu "najlepsza narodowa gildia" ale to proste.
To że jednostki typu Alien albo Hazune uważam za kompletnie niszczące gildie i lubie im to przypomnieć to nie znaczy że to samo mówie o 99% gildi co dużo razy mówiłem.

Spamowałem "gdzie ten cwel alien" bo mi sie nudziło a wiedziałem że on sobie nie pozwoli nieodpowiedzieć :)

Ogólnie robienie z siebie ofiary wcześniej ocenione na 9/10, fakty 3/10. Wrzuciłem posta na temat jednej osoby u was w gildi która ewidentnie jest toksyczna i nawet wzmieniłem że poza tym gildia jest spoko, polecam najpierw przemyśleć zanim napiszesz posta.

Napisze tl;dr to moze bedzie łatwiej o dyskusje na poziomie
SFORA DOBRZE, ALIEN ŹLE, ROBIENIE Z SIEBIE OFIARY ŹLE, WYŚMIEWANIE SIE Z POLSKICH GILDI KŁAMSTWO, 
coś w ten deseń.

Posted (edited)

.

Edited by Alliennw

Posted

eh nie zaśmiecaj nam tematu rekrutacyjnego swoimi z palca wyssanymi opiniami, rozpadła ci sie gildia to współczuje i życze powodzenia w Enemy. Swoim placzliwym krzykiem nic nie wskórasz w mojej osobie poniewaz gildia doskonale wie jaki jestem i mnie akceptuje (a jestem miłym i serdecznym gościem). Nie przynoś do tego tematu gnoju który sie za tobą ciągnie z Alustina.

pozdrawiam

Mam nadzieje że to sarkazm bo w innym przypadku nie ma dla ciebie ratunku 

Posted

Czyli wychodzi na to że to Belmond, Hesus, Zinkan i paru innych było toksycznymi :)

Biedny miły i serdeczny Alien

giphy.gif

Posted (edited)

.

Edited by Alliennw

Posted (edited)

Spamowałem "gdzie ten cwel alien" bo mi sie nudziło a wiedziałem że on sobie nie pozwoli nieodpowiedzieć :)

Panu podziękujemy temat wyjaśniony. Część mojego poprzedniego postu nie jest skierowana do Ciebie. 

Następny Pan Ripper

Pisałeś wyszło 10 osób wymieniasz 3  dodamy jeszcze Makumbe bo się udziela w temacie. Ja przez ten rok usunąłem ze 100 osób.

Poza Zinkanem który ewidentnie nie trawił Aliena  to do wyjścia całej reszty przez ww osobę można mieć duże ale..

Nikt nic nie zyska wyciągając sobie brudy na forum.

Edited by Dagda

Posted

Przyjecie krytyki tez widze na poziomie, rozumiem alien kolega to trzeba bronic nie wazne jak duzo odpierdala jak bardzo niszczy wam wizerunek w grze i w atmosfere w gildi.
Ale rozmowa na poziomie konczy sie w momencie w którym druga osoba zatyka sobie uszy i wrzeszczy "lalalalla nie słysze" tak jak to robisz cytując fragment mojego tekstu i myśląc że w jakikolwiek sposób niweluje to wszystko co przytoczyłem.

Sfora dobra polska gildia, najlepsza jeżeli ktoś chcę w polskim składzie chodzić na node, ale polecam uważać na aliena bo niezłe ziółko :)

I tym bumpem znikam

Posted

Biegam ze sfora rok czasu a z toba nigdy razem nie biegałem

jak myślisz kto mnie zna lepiej? ^^

Posted (edited)

Byłem w Sforze. Dobra, sprawnie działająca na pvp gildia. Sympatyczny i jednocześnie konkretny Lider. Alien zyskuje przy bliższym poznaniu (Alien pozdrawiam). Gildie polecam zwłaszcza mocnym graczom czerpiącym satysfakcję z zabawy w pvp.

Edited by Dewajtis
1 person likes this

Posted

#WładzaOpętana
#AlienizacjaBeginning
#MakeSforaGreat

#miss

#:(

Posted

Sfora najsilniejsza polska gildia PVP rekrutuje! Szukamy aktywnych, nastawionych mocno na PVP oraz ciagle progressujacych graczy, jesli posiadasz odpowiedni s przet, lvl i umiejetnosci oraz jesli gwarantujesz wysoka aktywnosc na wojnach gildyjnych masz zagwarantowane z urzedu miejsce w naszej pierwszej gildi, jesli jesteś graczem nowym, troche odstajacym skillem, lvlem badz gearem od reszty ale ciagle przejawiajacym chec do walki zapraszamy do naszej akademii gdzie w spokoju dobijesz do poziomu pozwalajacego grac w 1 rosterze. Jako gildia najbardziej cenimy sobie lojalność, jeśli chcesz do Sfory dojsc na zasadzie gildi przejściowej wogole nie aplikuj. Jako gildia od czlonkow wymagamy również aktywnego uczestnictwa w zyciu gildi. Nie lubimy dram, jestes osoba konfliktową to nie aplikuj

Jako gildia możemy zaoferować rekrutom

- Wojny gildyjne na najwyzszym poziomie o najwieksze cele.

- Bardzo dobrą organizacje wewnątrzgildyjna z otwartym i bardzo przyjaznym dla graczy dowództwem gildii.

- roznego rodzaju eventy gildyjne jak gildyjne random battlefieldy czy polowania na morskie potwory

- Bardzo otwartą i sympatyczną społeczność

- Treningi PVP

- Szeroka wiedze na tematyke ogólna jak i szczególną gry (mamy ekspertów od każdej dziedziny życia w grze)

Forum BDO jest pelne troli i mentów którzy jedynie potrafia bezpodstawnie fałszywie oskarżać inne osoby z ich osobistych pobudek, przed przyjeciem do gildi zawsze zapraszamy rekruta na teamspeak w celu rozmowy z szerszym gronem osób z gildi tak wiec i ty masz szanse nas poznac i my ciebie.

Zainteresowanych rekrutacją Zapraszam do zwrócenia sie do nastepujacych officerów

GM : Dagda
oficerowie; Kolinek, Frosteye, Kakashi69, Radian, Alliennw

czy do dowolnego gracza z gildi który pokieruje cie do odpowiedniej osoby.

Posted

Postanowiłem jednak coś napisać. Z góry zaznaczę, że nie jestem w 100% pewny że w Sforze nadal jest tak jak było "za moich czasów", ale niestety wszystko na to wskazuje. 
Obwiniane Aliena za całe zło jakie dzieje się u was jest bardzo niesprawiedliwe, choć zgadzam się, że więcej szkodzi niż robi dobrego. Dagda go nie wywaił - na to czas był jakoś w lipcu/wrześniu ale się na to nie zdecydował (nie wiem dlaczego), ale pomińmy tą kwestie bo już na to za późno. Allien - Sfora, nieważne czy w niej będzie i tak go każdy będzie kojarzył z tą gildią. Pytanie - dlaczego? Nie jest przypadkiem tak, że jest to jedyna osoba która stara się coś zrobić dla gildii? Z marnym skutkiem ale przynajmniej się stara. 

Nie jest przypadkiem tak, że NADAL praktycznie wszystko jest na głowie Dagdy? Wiecie jak to widać na node/siege jak Dagda ma drugą zmianę? Nie ma Dagdy - nie ma organizacji i jestem tym bardzo zdziwiony bo przecież macie za sobą 2 merge - przecież Toxic i WhiteCrows(?) też miało swoją liderkę, oficerkę i co, zero zainteresowania? Nawet głupi temat na forum cały czas podbija tylko Alien. 

Co do mojego wyjścia ze Sfory. Alien przelał tylko czarę goryczy. Co mnie na prawdę irytowało to brak zainteresowania ze strony ludzi w gildii. Możliwe, że gdyby nie on to bym nigdy nie wyszedł - ale to już nie ważne, stało się.

Tak czy inaczej jeśli jakiś polski gracz zapyta mnie o polską gildie to zawsze polecę Sforę.

1 person likes this

Posted

Belmond zjedz snikersa ^^

Zapraszamy wszystkich polakow chcacych sie bawic w szeroko rozumiane PVP ^^

Posted

Will trade @Faoiltiarna for Frosteye

Posted

^ I approve ^^ Gruszka > Hoozuki

Przyznam Ci rację Belmond, Allienn może i się stara, ale psuje reputacje gildii swoim pajacowaniem na forum i chęcią bycia zauważonym na siłe nie biorąc pod uwagę jak negatywnie jest odbierany przez community. Mimo tego, powodzenia w dalszym rozwoju Sforzaków. ^_^

Posted (edited)

.

Edited by Alliennw

Posted

Will trade @Faoiltiarna for Frosteye

Why would you trade your princess for me? :o

Posted

Why would you trade your princess for me? :o

Who? @Jylin?