• Announcements

• IMPORTANT - REACH US IN THE NEW FORUM   05/04/2017

Ladies and gentlemen ATTENTION please:
      It's time to move into a new house!
        As previously announced, from now on IT WON'T BE POSSIBLE TO CREATE THREADS OR REPLY in the old forums. From now on the old forums will be readable only. If you need to move/copy/migrate any post/material from here, feel free to contact the staff in the new home. We’ll be waiting for you in the NEW Forums!

https://community.blackdesertonline.com/index.php

*New features and amazing tools are waiting for you, even more is yet to come in the future.. just like world exploration in BDO leads to new possibilities.
      So don't be afraid about changes, click the link above and follow us!
      Enjoy and see you on the other side!  
    • WICHTIG: Das Forum ist umgezogen!   05/04/2017

Damen und Herren, wir bitten um Eure Aufmerksamkeit, es ist an der Zeit umzuziehen!
        Wie wir bereits angekündigt hatten, ist es ab sofort nicht mehr möglich, neue Diskussionen in diesem Forum zu starten. Um Euch Zeit zu geben, laufende Diskussionen abzuschließen, könnt Ihr noch für zwei Wochen in offenen Diskussionen antworten. Danach geht dieses Forum hier in den Ruhestand und das NEUE FORUM übernimmt vollständig.
      Das Forum hier bleibt allerdings erhalten und lesbar.   Neue und verbesserte Funktionen warten auf Euch im neuen Forum und wir arbeiten bereits an weiteren Erweiterungen.
      Wir sehen uns auf der anderen Seite!

https://community.blackdesertonline.com/index.php Update:
      Wie angekündigt könen ab sofort in diesem Forum auch keine neuen Beiträge mehr veröffentlicht werden.
    • IMPORTANT: Le nouveau forum   05/04/2017

Aventurières, aventuriers, votre attention s'il vous plaît, il est grand temps de déménager!
      Comme nous vous l'avons déjà annoncé précédemment, il n'est désormais plus possible de créer de nouveau sujet ni de répondre aux anciens sur ce bon vieux forum.
      Venez visiter le nouveau forum!
      https://community.blackdesertonline.com
      De nouvelles fonctionnalités ainsi que de nouveaux outils vous attendent dès à présent et d'autres arriveront prochainement! N'ayez pas peur du changement et rejoignez-nous! Amusez-vous bien et a bientôt dans notre nouveau chez nous

polska Toxic Team Zapraszamy [ALUSTIN] [PVP/NODE WARS]

491 posts in this topic

Posted (edited)

radiation_symbol_dock_icon_4_by_climber0

www.toxicteam.pl

Polska Gildia Toxic Team

[Alustin] – PvP – Node Wars

TS3: 185.49.14.167 

Osiągnięcia Społeczności Toxic Team:

1) Pierwsza i póki co jedyna Polska gildia z Zamkiem* na Alustine (Calpheon zdobyty w walce).

2) Pierwsza Polska gildia z Guild Hallem

3) Pierwsza Polska gildia ze słoniem bojowym (1 z 3 pierwszych na serwerze)

4) Pierwsza Polska gildia, która obroniła zamek i w tym samym czasie sojuszem wywalczyła drugi region

*jedna z polskich gildii zdobyla niedawno region, gratulujemy, niestety region nie posiadal zamku, ale mimo wszystko region, graty.

Budujemy Polską Społeczność ALUSTIN

Jesteśmy w długotrwałym sojuszu z Fanatics i Vikings on Shrooms

Jeżeli szukasz odpowiedzialnie prowadzonej gildii dla odpowiedzialnych ludzi, która stawia przed sobą konkretne cele i systematycznie dąży do ich realizacji, to jesteśmy społecznością dla Ciebie.

Wszystko co osiągamy zaczyna się od wzajemnego szacunku. Szanuj nas my szanujemy Ciebie.

Nasz team-speak jest otwarty dla wszystkich rodaków, zapraszamy na pogaduchy, zawsze pomagamy potrzebującym.

www.toxicteam.pl

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Informacja o rekrutacji:

Zachęcamy do kontaktu na TS3 - zawsze najnowsze info

AKTUALNE DANE REKRUTACJI : 14-09-2016

W głównej Gildi w BDO , grających ludzi 96/100 (2 miejsca)

Ewentualnie zasilenie głównego składu najpierw chętni z akademii potem z rekrutacji.

Druga Gildia, szkoleniowa/poczekalnia dla lewelujących graczy ,a także mniej no-lifowych członków i przyjaciół Toxic Team – są wolne miejsca. To jest miejsce dla Ciebie jeżeli dopiero zaczynasz przygodę z BDO albo wracasz po długiej przerwie na Valencię.

Z drugiej gildii priorytet transferowy do głównej gildii dla wylewelowanych, aktywnych graczy.

Zmiana polityki, akademia póki co nie będzie się biła, aby ludzie mieli trochę spokojniejsze granie.

TS3: 185.49.14.167 

Więcej szczegółów na naszej stronie : www.toxicteam.pl

Edited by Thar
2 people like this

Posted

Szkoda tylko, że tyle zostało odwagi w polskich gildiach ALUSTIN, że zakładają konta specjalnie, aby napluć na rodaków. Domyślam się skąd jesteś biedaku, co Ci mieli powiedzieć w Twojej gildii ? Prawdę ? No nic, więcej odwagi, podpisz się chociaż.

klamzune.thumb.png.794a59d5e0099dae85f25

Posted

Jakbyś nie zauważył jesteś jedyną osobą, która schowana za specjalnie założonym kontem pluje jadem na innych.

Korzystając z okazji, tak jak kolega wyżej napisał, takich emocjonalnie niestabilnych, tchórzliwych osób, NIE MA w naszej gildii. 

Zapraszamy na TS3, oceńcie sami "prawda sama się ukarze".

Odwiedź nas!

Posted

Kadra oszustów i kłamców, chcieli rozpierdolili od wew. swoją gildię z której się wywodzą ,,XenoTavern,,

Nie wiem skąd takie informacje wyniosłeś :)

Ich pseudo lider Thar specyficzny człowiek naginający rzeczywistość okłamują cała swoją ekipę kiedyś miejmy nadzieje obudzą się... oraz pani Inis mona zwa Celtic.

Jeżeli masz zamiar nazywać kogoś publicznie kłamcą to przydałoby sie żebyś poparł to jakimiś dowodami

Omijajcie tą gildię szerokim łukiem, wyśmiewaną przez większość większych jak i topowych gildii np.: ,,Ragnarok,, jako ,,pchłę na czyjejs dupie ,, przylepy aby coś zdziałać.

Nie wiem co tam sobie mówią typy z rangaroku i szczerze wisi mi to bo jezeli sam sie interesujesz co sie dzieje na serverze to byś wiedział że toxic team nie przyczepił sie do nikogo żeby coś zdziałać. Sami wywalczyli wszystkie swoje nody, w małych sparingach trzymaja sie na równi z fnaticami/vikingami wiec "twój argument jest inwalidom".

Co do innych kawałków twoich postów to albo nie mam informacji na ten temat bo nie siedze u nich na TS albo poprostu szkoda komentować :)

2 people like this

Posted

Zaznaczę, że nie byłem ani w Xeno ani w Toxic ale jeżeli chodzi o te 2 gildie to:

W jednej i drugiej znajdzie się większa lub mniejsza garstka ludzi plująca jadem.

Szczerze nie widzę różnicy, no może jedną Toxic jest słabsze od Xeno.

Nie wiem co tam sobie mówią typy z rangaroku i szczerze wisi mi to bo jezeli sam sie interesujesz co sie dzieje na serverze to byś wiedział że toxic team nie przyczepił sie do nikogo żeby coś zdziałać. Sami wywalczyli wszystkie swoje nody, w małych sparingach trzymaja sie na równi z fnaticami/vikingami wiec "twój argument jest inwalidom".

Nie wiem o co tu chodzi ale z tego co pamiętam to Toxic team kręci się przy całym sojuszu Tenacity Black.

Na równi z Fanaticami/Vikingami? Bez obrazy ale tutaj chyba zaszaleliście. Walczyliśmy z jednymi i drugimi a później przejechaliśmy po was jakby was nie było. Wybacz ale oni stawiają większy opór niż Toxic.

Wracając do ogólnej wypowiedzi:

Często widzę na serwerze durne zaczepki ze strony toxic team i xeno na channelu czy też server czacie. Szczególnie gdy jedna z gildii wyślę swoją reklamę, wtedy to już jest spam. Każda PL gildia jak debile po prostu zaczyna swój spam.

Może i jesteście fajną gildią może i nie, ale jako iż byliście częścią Xeno i z xeno się wywodzicie. Nie wiem jaki powód mieliście by odłączyć się od XT ale do tej pory pamiętam gównoburze jaką robiliście po odejściu. Sory ale sub-gildia która wbija nóż w plecy swojej głównej gildii? Omijałbym pełnym łukiem. Mieliście jeden z najsilniejszych "sojuszy" w grze posiadając własne 3 gildie, dosłownie gwarantowany zamek w tych czasach +/- jeżeli każdy z was by miał +15. Cóż wasza decyzja.

A co do ludzi którzy chcieli by dołączyć do tej gildii:

Śmiało, gildia prawdopodobnie się rozwinie i może stanie się jedną z silniejszych polskich gildii w przeciwieństwie do Gondoru, Headhuntersów czy tam Khorinis.

I nie oszukujmy się jedyne 2 polskie gildie warte uwagi w tej chwili to : XenoTavern + Toxic Team

PS:

Prawdy, prawda sama się ukazała. Sami twoi koledzy z gildii plują jadem na innych.

Co pokazujecie na każdym kroku, byłem zarówno w XT od początku jak i u was.

Na spokojnie gram sobie w zagranicznej gildii, nie ujawniam się aby nie zostać wyszkalowany jak to macie w swojej naturze robić.

Co krok twoje owieczki zakładają ,,specjalne konta,, aby upokarzać albo gadać bzdury na różne gildie. Aby się wybielić...

Codzienne skandale na ts3 i okrzyki jaki to oni,on,ona itd. nie są ;)

Popatrz na inne fora proroku i komentuj...

Pożal się boze gildia odłamująca się i przedstawiająca się jako świetlana przyszłość narodu, arka noego hahah ;)

Mam nadzieje iż inni Polacy będą unikać was jak ognia.

Z pluciem jadem się zgodzę ale działa to w obie strony, połowa z XT robi to samo. Gdzie link do tematów? Po cholere piszesz z innego konta? Tak bardzo się boisz? Nie potrafisz dobrze grać w PvP ale walczysz na forum na nowym koncie? Wybacz ale jesteś jedyną żałosną osobą która się tu wypowiedziała i skoro nie ma Ciebie ani w XT ani TT oznacza, że w dodatku jesteś SŁABY albo lubisz jak ktoś Cię boostuje (XL Gildie International 85% z nich). Nie robisz tego samego nie zakładasz nowego konta by oczerniać, człowieku ogarnij się.

PSS ;):

Zapraszamy do wojny z nami wszystkich chętnych :)

GL HF see ya in nodewars

Posted

To samo zrobili w innej gierce z HedHuntersami ci gracze maja wyrobione już zdanie o tej paczce ludzi. Sam byłem częścią nich nie żałuje odejścia

Większość z was wie o różnych wydarzeniach tych ludzi.

Po tym fragmencie Twojego komentarza przestałem czytać. ToxicTeam powstało w maju 2016 w grze Black Desert.

Posted

Hey hey, pierwsze Node Wary pokazały które Polskie gildie jak sobie radzą, jeżeli zdobycie 2 x 2lvl samemu - jako jedyna Polska gildia - podkreślam - bez pomocy sojuszu, zdobycie zamku w sojuszu (chociaż mały opór był) nie jest oznaką konkretnej siły, to nie wiem co wam ludzie trzeba zrobić.

Co do XT, do którego nas Grumpy niepotrzebnie porównuje, to ich sojusz zwrócił się on o pomoc do naszego sojuszu, bo TheElynor NIE DAWAŁ rady postawić umocnień przed nodami i zostałby wykluczony z gry o Mediach. Nasz sojusz, mimo, że aż dwie gildie maja wojny otwarte z XT poszedł pomóc.... ale tego już z Was nikt nie przyzna. Masakra i wstyd, ale spoko to też Nasza wina.

Nie wiem co naprawdę musi się stać, aby zasłona kłamstw padła. Wszystko to osiągamy będąc dla siebie ludźmi i na bazie szacunku i wspólnego osiągania celów. 

Proszę się opamiętajcie, jesteśmy teraz w szczycie formy, wchodzi patch i zamiast budować POLSKA SIŁE to ktoś zawsze, zawsze musi przyjść i obwiniać Nas za własne niepowodzenia.

Pozdrawiamy Polską społeczność, zapraszamy nowych na ts3, nawet pogadać.

Chcecie być w sercu wydarzeń, walczyć ramie w ramie z naprawdę porządnymi gildiami i zobaczyć swoje logo na mapie ? To wiecie co zrobić.

#dobrazmiana

1 person likes this

Posted

Widać, że kłamiesz i ciągle siedzisz w Polskiej gildii , powiedziałbym więcej ale umówiłem się z liderem tamtej społeczności, że nie będzie nienawiści. 

W przeciwieństwie do Ciebie ja słowa dotrzymuje, tacy jesteśmy, wiedzą to ludzie i wiedzą to nasi Sojusznicy.

Jak będziesz ciągle miał ból dupy o to, że nam się udaje, to polecam.

Posted

Polacy :) 

Jakbyś założył polski temat na jakimkolwiek forum o specyfikacji technicznej asfaltu w okolicy Gubałówki to najpierw by cie osrali a pozniej zaproponowali samobójstwo. Standard. 

Nie mniej - powodzenia. 

1 person likes this

Posted

Pozdrawiamy, jakbyś jeszcze napisał kiedy dokładnie kłamałem to by było super, ale nic nie napiszesz. 

Posted

TheElynor, nic sami nie potrafia co pokazala woja o ostatni tier3 oraz zmek. Gdzie osmieszyli sie, co chwile 7sins i xt musialo im pomagac bronic. Na czacie nie lecialo GG TheElynor tylko GG XT zrowno po wojnie o noda tier3 jak i Zamek.XT dostalo wpierdol ;) ale przytupem, postawili opor. Wiec nie wytaczaj gildii ktora nie potrafi sie ogarnac, takich jak ThelynEnor.

Co jak co ale TheLynEnnor trzymało sie najdluzej i najtrudniej było ich pokonać (propsy dla ich bazy, jakiś niemiecki architekt ^>^) według mnie najsilniejsza gildia w tamtym sojuszu ale moge sie mylić nie oglądam wszystkiego co robią :), mówie tylko na temat walki o tier3 bo nie wiem jak wyglądał zamek bo za późno przyszliśmy oglądać ^>^.

Posted (edited)

Zamek ich trzymał jakieś 7 minut. 7sinsy padły praktycznie jednoczesnie z nimi. Niestety koledzy z "sojuszu" olali sprawe. 

Mimo, że dostaliśmy srogi wpierdol jak przyleciały obie gildie Ragnaroków  Blacklusty i jakaś gildyjka niemiecka to i tak jestem zadowolony ze w nieco ponad 30 osób z czego część nowych lvl 52-55 wytrzymaliśmy, jako samo Xeno, 40 minut. No ale wydaliśmy 50 baniek na obrone. 

Szczerze, to nie spodziewałem się, że tyle wytrzymamy bez wsparcia.

Edited by Sveyn

Posted

EMT mowili ze 50 baniek wydali i w 20 osob bronili sie 30 min, ale tak mowili to nie wiemy. Jak Wam TheElynor nie powiedzial co sie stalo to pewnie nikt sie nie dowie bo 10 min w forcie za 50 min to bardzo krotko.

No nic wracajac do tematu - Toxic Team - zaprasza nowych i wracajacych graczy do naszej drugiej juz gildii , w ktorej mozna dowiedziec sie wszystkiego o grze - takze nowym dodatku. No i spedzic czas w znakomitym towarzystwie, na naszym TS3, wpadnij nawet jak nie szukasz gildii.

Przez ten tydzien planujemy wciagac pustynne piaski i modlic sie do bogow RNG o udane enchanty.

Posted (edited)

Do komentatora: 

Kadra oszustów i kłamców, chcieli rozpierdolili od wew. swoją gildię z której się wywodzą ,,XenoTavern,,

:D :D:D :D:D:D 

Na spokojnie gram sobie w zagranicznej gildii, nie ujawniam się aby nie zostać wyszkalowany jak to macie w swojej naturze robić.

Hipokryta :D Wiesz, że gadasz głupoty i nie masz odwagi je podpisać swoim własnym nickiem = Twoja opinia nie ma żadnej wartości. Zresztą to tylko puste słowa nie poparte niczym. W dodatku jesteś jedyną osobą, która na nas ciśnie. Jak to się dzieje?

Co krok twoje owieczki zakładają ,,specjalne konta,, aby upokarzać albo gadać bzdury na różne gildie. Aby się wybielić... 

Jakiś dowód, że to ktoś od nas? Czy tak tylko mówisz dla samego mówienia? :) 

Mam nadzieje iż inni Polacy będą unikać was jak ognia. 

Na Twoje nieszczęście Polacy do nas dochodzą i mają o nas bardzo dobrą opinię. Zresztą nie tylko Polacy. Mnóstwo zagranicznych gildii również :) Przykro mi, że niszczę Twój światopogląd. 

Ziomeczku. Ewidentnie masz jakiś problem ze sobą. Upubliczniasz jakąś opinię, której nie jesteś w stanie poprzeć.... niczym. Nie wiem czy to jakaś zazdrość, zawiść, ból w serduszku, że nikt Cię nie lubi, żal, że odeszliśmy (a w zasadzie zostaliśmy wyjebani, całe dwie sekcje), więc nie udało Wam się zdobyć zamku... nie wiem... Jeżeli masz jakiś problem ze sobą, to nie jest odpowiednie dla Ciebie miejsce :) Być może zostałeś omamiony, nagadali Ci głupot, a Ty nie mając żadnego pojęcia o temacie po prostu poszedłeś w świat głosić herezje. Być może to jakieś Twoje prywatne porachunki z niektórymi w naszej ekipie, ale jeżeli tak, to po prostu napisz ze swojego prawdziwego nicka, powiedz co Cię tak skrzywdziło, powiedz czego potrzebujesz, a my Ci dokładnie wyjaśnimy dlaczego nas to nie obchodzi.

Do grumpy_foxa:

Szczerze nie widzę różnicy, no może jedną Toxic jest słabsze od Xeno.

Pewnie dlatego to my wywalczyliśmy miejsce w najlepszym sojuszu, a Xeno dostało baty praktycznie do zera. W dodatku my nie stoimy w miejscu, rozwijamy się, przychodzą do nas ludzie. Długo długo nie było sensownej bitki, w której byśmy jakoś sromotnie przegrali.

Nie wiem o co tu chodzi ale z tego co pamiętam to Toxic team kręci się przy całym sojuszu Tenacity Black.

Na równi z Fanaticami/Vikingami? Bez obrazy ale tutaj chyba zaszaleliście. Walczyliśmy z jednymi i drugimi a później przejechaliśmy po was jakby was nie było. Wybacz ale oni stawiają większy opór niż Toxic. 

Podczas ostatnich nodewarów walczyliśmy z Fanaticami prawie jak równy z równym, więc chyba nie posiadasz zbyt świeżych informacji. Tak jak wspomniałem poprzednio. O miejsce z sojuszu walczyło bardzo wiele ekip i byliśmy tą najlepszą (a było to już dość dawno temu, teraz jesteśmy wiele mocniejsi ;)). Przypadek? Niestety chyba nie...

Wiecie co jest smutne? Że niektórzy nie mają w ogóle swojego życia, tylko wchodzą na forum i psioczą na rodaków i myślą, że to coś im da (wow... napiszę komentarz i pewnie ludzie będą omijać tę gildię szerokim łukiem hahahaha!. nie.). Żenua Panie Komentator :) Pewnie tylko odświeżałeś dział z gildiami i czekałeś, aż założymy swój wątek! Papka zamiast mózgu.

Edit.

Pozdrawiam, Vay - bo mam odwagę, podpisać się swoim normalnym nickiem ;)

Edited by VanKrejw

Posted

Nikt z Toxicow nie wypowiada sie negatywnie w watkach innych klanow.  Jezeli to jest prawda to prosze o PW, bedziemy usuwac/przepraszac.

Przez takie "dyskusje" zadna Polska gildia nic nie zyskuje, bo ludziom sie odechciewa grac z rodakami. 

================================================================================

TYMCZASEM W TOXIC TEAM

================================================================================

Wszystkie sloty gildi 1 sa ZAJETE

Ta gildia walczy PVP o Nody i Zamki

Szacowane dostepne sloty w ciagu tygodnia = 0  (brak)

Szacowane dostepne sloty w ciagu 2 tygodni = 2 (prognoza, nie obietnica)

Sloty w gildi 2 sa WOLNE (wiecej niz 50)

Uwaga! Ta gildia to jest miejsce dla nowych graczy, a takze tych ktorzy chca byc czescia przyjaznej spolecznosci w miedzyczasie spokojnie grajac, przygotowac sie na dobre PVP. 

Grasz swoim tempem, chcesz miec swietne, kulturalne towarzystwo do grania? To jest miejsce dla CIEBIE.

Nie chcesz nigdzie dochodzic, ale potrzebujesz przyjaznych ludzi, aby Ci wszystko wyjasnili ?

Wpadnij na nasz TS3: 185.49.14.167

haslo: lalala

Najlepszy kontakt z nami poprzez TS3, dowiedz sie wiecej na

www.toxicteam.pl

Posted

Powiedział gościu który tworzy konta aby napisać , a następnie edytuje posta aby się podpisać bo konto nazwał inaczej. Inni maja dystans do tego, ale wy/ty nie. Ciagniesz temat dalej..

Zajrzyj na funsidy, fora/tematy innych gildii, oraz channel czat w grze wszędzie widac nicki waszych klanowiczow.

Z tego co pamiętam każdy z nas dostal ultimatu zostaje w Xt albo odchodzi do Thara i zegna się z xt. Nikt nie został wyjebany, ani zbrukany to była decyzja każdego z osobna.

Ze zostales omaniony, nagadali ci głupoty nie majac zadnego pojęcia o temacie po prostu przybyles glosic herezje.

Polowa została druga odeszla.

Glosze slowo ku Polaką.

Gdyby ciebie to nie obchodzilo nie znalazł by się tutaj i pisal. Cos ci nie wyszlo

Do zera ? swój Nod posiadaja Tier.3 , walcząc z Frozenami i dzieleniu się pozostałymi nodami z ich sojuszem.

Jak każdy, kazda gildia się rozwija zostały 3 RoyalLegion,XenoTavern, oraz wy. Ludzie dochodzą do ktorejs lub merguja się grupka ludzi.Nikt nie stoi w miesjcu

Ostatnie bitki były pomiędzy wami e tygodni  temu ogladajac filmiki gdzie was lomotakli, teraz czas gearowania RNG +20 czas pokaze.

A jak ostatnio my akurat w was wadlismy to nie było co zbierac...

O miejsce w sojuszu? O zadnych potyczkach o jakies tam miejsce nie slyszalem

Jestes jedna z nich która pisze lol? jak twoi koledzy którzy wbijają na czyjes tematy i wypisują komentarze hipokryzja? ( widze lubisz te slowko )

Forum odwiedzam 24/7 aby zlapac jakie nowinki a nie dzial z gildiami a ze się natrafiliście to napisałem pare zdan.

Ciagniesz temat panie Vay ( pierwsze slysze, widze tean nick ) to ciagnijmy dalej.

Czlowieku Ty nawet po Polsku sie nie potrafisz wypowiadac poprawnie. Ciezko sie czyta. Serio.

Konto zalozone 23 marca. 4 miesiace temu. "Tworzy konto zeby napisac". Sprawdz najpierw zanim sie osmieszysz.

Tak. Taki wybor dostalem ze zostaly mi odebrane prawa wszedzie zanim zdazylem powiedziec o swojej decyzji. Poza tym... Bardzo dobrze zrobilismy odchodzac. Teraz przynajmniej jest u nas fajny klimat i spokoj od wszelakich dram:)

Generalnie wpadlem zeby podac Ci chusteczke bo widze ze ponad miesiac po podziale a Ciebie dalej serduszko boli ze nas tam nie ma.

Reszty nie komentuje bo nie jestem w stanie zrozumiec tego belkotu. Moze jak dokonczysz semestr w podstawowce i ogarniesz podstawowe zasady skladania zdan to bedziemy kontynuuowac te dyskusje. Tymczasem wystarczy :)

A jak nie kojarzysz mojego nicku to pewnie dlatego ze bylem w tej drugiej PVE sekcji a Ty taki prosik z pierwszej. Swoja droga niezle klamstwo ze z nami odszedles po podziale. Bo jakbys z nami byl to bys mnie kojarzyl bo my sie tam znalismy wszyscy :)

zmien sobie nick na KŁAMentator. Bedzie pasowac 

Posted

Mowilem zabierac sie z tymi romansami z tego tematu, nikogo to juz nie obchodzi.

TYMCZASEM W TOXIC TEAM

Wszystkie sloty gildi 1 sa ZAJETE

Ta gildia walczy PVP o Nody i Zamki

Szacowane dostepne sloty w ciagu tygodnia = 0  (brak)

Szacowane dostepne sloty w ciagu 2 tygodni = 2 (prognoza, nie obietnica)

Sloty w gildi 2 sa WOLNE (wiecej niz 50)

Uwaga! Ta gildia to jest miejsce dla nowych graczy, a takze tych ktorzy chca byc czescia przyjaznej spolecznosci w miedzyczasie spokojnie grajac, przygotowac sie na dobre PVP. 

Grasz swoim tempem, chcesz miec swietne, kulturalne towarzystwo do grania? To jest miejsce dla CIEBIE.

Nie chcesz nigdzie dochodzic, ale potrzebujesz przyjaznych ludzi, aby Ci wszystko wyjasnili ?

Wpadnij na nasz TS3: 185.49.14.167

haslo: lalala

Najlepszy kontakt z nami poprzez TS3, dowiedz sie wiecej na

www.toxicteam.pl

Posted (edited)

A ja napisze wszystkim fajne słowa które kiedyś usłyszałem. 

" Jeżeli jedna osoba mówi ci że jesteś idiotą , wszystko robisz źle i obwinia cię o wszystko ,  znaczy że osiągnąłeś sukces bo masz swojego osobistego hejtera którego boli to co wypracowałeś i musi dowartościować się krytykując twoją osobę.

Jeżeli dwie osoby mówia to co powyżej znaczy że są w zmowie.

Jeżeli mówi ci to więcej osób to dopiero znaczy że warto się nad sobą zastanowić i przyjąć ich krytykę . "

Ja bawię się się swietnie w Toxicach :) Każdemu kto chce polecam samemu sprawdzić przez wejście na TS ... A gdzie ludzie pójdą  ( do jakiej gildi ) to już ich wybór ważne aby polska społeczność rosła w siłę:) pozdrawiam Lytta Neyd

Edited by t4l4r

Posted (edited)

Powiedział gościu który tworzy konta aby napisać , a następnie edytuje posta aby się podpisać bo konto nazwał inaczej. Inni maja dystans do tego, ale wy/ty nie. Ciagniesz temat dalej..

Hehe

Gildie serdecznie polecam, a jeśli ktoś wierzy w te śmieszne posty to zapraszam na ts i samemu może się przekonać jak jest na prawdę :)

Edited by Paat

Posted (edited)

Jak to mówią: nie kłóć się z idiotą bo cię sprowadzi do swojego poziomu i pokona doświadczeniem na własnym terenie.
Dlatego bez cytatów, komentowania i takich tam :D

Toxic Team polecam wszystkim, którym zależy na normalnej atmosferze gry i dobrej zabawie.
Jestem jedną z tych "owieczek", które dostały 2 minuty na podjęcie decyzji czy zostają w XT czy odchodzą za Fałszywym Prorokiem, podjętej na szybko i pod przymusem szefa sekcji BDO XT decyzji nie żałuję wprost przeciwnie - wreszcie gram w normalnych warunkach bez udziwnień i spinek.

Tharowi i Inis bardzo dziękuję, za to że mieli odwagę posłuchać ludzi, zauważyć w czym jest problem i wziąć na siebie piętno Fałszywych Proroków, Zdrajców itd.

.Zapraszam wszystkich chętnych, którzy chcą się przekonać jak jest w Toxic Team - wpadnijcie na TS - sprawdźcie sami.

Żeby nie było, że to jakieś kolejne konto utworzone na szybko polecam sprawdzić Joined: 9 NOV 2015

Edited by Mleczko

Posted

comment_iZrL6xzHkddNc1kDhRaf4gqW7waX6Qia.jpg

Posted

Polecam ToxicTeam :> stado dzikow jest z kim sie pobawic :D  ps. Kosiarz <3

Posted (edited)

A więc zacznę od tego, że konto nie powstało dzisiaj. Polecam Toxic Team i uważam, że decyzja byłego lidera pozwoliła nam na normalną grę za co mu dziękuje, brak spin, ściem etc. A także zapraszam wszystkich chętnych do nas na TeamSpeak, a przekonacie się jaka jest rzeczywistość. Pozdrawiam i jeszcze raz gorąco polecam Taimu/Tsukiyomi.

Edited by Tsukiyomi

Posted (edited)

Dzis trzy kolejne dusze dolaczyly do naszych szeregow, dwoch zupelnie nowych graczy oraz doswiadczony zabijaka. Wszyscy do naszej drugiej gildii.

Zapraszamy, jak zawsze, niezawodni, profesjonalni, leeko nienormalni www.toxicteam.pl

Edited by Thar

Posted (edited)

Dzisiaj wyjaśniliśmy jednej gildii na bossach, że nie warto mieć z nami zbyt długo wojny.
Cały czas zapraszamy do naszej drugiej gildii, w której można spokojnie zrobić poziom, poprawić ekwipunek i spędzać czas w naszym zajefajnym towarzystwie. Zapraszamy rodaków na nasz TS, bez zobowiązań, bez spin, bez dram.

Więcej informacji na stronie: www.toxicteam.pl

Edited by Jerycho