• Announcements

• IMPORTANT - REACH US IN THE NEW FORUM   05/04/2017

Ladies and gentlemen ATTENTION please:
      It's time to move into a new house!
        As previously announced, from now on IT WON'T BE POSSIBLE TO CREATE THREADS OR REPLY in the old forums. From now on the old forums will be readable only. If you need to move/copy/migrate any post/material from here, feel free to contact the staff in the new home. We’ll be waiting for you in the NEW Forums!

https://community.blackdesertonline.com/index.php

*New features and amazing tools are waiting for you, even more is yet to come in the future.. just like world exploration in BDO leads to new possibilities.
      So don't be afraid about changes, click the link above and follow us!
      Enjoy and see you on the other side!  
    • WICHTIG: Das Forum ist umgezogen!   05/04/2017

Damen und Herren, wir bitten um Eure Aufmerksamkeit, es ist an der Zeit umzuziehen!
        Wie wir bereits angekündigt hatten, ist es ab sofort nicht mehr möglich, neue Diskussionen in diesem Forum zu starten. Um Euch Zeit zu geben, laufende Diskussionen abzuschließen, könnt Ihr noch für zwei Wochen in offenen Diskussionen antworten. Danach geht dieses Forum hier in den Ruhestand und das NEUE FORUM übernimmt vollständig.
      Das Forum hier bleibt allerdings erhalten und lesbar.   Neue und verbesserte Funktionen warten auf Euch im neuen Forum und wir arbeiten bereits an weiteren Erweiterungen.
      Wir sehen uns auf der anderen Seite!

https://community.blackdesertonline.com/index.php Update:
      Wie angekündigt könen ab sofort in diesem Forum auch keine neuen Beiträge mehr veröffentlicht werden.
    • IMPORTANT: Le nouveau forum   05/04/2017

Aventurières, aventuriers, votre attention s'il vous plaît, il est grand temps de déménager!
      Comme nous vous l'avons déjà annoncé précédemment, il n'est désormais plus possible de créer de nouveau sujet ni de répondre aux anciens sur ce bon vieux forum.
      Venez visiter le nouveau forum!
      https://community.blackdesertonline.com
      De nouvelles fonctionnalités ainsi que de nouveaux outils vous attendent dès à présent et d'autres arriveront prochainement! N'ayez pas peur du changement et rejoignez-nous! Amusez-vous bien et a bientôt dans notre nouveau chez nous

polska Toxic Team Zapraszamy [ALUSTIN] [PVP/NODE WARS]

491 posts in this topic

Posted

W jednym zdaniu idzie to ująć po twojemu ,, Make my day,,

Pozdrawiamy i życzymy najlepszego.

Posted (edited)

1. Xanno już wyjaśnił, jak to było. Bugi, crashe, itd. Zamek nam się należał i w końcu dopięliśmy swego, pokonując w walce o niego między innymi XenoTavern.

2. Ktoś tam z RoyalLegion próbował wcisnąć, że niby zamek mieliśmy za darmo, a tu się okazuje, że to właśnie Royale dostały zamek kompletnie nie broniony.

3. XenoTavern, to jedyna polska gildia PvP na Alustinie, która nie zdobyła zamku (Royale mimo wszystko mieli go przez tydzień). Pewnie stąd się wziął merge.

Niby wciskam szpilę, ale skoro cyferki przy warze wg Was aż tak bardzo podkreślają Waszą siłę, trzeba je skonfrontować z realnymi osiągnięciami. Osiągnięcia w innych grach nie obchodzą gracza BDO, szukającego dla siebie miejsca w dobrym składzie.

Cieszę się, że nie byłem w XenoTavern i zacząłem grać później. Ominęła mnie ta cała drama. Obiektywnie więc mogę spojrzeć na sprawę z boku i cieszyć się, że w Toxicach mi się podoba.

Mimo wszystko cieszę się, że po merge'u będziecie silniejsi i bardziej wymagający, jako przeciwnicy. Szczerze.

Tldr;

Do zainteresowanych wstąpieniem do TT:

Jedyna polska gildia na Alustinie, osiągająca regularne sukcesy, co widać po cebulowych postach hejterów, którym się nie udało. Trudno. Wierzę, że po merge'u będą silniejsi i polskie community na naszym serwerze będzie się prężniej rozwijać.

Pozdrawiam,

Krusadex - szeregowy gracz TT.

Edited by Krusadex

Posted

Bylo by milo jakbys nie pozdrawial w imieniu gildii ktorej wyrządziłeś tyle szkód. XT jest przezemnie kojarzone z Mawganem i osobami z GW2, które mialem przyjemnosc poznac, Ty nie masz w sobie nic z XT, nie masz cienia potencjału, a wszystko co od tej pory osiągniesz będziesz zawdzięczał Royal Legion. Nic co sie teraz wydarzy nie bedzie markowane Twoim imieniem. Jak sie z tym czujesz ? 

W jednym zdaniu idzie to ująć po twojemu ,, Make my day,,

Pozdrawiamy i życzymy najlepszego.

Czyli tyle zostaje z Twoich wypowiedzi jak wypunktuje sie wszystkie klamstwa. Ciekawe.

Posted (edited)

Prawda jest taka że to Thar podstępem ukradł z XT prace Hazune najpierw 97 ludzi potem cały sojusz który Hazune chciał wypracować jak to możliwe?Thar jest przebiegły i po wielu szkoleniach ( ma stanowisko kierownicze ) wie jak manipulować ludzi podbudowywać itp ogólnie wie jak z nich robić marionetki którym się ma wydawać że to co robią jest zaj**e i że oni sami są Za***ści to sprawia żewielu z nich nie widiz prawdy i za nim pujdzie.Thar zna się na swojej robocie i nie bez powodu ma swoje stanowisko potrafi w głowie kręcić. :) Co do Clovery Saszetki i wielu innych ciągle z nimi pisuje jak i wpadają do nas na TS-a :) Już niedługo do Gildi co nie jedni ^^ ale ciii nie zapeszajmy.

PS:Mało tego gdy malutka garstka odeszliśmy z TT wyrwaliśmy się ze szpon tego wariata ;] wypowiedział nam po kilku dniach wojnę ....

180 osobowa gildia ( jak sami tak twierdzą ) malutkiej 12 osobowej gildyjce ^^ aby sie dowartościować ... co sie okazało? nie dają rady dostają od nas baty gdzie się tylko da ^^ mała gildia urosła w siłę jest już BARDZO liczebna :)) a TT dalej dostaje baty :)2016-09-15_1241067251.thumb.JPG.e26d9bff

Edited by PaniSmrodek
1 person likes this

Posted (edited)

Bylo by milo jakbys nie pozdrawial w imieniu gildii ktorej wyrządziłeś tyle szkód. XT jest przezemnie kojarzone z Mawganem i osobami z GW2, które mialem przyjemnosc poznac, Ty nie masz w sobie nic z XT, nie masz cienia potencjału, a wszystko co od tej pory osiągniesz będziesz zawdzięczał Royal Legion. Nic co sie teraz wydarzy nie bedzie markowane Twoim imieniem. Jak sie z tym czujesz ? 

Czyli tyle zostaje z Twoich wypowiedzi jak wypunktuje sie wszystkie klamstwa. Ciekawe.

Tylko te osoby z GW2 jak Septa,IronHide itd.. siedzą ze mną w gildii i nabijają się z ciebie oraz Toxiczków.

Co ty wiesz o XT, pleb który przylazł i został wykopany.

Czuję się zajebiście, będę czuł cudowną satysfakcję płynącą ze współpracy Xenotavern oraz RoyalLegion w BDO.

Każda twoja wypowiedz motywuje mnie jak i cała brygadę. Czekamy na więcej i więcej.

Ośmieszacie się na każdym kroku. Czy to u mnie w postach, RoyalLegion itd..pracujcie,pracujcie moje mrówki. i obrażajcie dalej polskie community.

Edited by Hazune

Posted (edited)

Osobiscie sam wiele razy widziałem jak Thar wypowiadał się na forum Royali aż nie wierzyłem że może aż tak się zniżać ...

Tu niby taka kompetentna persona blebleble ... pici  pici a tam pisał gorzej niż jakiś człowiek z getta...

Obrażał rzucał mięsem wyzywał ... masakra jakaś wtedy uświadomiłem se już dobitnie .... że to tylko zwykły smutny mały łysy manipulant...

Szukający dowartościowania w grze .... <przytula małego tharka >

PS:Skończ już mydlić te oczy ludzią Thar  i wracaj do tego swojego WoWa naprawdę jedyna słuszna decyzja jaką podjąłeś w BDO to dzień w którym stwierdziłeś że kończysz z gra zrozum to że nikt cie tu nie chce.... na Alustinie masz już swoją renome sam se ją ciężko wypracowałeś....np do mnie słowami

"Pakuj plecak i wypier**j" jesteś prostakiem.Naraziłeś się Polakom z XT -150 ludzi z RL - 100  z Zakon_II 50  to już daje liczbę 300 Polaków na Alustinie nie wspomnę o innych małych gildiach ... i ty mówisz o jednoczeniu Polaków???? żarty sie ciebie trzymają nadal widzę ... TY ICH DZIELISZ NIKT INNY JAK TY

Najpierw w XT po zabraniu  97 ludzi potem w RL na forum po bluzgach to ty jesteś zaraza tej Polskiej społeczności na Alustinie zrozum to ....

Pamiętaj nikt nie jest doskonały ale w przeciwieństwie do Hazune który coś w życiu BUDUJE ty tylko NISZCZYSZ i KRADNIESZ czyjąś prace...

Edited by PaniSmrodek

Posted

Oho uwaga... A nie to tylko Hazune jak zwykle chowa sie za plecami innych. XT przestalo istniec w BDO, nic tego nie zmieni. Teraz musiales isc do wiekszej i silniejszej gildi z sukcesami jaka jest RL (wyniki nie klamia), aby w ogole miec jaja cos napisac w naszym watku. Rozummiesz to ? Nawet fakt ze masz o czym pisac zawdzieczasz lasce innych. Zawsze zaklamany, zawsze zza plecami innych, takie tam dziecinne teksty bez adresowania wytykanych Ci raz za razem klamstw i przekretow. Nic dziwnego ze RL nie poszlo na fuzje, tylko jakies kombinacje, znaja Cie, nie ufaja Ci. Nikt Ci nie ufa.

Posted

Błagam, Panowie, piszcie po Polsku.

Wciąż powtarzane mantry, że fragi (robione gankiem na biednego Taimu na respie, co widać na screenie), albo że Thar jest be.

A wyników brak.

To samo z Pierdkiem 200+ AP, 3 MMA w plecy na bossach, albo gatheringu, po czym V-ka i powrót za 5 minut. Nikt nie traktuje i nie będzie traktował go poważnie i biegał, szukał po całej mapie tych 12 osób dla nic nie znaczących fragów. Taka attention whore. Ale jakoś trzeba zaistnieć...

Posted (edited)

Tharku kochany gdyby ludzie mi nie ufali nie zostali by ze mną. Ludzie którzy grają od lat ze mną nie pomagali by mi w prowadzeniu gildii. Sam się zakłamujesz, tak się już zagalopowałeś że nie potrafisz się zatrzymać.

Nie chowam się za nikim, sam w pojedynkę reklamowałem grę, zrekrutowałem 80% gildii w pojedynkę. To co mam wypracowałem dzięki sobie i ludziom którzy są u mnie w gildii.

Taki fałszywiec, jumer gildyjny nie może o tym nic wiedzieć. Jeszcze raz ci napomnę nic nie wypracowałeś, bujasz się na moich barkach jak ci pisałem wypracuj, zrekrutuj pochwal się. Czy za 3 miesiące, rok znikniesz i gdzieś indziej będziesz siać ferment. Kwaśny jesteś jak cytryna bleeech.

XenoTavern jak i Royal legion jeszcze bardziej zmotywowani zapraszaj w swoje szeregi.

Pozdrawiamy i życzymy powodzenia.

(edit dzięki Krus, long night )

Edited by Hazune

Posted (edited)

I znowu "ludzią"...

Edit:

Nie ma sprawy. I powodzenia z mergem. Nie mogę się doczekać dobrej bitki z Wami. Nawet jeśli przegramy, ma być fun!

Edited by Krusadex

Posted

Hazunk Amber Gold tez nakrecilo taki biznes, dobra firma prawda ?

Zmotywowany jestes ? To tak troche pozno bo gra wymiera - jak sam piszesz - a ty dalej swoje klamstewka. Ja chce zobaczyc mine ludzi jak naklamiesz cos nowego i znowu wyjdzie na jaw. Co tym razem ? Na kogo bedziesz zwalal wine kiedy mnie zabrakanie ?

No i przypominam Ci - wbij to sobie do lba - cokolwiek zrobicie teraz, to tylko dlatego ze RoyalLegion was wzial pod skrzydla. Z mojego punktu widzenia nic sie nie nauczyles, bedziesz siedzial w zamku na pustym serwerze gdzie w pvp bije sie 20vs20, a my jestesmu juz czescia historii tej gry :D Kiedy bitki byly tak grube ze 200+vs200+, takze tego pozdrawiamy.

A wszystkich dalej zapraszamy do Toxic Team, jak widac gildia tak mocna na serwerze, ze kazdy musi tu przyjsc i sie przechwalac co z nami nie zrobi :D Mamy spoty w glowym skladzie, mamy akademie gdzie grasz bez wojen. Mamy co potrzeba, brakuje nam tylko Ciebie! 

Jak zwykle zapraszamy, mamy ludzi z bogata przeszloscia wiec nie boj sie wpasc na TS i zapytac! 

Posted (edited)

A ile zarobiła ? co nie.

Właśnie widziałem te bitki, na pustym zamku ;)

jedyną bitkę jaką mieliście to w sobotę. Sromotna porażka  0 organizacji i ośmieszenie na całe bdo. Aby gildia przeciwna otworzyła sobie podkreślam bramę ;)

Coś widzę że to wy przychodzicie do nas na topiki i się chwalić co wy nam nie zrobicie. Ale coś nie wychodzi.

Zawsze znajdzie się, pojawia taka osoba w każdej grze jak ty.

Chwilę temu pisaliście że my wzięliśmy RL pod skrzydła. Kurde znowu nie spójny jesteś, czyżby znowu zakłamanie co do stwierdzeń?

Owocna współpraca szykuje się z Royal Legion & XenoTavern

I kogo ty zapraszasz jak napisałeś na umierającym serwerze:  Polskie Community które obrażacie na każdym kroku ?

No nic pozostaje wam życzyć powodzenia i zapraszamy.

Edited by Hazune

Posted

A ile zarobiła ? co nie.

Właśnie widziałem te bitki, na pustym zamku ;)

Własnie widzisz i Tu pokazales Twoje cale ideologiczne podloze: Ty szef Amber Gold wydoisz graczy, których zbajerujesz ladna gadka.

A co do pustego zamku, fajnie sie odwdzieczasz RL za pomoc, wysmiewasz ich zdobycie regionu ?

Posted (edited)

Nie. Wasz zamek, nie atakowany przez 3 tygodnie. Jak to napisałeś epickie bitka 200+ vs 200+. Aby moim dzieciaczką w TT kompy wytrzymały i gear nie pękał.

Bo chyba nie mówisz o potyczkach o inne terytoria czy node war.

ładną gatką i dojeniem. Mleka nie lubie sorry ;(

Raczej zapewnieniu startu, podłoża stabilnego jak Xenotavern czy RoyalLegion. Bo chyba nie mówisz o czymś co wyszło z czegoś i zniknie ?

Edited by Hazune

Posted (edited)

Nie. Wasz zamek, nie atakowany przez 3 tygodnie. Jak to napisałeś epickie bitka 200+ vs 200+. Aby moim dzieciaczką w TT kompy wytrzymały i gear nie pękał.

I taka potężna gildia jaką jest XT przez 3 tygodnie nie zaatakowała pustego zamku?Pewnie po 2 tygodniach przegrywania w conquescie o calpheon poddaliście się?Być może tym razem Harvestom nie chciało się marnować z Wami czasu? Nie wiem czy śmiać się czy płakać. Samo to że nie był on atakowany dużo o tym świadczy

Edited by Refan

Posted

Ponieważ żadnej większej gildii na Alustinie nie stanowiliście i nie stanowicie wyzwania. Jaki glorius w tym? Cieszę się waszym szczęściem.

Zostało wam to udowodnione iż nawet z wielką fortecą jaką był zamek nic nie potraficie i tak zostanie. Podeślę wam później łopatkę do kopania farmy.

Posted

Oczywiście na żaden inny zamek również nie atakowaliście. A na wszystkich nodach  w ostatnim tygodniu przegraliście z kretesem to też pewnie część taktyki. Wczorajsza walka była śmieszna oglądaliśmy sobie po tym jak roznieśliśmy wroga w 20 minut.

Posted

Ehh jestes beznadziejny. Sveyn prowadzil gildie jak mezszczyzna! Dwa tygodnie na rekach chodzil, na kanalach pytal o oficerow, wystawil gildie 2 razy przeciw nam jak FIGHTER, zatrzymal nas 2 x ale ostatecznie, gdy juz wyczerpal opcje i musial odpuscic POGRATULOWAL nam i inne osoby (np. Popiolek) budowal obraz prawdziwej XT gildii, tyle wiem o XT  przez pryzmat Jego i innych graczy....i wtedy wracasz do gry TY znowu ukrasc czyjes sukcesy...... niszczysz wizerunek GODNEGO przeciwnika obrazaniem ludzi od dzieciakow ze slabymi kompami, CO TY SOBA REPREZENTUJESZ ? 

Ciagle osmieszasz XT , wtapiasz coraz bardziej,dlatego coraz bardziej musisz tu pisac, aby przykryc swoj wstyd przed innymi w XT. Panie Amber Gold

Posted (edited)

Wracasz do gry ? Czy ja gdzieś indziej byłem , gramy w ta samą grę? Na każdej niemalże bitce brałem udział chłopie, mniej jedynie aktywny byłem niż kiedyś a to jest potrzebne. Jak pisałem polecam zaplikowac kolejną tabletkę bo faza schodzi.

Cały czas z kadrą wszystko organizujemy i organizowaliśmy. Nie Sveyn, tylko my razem.

No właśnie dobrze że teraz się przyznajesz że nic nie wiesz o XenoTavern. Nie można było tak od początku?

Zapraszam temat wyżej Xt czy niżej RL itd.. każdy poczytał i naoglądał się ciebie i twojego fałszystwa ;)

Zapracuj na gildię, zrekrutuj itd... nie będę się powtarzał na moich barkach niestety nie liczy się.

Ja nic nie musze ukrywać, wstydu to nie masz ty ;) 

Kończę to twoją farsę zakłamuj się dalej i ciągnij ludzi w TT-czkach.

Wszechmogący Hazune kończy swoją wypowiedz ;)

Pozdrawiamy i życzymy powodzenia.

Ekscytacja i ciśnienie rośnie cio ?

Edited by Hazune

Posted (edited)

Jestes zalosny. Rano ludzie wejda i przeczytaja ten topic. Przypomna sobie czemu zostales odsuniety od wladzy i jak pozbawiony argumentow i bezbronny w nie swoim topicu schodzisz do bluzgania ludzi na temat ich komputerow.

Klamstwami straciles 2/3 gildii, klamstwami straciles 1 szy sojusz jaki miales, klamstwami gildia chyli sie ku upadkowi. Zakllinales sie, ze bedzie tak pieknie, a teraz ratuja Cie Royale, maja za miekkie serce. Ale widac ze nie sa glupi skoro nie przeszli do Ciebie. 

Wszystko co sie stanie, dobre czy zle nie bedzie markowane logiem XT, brawo Hazune, brawo. Trzeci wielki upadek. Ile jeszcze ? 

Nie jestem juz liderem TT, nie ma juz ze mna Toxycznej Damy ale jak patrze na TeamSpeak i widze ta radosna bande zabijakow, to chce sie tylko napisac:

HEY Rodacy, zapraszamy. Nie ma dram, nie ma spin, sa cele w gildii (udzial w pvp i/lub activity), sa silni fighterzy i znakomici kompani, kulturalne damy i rubaszne hamiska. Nie przegam okazji, nie boj sie do nas zajrzec na TS'a. 

Zapraszamy.

Edited by Thar

Posted (edited)

Krusadex ja również doszedłem do Xeno już po całych tych rozłamach itp itd, więc szczerze nie interesują mnie jakieś stare dramy między starymi członkami obu gildii. Ty znasz historie od strony Toxic ja od strony Xeno, pewnie nigdy nie dowiemy się całkowitej prawdy. Ogólnie zbiera na wymioty czytając gównoburze w każdym topicu rekrutacyjnym czy to XT, czy to RL, czy to TT,  W cały konflikt zostało wkręconych kilkaset osób z kilku gildii a sprawa dotyczy zaledwie paru osób.

PS.

Był to mój trzeci i za razem ostatni wpis  w tematach gildyjnych ponieważ widzę że do niczego to nie prowadzi, poziom cebuli level HARD.

Edited by IcyStorm

Posted

Krusadex ja również doszedłem do Xeno już po całych tych rozłamach itp itd, więc szczerze nie interesują mnie jakieś stare dramy między starymi członkami obu gildii. Ty znasz historie od strony Toxic ja od strony Xeno, pewnie nigdy nie dowiemy się całkowitej prawdy. Ogólnie zbiera na wymioty czytając gównoburze w każdym topicu rekrutacyjnym czy to XT, czy to RL, czy to TT,  W cały konflikt zostało wkręconych kilkaset osób z kilku gildii a sprawa dotyczy zaledwie paru osób.

PS.

Był to mój trzeci i za razem ostatni wpis  w tematach gildyjnych ponieważ widzę że do niczego to nie prowadzi, poziom cebuli level HARD.

Super pozdrawiamy! Pamietaj, ze dla rozsadnej osoby zawsze sa sloty w naszej gildii. Jezeli masz wiecej rozsadnych kolegow to zapraszamy w grupach, moze cos zorganizujemy (mamy malo wolnych slotow). Nie jestesmy potworami tylko uczciwymi ludzmi, ktorzy jak widza klamce oszukujacego ludzi, mowimy wprost i bez ogrodek. Jezeli nie zorientowales sie jeszcze, Wasz PR'owiec to osba, której imponuja "osiagniecia" takich biznesow jak Amber Gold. Z tym, ze oczywiscie, to Wy jestescie jego klientami.

Pozdrawiam i zapraszam do Toxic Team.

Posted

Osobiscie sam wiele razy widziałem jak Thar wypowiadał się na forum Royali aż nie wierzyłem że może aż tak się zniżać ...

Tu niby taka kompetentna persona blebleble ... pici  pici a tam pisał gorzej niż jakiś człowiek z getta...

Obrażał rzucał mięsem wyzywał ... masakra jakaś wtedy uświadomiłem se już dobitnie .... że to tylko zwykły smutny mały łysy manipulant...

Szukający dowartościowania w grze .... <przytula małego tharka >

PS:Skończ już mydlić te oczy ludzią Thar  i wracaj do tego swojego WoWa naprawdę jedyna słuszna decyzja jaką podjąłeś w BDO to dzień w którym stwierdziłeś że kończysz z gra zrozum to że nikt cie tu nie chce.... na Alustinie masz już swoją renome sam se ją ciężko wypracowałeś....np do mnie słowami

"Pakuj plecak i wypier**j" jesteś prostakiem.Naraziłeś się Polakom z XT -150 ludzi z RL - 100  z Zakon_II 50  to już daje liczbę 300 Polaków na Alustinie nie wspomnę o innych małych gildiach ... i ty mówisz o jednoczeniu Polaków???? żarty sie ciebie trzymają nadal widzę ... TY ICH DZIELISZ NIKT INNY JAK TY

Najpierw w XT po zabraniu  97 ludzi potem w RL na forum po bluzgach to ty jesteś zaraza tej Polskiej społeczności na Alustinie zrozum to ....

Pamiętaj nikt nie jest doskonały ale w przeciwieństwie do Hazune który coś w życiu BUDUJE ty tylko NISZCZYSZ i KRADNIESZ czyjąś prace...

Smrodek choroba dwubiegunowa lvl HARD! xD
Odnośnie "zabierania ludzi" z XT to byłeś jednym z prowodyrów więc please stop. Pamiętam jak przeszedłem z XT do TT to większą część Twoich wypowiedzi była wyzwiskami w stronę Hazune jaki to nie "śmieć, który nie szanuje nikogo" itp. 
Teraz nagle Pierduś chwali Hazune jaki to nie wielki wódz i goni Thara z którym razem tworzył TT. Pamiętaj! Staraj się opanować tego drugiego co Ci w głowie podpowiada! 

Odnośnie RLXT czy tam XTRL, Panowie i Panie gratuluję mergu teraz będziecie mieli odpowiednią siłe. Mam nadzięję że takich bitek jak mieliśmy wczoraj będzie więcej. :D 

I już nie dramatyzujcie tak mocno. To tylko gra. 

Posted

Widzę że czytanie ze zrozumieniem dołączy do ortografii i gramatyki u Ciebie jako zdolności nie opanowane. -> nieopanowane

To jest nasz topic, tylko Ty nie jesteś tu mile widziany. Pa :)

Co jak co, ale skoro czepiasz się czyjejś ortografii, to przynajmniej sam nie popełniaj błędów.

Nie z przymiotnikami w stopniu równym piszemy łącznie.

/hater of hypocrisy

Posted (edited)

Hue Toxiki sie rozpadaja i twierdza ze serwer wymiera:D Jezeli chodzi o zamki, Thar przestan w koncu krecic bo sie jakiego zaburzenia nabawisz:)... Prawda jest taka ze wasz sojusz byl w posiadaniu Calfionu po dlugim czasie zostal on wam przekazany po czym przez 3 tygodnie zadna wieksza gildia nie rzucila wam wyzwania. My przez te 3 tygodnie spieralismy sie z Oldskulami, Revoltami, Blacklustami i Sovereinami na Medi. W momencie kiedy Revoltom nie udalo sie zdobyc Medi po tych 3 tygodniach uderzyli na Calfion jaki byl wynik tej epickiej bitwy kazdy wie.  Takze stary prosze cie nie rob kislu z mozgu nowym graczom kazdy wie co sie dzieje na serwerze. Stary zejdz na ziemie

Takze nie wiem czym sie chwalic tym ze przez 3 tygodnie nikt was nie chcial zaatakowac czy tym ze w pierwszym wiekszym starciu straciliscie zamek w ciagu 20 minut. Troche wyglada to tak jakbys twierdzil ze jestescie zajebisici zaczynajac ranking od 200 miejsca wy jestescie 200 a ci dalej 200 miejsca atakowali wasz zamek:)

Edited by Nenomene